آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خطاي Please insert Disk into Drive .... لطفا راهنمايي کنيد !

jamalmahdavi

کاربر
2009-10-22
10
14
من یه کول دیسک 8 کیک دارم به کامپیوتر وصلش میکنی مشکلش اینهplease insert disk into drive راحت نصب میشه سفدی می شه سیستم عامل هم ابتدا راحت شناسای می کنه کمکم کنید کارت کارانتی

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
من یه کول دیسک 8 کیک دارم به کامپیوتر وصلش میکنی مشکلش اینهplease insert disk into drive راحت نصب میشه سفدی می شه سیستم عامل هم ابتدا راحت شناسای می کنه کمکم کنید کارت کارانتی

سلام

دوست عزيز بنده که متوجه نشدم شما چي نوشتي !

ظاهرا يک کول ديسک 8 گيگابايت داريد که به کامپيوتر وصل ميشه و نوشته :

Please Insert Disk into Drive

بعد ، نصب ميشه ، سيستم عامل هم راحت شناسايي مي کنه .

بعد نوشتيد کارت گارانتي .

شما دقيقا بنويسيد مشکلش چيه ، مدلش چيه ، چطوري اينطوري شده ، اگر امکانش هست يک تصوير ازش بزاريد ...

تا اگر کسي بتونه راهنماييتون کنه .

موفق باشيد .

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
دوست عزیز مشکل کول دیسک شما اینه که رم حافظه ان قطع است و توسط سیستم شناسایی نمیشه و فقط سیستم کول دیسک رو میشناسه و همانند یک رم ریدر بدون رم حافظه که باید ان را برای گارانتی بفرستی یا خودت باز کنی و ایسی رم اونو دوباره لحیم کاری کنی که نیاز به تجربه داره شاید هم رم اون سوخته باشه

farzad_mese

کاربر
2009-08-04
4
1
گاهی این مشکل برای بعضی کول دیسک ها پیش میاد و براحتی با نرم افزار های احیای مربوطه کول دیسک فرمت شده و دوباره کار میکند برای خودم زیاد از این مورد پیش امده است.یکی از دلایلی که باعث این حالت شده زدن کول دیسک به رسیور و صبر نکردن برای خوانده شدن توسط رسیور و کشیدن کولدیسک است.

amir.ghm

کاربر
2010-11-15
1
0
سلام دوستان و دوست عزيز!!

من مشكل اينكه ويندوز فلش رو نمي شناسه رو حل كردم (please insert a disk on drive)

البته از راه هاي مختلفي اين اتفاق ميوفته!

اينم راه حل:

right Click On MyComputer
Click manage
click on disk management
Please Wait.... :

آخرین ویرایش:
بالا