آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک کمک کمک چراغ های تور پایین پژو 405

taban200

کاربر
2010-01-28
2
3
با سلام
دوستان من یه خودروی پژو 405 مدل 87 دارم که به طور ناگهانی دو تا چراغ جلو نور پایینش از کار افتاد اما نور بالا سالمه و فیوز ها و لامپ ها رو هم چک کردم و اونا هم سالم هستن و ضمنا چراغ سبز رنگ داخل کیلومتر هم که نشون دهنده نور پایینه روشن میشه اما چراغ ها روشن نمیشه
ممنون میشم از دوستان و اساتید که کمکم کنن

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
با سلام
 اگه خودروی شما آفتامات داره احتمال داره که آفتامات معیوب شده باشه اگه آفتامات نداره احتمال داره که کلید مربوط به نور پایین معیوب شده باشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamiiid62

taban200

کاربر
2010-01-28
2
3
با تشکر از شما دوست عزیز
والا من چند جا بردم ماشینو و گفتن که آفتامات فابریکی نداره و من خودمم براش تا حالا نصب نکردم
کلیدش هم عمل میکنه چون چراغ سبز داخل کیلومتر روشن میشه:dispirited:

• Like

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
سلام اگه نور سبز روشن میشه دسته چراغ سالمه واگه افتمات نداره از لامپ میشه با سیم کشی اختمال دوتا لامپ نور پاینش خراب شه زیاذه برسی کن به نتیجه میرسی بدرود

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام
دوستان من یه خودروی پژو 405 مدل 87 دارم که به طور ناگهانی دو تا چراغ جلو نور پایینش از کار افتاد اما نور بالا سالمه و فیوز ها و لامپ ها رو هم چک کردم و اونا هم سالم هستن و ضمنا چراغ سبز رنگ داخل کیلومتر هم که نشون دهنده نور پایینه روشن میشه اما چراغ ها روشن نمیشه
ممنون میشم از دوستان و اساتید که کمکم کنن

دوست عزیز عنوان شما اشتباه هست. اولا کلماتی مثل کمک و ... نباید در عنوان قید بشه دوما باید نوع مشکل را در عنوان مشخص کنید که شما نکردین. در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید
موفق باشید

sbn

کاربر vip
vip
کاربر
2014-09-03
79
235
دوست عزیز اول با لامپ تست چک کن ببین تا پشت لامپ جلو 12 برق داری یا نه اگر برق داشتی ولی به مقدارش شک داشتی با ولتمتر چک کن ببین 12 ولن باشه اگه تا اینجا مشکلی نداشتی به احتمال خیلی زیاد باید دسته راهنمات رو به طور کلی عوض کنی یا اینکه تعمییرش کنی

بالا