آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل عجیب در سمند EF7 مدل 1392

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام خدمت همه همکاران دوستان و اساتید
یکی از مشتریام تقریبا 6 ماه پیش اومد مغازم و براش یه دزدگیز تصویری استارتی روی ماشینش بستم حدود یه ماهه که با این موارد مواجه شده که همه حتی نمایندگی گفته مشکل از دزدگیره اما دزدگیر رو باز کردم و درست نشد سخنگو رو تعویض کرده و درست نشده لطفا راهنمایی کنید
1 در حین رانندگی 10 عدد فلاشر میزنه
2 به محض شروع به حرکت دربها قفل میشن
3 سیستم سخنگو آلارم میزنه (تکرار تک بوق)
4 سخنگو اعلام هشدار فشار روغن یا ترمز دست میده

سلام خدمت همه همکاران دوستان و اساتید
یکی از مشتریام تقریبا 6 ماه پیش اومد مغازم و براش یه دزدگیز تصویری استارتی روی ماشینش بستم حدود یه ماهه که با این موارد مواجه شده که همه حتی نمایندگی گفته مشکل از دزدگیره اما دزدگیر رو باز کردم و درست نشد سخنگو رو تعویض کرده و درست نشده لطفا راهنمایی کنید
1 در حین رانندگی 10 عدد فلاشر میزنه
2 به محض شروع به حرکت دربها قفل میشن
3 سیستم سخنگو آلارم میزنه (تکرار تک بوق)
4 سخنگو اعلام هشدار فشار روغن یا ترمز دست میده

سلام.مشکل از سخنگوی سمنده که اگر توجه داشته باشید کمی بعد از حرکت،در های سمند رو همون قفل میکنه و این طبیعیه.دزدگیر رو بدون سخنگو نصب کنید،به احتمال زیاد درست میشه.کلا سخن گو رو اگر میتونید از مدار خارج کنید.احتمالا سیستم سخنگو با دزدگیر مچ نمیشه.

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام.مشکل از سخنگوی سمنده که اگر توجه داشته باشید کمی بعد از حرکت،در های سمند رو همون قفل میکنه و این طبیعیه.دزدگیر رو بدون سخنگو نصب کنید،به احتمال زیاد درست میشه.کلا سخن گو رو اگر میتونید از مدار خارج کنید.احتمالا سیستم سخنگو با دزدگیر مچ نمیشه.
سلام و سپاس
سخنگو رو تو نمایندگی با یه نو عوض کردن و تاثیری نداشته
البته خودم سخنگو رو جدا کردم و تست کردیم درست بود و احتمال رو از کامپیوتر ماشین میدم چون واحد پردازش میشه و البته بهش گفته بودم ببره دستگاه بزنه و میگفت با گاز دادن و بالا رفتن دور موتور سرعت هم خیلی بالا میرفته ولی ماشین ساکن هست و سنسور کیلومتر هم تعویض کردن و فرقی نداشته

omidsaraei

کاربر
2018-06-24
1
0
سلام من هم همین مشکل را دارم اگه به نتیجه رسیدید لطفا به من هم بگید تا من هم امتحان کنم .دیگه خسته شدم

farhadsamadi

کاربر
2024-01-11
1
0
تهران
سلام و سپاس
سخنگو رو تو نمایندگی با یه نو عوض کردن و تاثیری نداشته
البته خودم سخنگو رو جدا کردم و تست کردیم درست بود و احتمال رو از کامپیوتر ماشین میدم چون واحد پردازش میشه و البته بهش گفته بودم ببره دستگاه بزنه و میگفت با گاز دادن و بالا رفتن دور موتور سرعت هم خیلی بالا میرفته ولی ماشین ساکن هست و سنسور کیلومتر هم تعویض کردن و فرقی نداشته
منم دقیقا همین مشکل رو دارم.
سلام وقت بخیر ...بنده هم مشکلم مشترک هست...
چیکار کنم؟؟؟این فلاشر زدن حین رانندگی رفته توو مخم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,667
176,766
iRanTK.iR
سلام وقت بخیر ...بنده هم مشکلم مشترک هست...
چیکار کنم؟؟؟این فلاشر زدن حین رانندگی رفته توو مخم

درود بر شما

ببینید شما پین 10 سوکت مشکی سخنگو رو قطع کنید و ببینید مشکل فلاشر حل میشه یا نه ؟

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

Taha.morady

کاربر
2024-03-21
2
0
Rasht
سلام دوستان من هم این مشکل رو دارم سنسور کیلومتر ،سنسور دور موتور روهم عوض کردم نشد این بنده خدا که میگه از سخنگو هست پس چرا بعد از یه کپ کردن فلشر میزنه؟درضمن اگه اون پایه 10رو قطع کردیم درست بشه مشکل از چیه سخنگو هست باید چیکارش کرد؟

Taha.morady

کاربر
2024-03-21
2
0
Rasht
درود بر شما

ببینید شما پین 10 سوکت مشکی سخنگو رو قطع کنید و ببینید مشکل فلاشر حل میشه یا نه ؟

مشاهده فایل‌پیوست 211438

مشاهده فایل‌پیوست 211439

مشاهده فایل‌پیوست 211440

مشاهده فایل‌پیوست 211441
دوستان من این کار روکردم دیگه فلشر نمیزنه ولی. نمیدونم دلیلش چی بود

بالا