آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: گیر کردن لپ تاپ روی آرم - Lenovo--مدل:G510

mzm

کاربر vip
کاربر
2010-05-27
49
203
اصفهان
سلام دوستان.
ی لپتاپ لنو وو هست مدل جی510 که تا روشن میشه روی آرم lenovo گیر میکنه و جلوتر نمیره.حتی توی ستاب هم نمیره!
کسی به این مشکل برخورده؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون. :blue:

mzm

کاربر vip
کاربر
2010-05-27
49
203
اصفهان
چراغ پاورش فقط روشنه.چراغ هارد خاموشه.
چون لپ تاپ برچسب گارانتی داره نمیتونم بازش کنم.
گارانتی هم چون معطلی داره تا جایی که میشه نمی خوام بدم.
در ضمن هاردش صدای غیر طبیعی نمیده.
همه چیز به نظر عادیه.

darkrose

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-23
247
487
کیش
وقتی این مشکل برای یه لپ تاپ پیش میاد توی چک کردن یه قطعه گیر کرده و دیگه بالا نمیاد باید یه چوری تست قطعه ها رو انجام بدی

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به اینکه بخاطر برچسب گارانتی نمی تونید قطعاتی مثل هارد و ODD و رم رو از سیستم جدا کنید و برای استفاده از نرم افزارهای تست سخت افزار،سیستم باید بالا بیاد ولی اینم بخاطر هنگ کردن سیستم روی لوگو امکانپذیر نیست و از طرفی ماندن روی لوگو می تونه به دلیل دیسکانکتی یکی از پل ها یا وجود اشکال در بایوس باشه ،پس تنها راهی که می مونه مراجعه به شرکت گارانتی کننده است .حداقل تا مشکل دو تا نشده از گارانتی استفاده کنید .با همه اینها شما ابتدا از سالم بودن شارژر و باتری مطمئن شوید و اگه مقدور هست با یه شارژر و باتری دیگه هم تست کنید .اگه دسترسی به باتری بکاپ دارید ( بدون کنده شدن برچسب ) ،شارژر و باتری اصلی رو از لپ تاپ جدا کرده و سپس باتری بکاپ رو از سیستم جدا کنید بعد از 5 دقیقه مجددا وصل کرده و یا اگه جامپر کلیر سیموس داره ،با توجه به حالت نوشته شده کلیر سیموس کنید .
موفق باشید .

alirezahosei

کاربر
2015-03-07
7
3
EsfaHan
ممنون از اساتید محترم.
با این حال پس باید بفرستم گارانتی فکر کنم.
با تشکر. :courage:

سلام دوسته عزیز ! میشه راهنمایی کنی که اخر مشکلت چطور حل شد ؟ بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم ! البته هم شهری هم هستیم

2010-08-09
190
328
صومعه سرا
دوست عزیز لطفا برای مشکلتون تاپیک جدید باز کنید. از مدیر مربوطه درخواست بسته شدن تاپیک را دارم

Sent from my LG-E510

alirezahosei

کاربر
2015-03-07
7
3
EsfaHan
دوست عزیز لطفا برای مشکلتون تاپیک جدید باز کنید. از مدیر مربوطه درخواست بسته شدن تاپیک را دارم

Sent from my LG-E510
دوست عزیز تاپیک بنده باز شده و منتظر پاسخ مدیران هستم
در ضمن بنده و تمامی اعضا حق داریم بدونیم که قدم نهایی استاتر محترم در حل مشکلشون چی بوده و چطور مشکلشون حل شده ! فکر نکنم چیزی خلاف قوانین و مقررات و امثالهم باشه . البته با تشکر از شما و پیگیری ههاتون

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام دوست گرامی اگه نمیتونی درب لپ تاپ رو باز کنی ببین با ویندوز لایو میتونی بیاریش بالا اگه بیاد بالا راحت میتونی تمام قطعاتتو چک کنی
موفق باشید

بالا