آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن شدن مادربورد BIOSTAR مدل GF7100-M7S و تصویر ندادن ان

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
Buffer Size مربوط به حجم فایل هست .ظرفیت چیپ رو در قسمت Chip Size می نویسه .فایل بکاپی که گرفتی رو روی آی سی جدید پروگرام و امتحان کن .

علی182

کاربر
2014-11-02
2
4
پایه های ای سی بایوس مشکل داره.اگر رفع نشد ای سی رو عوض کن مطما باش حل میشه .اما مشکل تصویر ندان.اگه بایوس زدی رفع نشد این مشکل زیاد پیش میاد تو مادربردهای تک چیپ یه حرارت نرم به چیپ بده.

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
شرکت بایوس تار دونوع فایل دانلود داره فایل دیگه ای رو دانلود کن
ممنون دوست عزیز پل مشکلی نداره چون به صورت طبیعی گرم میشه و ولتاژهای اطراف ان رو دارم.
اگه لینک فایلهای بایوس استار مال شرکت بایواستار رو اینجا بذارید ممنون میشم دوست عزیز
با تشکر

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
دوست عزیز همون فایل با پسوند که فرمودید قابل پروگرام هست.شما تنها از فایل با پسوند cap نمیتونید برای پروگرام استفاده کنید و بقیه فایلها قابل استفاده هست.شما زمانی که پروگرام میکنید در زمان لود فایل اگر پسوند bin , rom داشته باشه میتونید ببینیدش در غیر اینصورت شما باید گزینه all file رو انتخاب کنید از پایین پنجره تا هر فایل با هر پسوندی دیده بشه تا شما بتونید تو پروگرامر لودش کنید.برای راحتی کار روی فایل پسوند متفرقه مثل bss کلیک راست انجام و گزینه rename رو انجام بدید یعنی از اسم فایل تا نقطه اون تغییر نمیکنه و بعد از نقطه شما پسوند bin یا rom رو اضافه میکنید.

آخرین ویرایش:

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
سلام دوست عزیز
همینکاری که شما گفتید هم انجام دادم و پسود رو به bin تبدیل کردم ولی بازم تصویر نشون نمیده.

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام مجدد
ابتدا سوکت سی پی یو رو بابت کج نشدن پایه ها چک کنید. در ضمن میتونید فشار عمودی روی سی پی یو وارد کنید و مطمئن بشید سوکت دیسکانکتی نداره.بنظر من هم بگفته دوستان تنها گزینه باقی مونده هیت ملایم پل و یا اعمال فشار عمودی بر روی پل هست و همزمان استارت مادر برد و دقت در تغیررات کد در دیباگر هست.اگر با فشار و یا هیت ملایم دیباگر کدش تغییر کرد اونوقت اساسی حرارت بدید.

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
سلام مجدد
ابتدا سوکت سی پی یو رو بابت کج نشدن پایه ها چک کنید. در ضمن میتونید فشار عمودی روی سی پی یو وارد کنید و مطمئن بشید سوکت دیسکانکتی نداره.بنظر من هم بگفته دوستان تنها گزینه باقی مونده هیت ملایم پل و یا اعمال فشار عمودی بر روی پل هست و همزمان استارت مادر برد و دقت در تغیررات کد در دیباگر هست.اگر با فشار و یا هیت ملایم دیباگر کدش تغییر کرد اونوقت اساسی حرارت بدید.
با تشکر دیسکانکتی سی پی یو نداره چون ولتاژ vcore رو دارم.پل هم به صورت نرمال گرم میشه.ایا همین روشی که گفتید رو تست کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw
بالا