آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای نصب آیفون tvd 1040 تابا

ginze

کاربر
2014-03-22
4
1
با سلام و خسته نباشید
من یک آیفون تابا tvd 1040m از نمایندگی خریدم با توجه به شماره سیمهایی که برق کش ساختمان در کنار پنل داخلی نوشته بود نصبش کردم
حالا اگه کسی از بیرون زنگ بزن اولا صدای زنگ رو نمیشنوه ولی از داخل صدای زنگ شنیده میشه. ثانیا تصویر آبی میمونه مگه اینکه طرف دستشو رو زنگ نگه داره.
ثالثا صدا بیرون نمیره و داخل هم نمیاد. فقط برای یک لحظه که کمتر از یک ثانیه هم هست صدا شنیده میشه(زمان فشار دادن شستی زنگ).
اما اگه قبل از اینکه زنگ واحد خودمو بزنم زنگ یکی از واحدهای دیگه رو بزنم و بعد زنگ بزنم همه چیز درسته و آیفون کار می کند ینی هم تصویر داریم هم صدا و این وضعیت برای یکی دو دقیقه ثابته.
بنظرم اشکال در اتصال سیمهاست.
لطفا در صورت امکان راهنما فرمایید.
با تشکر و سپاس.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
سلام دوست عزیز.
سیم بندی ایفون تابا.سیم شماره یک تصویر که قهوای رنگ میباشد سیم شماره دو مثبت که به رنگ قرمز میباشد شماره سه منفی که به رنگ نارنجی میباشد وشماره چهار سیم زرد رنگ میباشد رفت برگشت صدا زنگ و درباز کن کار میکنه.
اگه سیم شماره یک قطع باشه تصویر نداریم اگه سیم شماره دو قطع باشه ایفون پنل تغذیه نمیشود ودر این حالت فقط مانیتور زنگ میخورد سیم شماره سه قطع باشد دستگاه کار نمیکند وسیم شماره چهار که زرد رنگ است که در حالت عادی8.5ولت ودر حالت زنگ زدنgndیا زمین ودر حالت در بازکن12ولت در صورتی که این سیم قطع باشد فقط تصویر داریم و سیستم هیچ کاری انجام نمیدهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ginze

ginze

کاربر
2014-03-22
4
1
با تشکر از پاسخ شما
چه ارتباطی بین زنگ همسایه و آیفون من هست که اگه اول زنگ اونا رو بزنم آیفون کار می کنه و در غیر این صورت بجز زنگ از داخل هیچ کاری نمیکنه؟
یا اگه دستمو رو زنگ نگهدارم تصویر میاد ولی صدا نداریم؟

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
دوست عزیز همه واحد ها اینجوریه؟رو یه واحده دیگه هم امتحان کن ببین اینجوریه یا نه؟شاید سویچرش مشکل داشته باشه.سیم کشی رو چک کردی؟تو ایفون تابا اگه همه ایفون ها روشن باشه یعنی همه ایفون ها تصویر داشته باشه یه واحد که زنگ بزنی همه ایفون های که روشنه وتصویر داره با هم زنگ میخوره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ginze

ginze

کاربر
2014-03-22
4
1
دوست عزیز همه واحد ها اینجوریه؟رو یه واحده دیگه هم امتحان کن ببین اینجوریه یا نه؟شاید سویچرش مشکل داشته باشه.سیم کشی رو چک کردی؟تو ایفون تابا اگه همه ایفون ها روشن باشه یعنی همه ایفون ها تصویر داشته باشه یه واحد که زنگ بزنی همه ایفون های که روشنه وتصویر داره با هم زنگ میخوره
تمام واحدها بدون مشکل کار می کنن. فکر کنم باید برقکش بیاد سیمارو چک کنه. با تشکر از پاسخگویی شما.

بالا