آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: درخواست کمک جهت لحیم کاری و نصب ایسیهای چهار طرفه همچون SN104266

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام
همکاران عزیز ممنون میشوم
قلق نصب و لحیم کاری آیسی های چهار طرفه همچون SN104266 را مرحمت فرمایید
ic.jpg
تا اونجا پیش رفته که آیسی قبلی را برداشته و زیر کار و تمام پایه ها مرتب فقط وقتی میخام آیسی نو را جایگزین کنم چون از چهار طرف باید پایه ها بر روی
برد به درستی قرار گیرد هر چه سعی میکنم و توسط لوپ ،
باز یکطرف کار میلنگه و پایه های دقیق بجای قبلیش قرار نمیگرد
ممنون میشم کمک نمایید تا از 4 جهت پایه ها بر روی جای قبلیشان قرار گرفته و سپس لحیم کاری نمایم (توسط باد گرم)
باتشکر

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز شما بعد از برداشتن آی سی معیوب کمی از روغن فلاکس بسیار مرغوب استفاده کنید و بعد با هیتر حرارت بدید تا جای پایه ها لحیم هاش گرد بشه و بعد ایسی جدید رو جایگذین کنید

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
همکاران عزیز ممنون میشوم
قلق نصب و لحیم کاری آیسی های چهار طرفه همچون SN104266 را مرحمت فرمایید
مشاهده فایل‌پیوست 101851
تا اونجا پیش رفته که آیسی قبلی را برداشته و زیر کار و تمام پایه ها مرتب فقط وقتی میخام آیسی نو را جایگزین کنم چون از چهار طرف باید پایه ها بر روی
برد به درستی قرار گیرد هر چه سعی میکنم و توسط لوپ ،
باز یکطرف کار میلنگه و پایه های دقیق بجای قبلیش قرار نمیگرد
ممنون میشم کمک نمایید تا از 4 جهت پایه ها بر روی جای قبلیشان قرار گرفته و سپس لحیم کاری نمایم (توسط باد گرم)
باتشکر

[hide] دوست عزیز ابتدا ایسی را برداشته و با نوک هویه قلع اضافی هر یک از پایه ها رو بردارید و سپس کمی خمیر فلکسی بزنید و با هیتر به پدها حرارت دهید تا قلع پدها یکسان شود سپس پدها رو باتینر بشویید و ایسی را تنظیم کنید و با زدن خمیر فلکسی به پد ایسی را هیت دهید در روش دیگر می توانید ایسی را تنظیم کنید و با نوک هویه متغیر بصورت تک به تک پایه ها را حرارت دهید تا هر پایه لحیم شود [/hide]

با تشکر

بالا