آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیازمند لینکهای کتب الکترونیک و سخت افزار رایانه پایه ای و کاربردی

ms_online

کاربر
2014-10-14
19
28
با سلام خدمت دوستان
رشته من برق هستش و به دلایلی نیازمند جزوه پایه الکترونیک هستم البته توو اینترنت و انجمن ها سرچ کردم اما ی منبع قابل دانلود مناسب که بتونه از نظر عملی آموزش خوبی بده پیدا نکردم از نظر عملی یعنی برای ی تعمیرکار الکترونیک بدرد بخوره که قطعات رو بشناسه .انواعشون. تعمیر . تست . تعویض و....
حالا از دوستان تقاضا دارم در صورتی که منابعی ( جزوه. کتاب.pdf.فیلم و...) در این ضمینه ها دارند لینکش رو قرار بدن تا کسانی که مثل من دنبال آموزش پایه ای و کاربردی الکترونیک هستند مجبور نباشند هزارتا دانلود کنند که یکی از کتب بدرد بخوره

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,271
ایران
باسلام

همه اینهایی که گفتی وجود دارد این سایت از هر نظر کامل است و با داشتن استادان باتجربه زیاد تکمیل تر کرده
لذا شما زیاد بررسی نکردی و جستجو نکردی انواع تستهای قطعات، انواع روشهای عیب یابی انواع فیلمها در این خصوص معرفی انواع ابزار و دستگاههای آزمایش و سرویس مانوئل و ... وجود دارد

ms_online

کاربر
2014-10-14
19
28
با سلام
بله زیاد مطالب داره و شکی نیست که این سایت کامله اما مطالب پراکنده هستش . من قصد دارم لینکها رو توو ی تاپیک جمع کنم .این مورد رو توو چندتا انجمن دیگه دیدم که ی تاپیک گذاشته بودن که فقط داخلش لینک دانلود با طبقه بندی مناسب داشت و نیاز نبود جستجوی زیادی داشته باشی .

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,271
ایران
باسلام

اینهم زحمت مدیران هر بخش است برای یکسان سازی یک روشی را در زیر تاپیک خودشان تدوین کنند با توجه به روش فوق و اجرای بند بند مفاد آن هر کاربر مطلب جدیدی که قرار میدهد به محل مربوطه هدایت و ذخیره گردد

ms_online

کاربر
2014-10-14
19
28
به هر حال نیاز هست که کل دانلودهای جزوات .کتب و فیلمهای آموزشی در یک جا جمع بشن و شاید این تاپیک بتونه کمک کنه به این موضوع .
حال از دوستان و اساتید درخواست دارم که لینک دانلود این موضوعات رو فقط با توضیح مختصری در این تاپیک قرار بدن .

با تشکر

بالا