آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پیدا کردن فرند دفتر تلفنی در لابن

xwhoogle

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
با سلام چه جوری بفهمم تو لاین دفتر تلفنم که تو فرند رفته و وقتی چت میکنم با اسم لاینی میان کیه چون همه اسمای چت های فرند و کلا فرند با دفتر تلفن فرق دارند متشکرم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر کسی داخل دفترچه تلفن شما باشه لاین خودش پیشنهاد میده به شما که ادش کنید ولی به شما اسم اکانت کاربری لاینش رو نشون میده و فکر نکنم راهی باشه که بشه فهمید اسم واقعی یا شماره فرد چی هست.
در واقع اصلا مشخصات کانتکت شما هیچ ربطی به لاین نداره و فقط خودش پشت پرده کسی که شمارش رو شما داشته باشید چک میکنه و اکانتش رو برای ادد کردن پیشنهاد میده...

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام
من تقریبا خیلی از ورژن های لاین رو استفاده کردم و توی همشون اسم مخاطبای دفترچه تلفن رو توی لیست دوستان لاینم به همون اسمی که توی دفتر چه هستن نشون میده
و اگه بخوام اسم لاینشون رو ببینم باید برم توی سربرگ friends لاین و روی اسمشون کلیک کنم اینجوری اسم لاینشون رو به صورت خاکستری برام مینویسه
یک مرتبه
more
settings
friends
برید و روی دایره ابی رنگ بزنید تا لیست دوستان بروز اوری بشه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
محسن جان برای من هم قدیم اینطور بود ولی اونروز که این تاپیک رو دیدم چک کردم نشون نمیداد. الآن یک بار دیگه بررسی کردم دیدم شماره تلفنم رو تو برنامه رجیستر نکردم چون یکبار برنامه را پاک کرده بودم و دوباره نصب کرده بودم رجیستر شماره تلفن پریده بود.

شاید مشکل ایشون هم همین باشه. حتما باید شماره رجیستر شده باشه تا به اسم دفترچه تلفنتون نشون بده و در ضممن تیک اتوماتیک ادد فرندز رو هم باید بزنید تا کانتکت شما با سرور لاین سینک بشه و بدونه شماره های کانتکت شما چند هست!

با تشکر

بالا