آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نمایش انواع و اقسام error های ویندوز به محض روشن شدن کامپیوتر

مینا مهوند

کاربر
2014-10-06
43
52
سلام وقت بخیر دوستان.
بهترین برنامه ترمیم رجیستری برای از بین بردن این پیغام های جورواجور ویندوز هنگام روشن شدن کامپیوتر چیه؟

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
در مرحله اول خالن msconfig را dissableall کن نشد پیغام مربوطه را بخون مربوط به چه برنامه ای است و از add remove programs آن را unistall کن باز نشد تعویض ویندوز

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
تعمیر رجیستری به ندرت کمک میکنه به برطرف کردن ایرادها و به نظر من هیچ وقت ار برنامه های تعمیر رجیستری استفاده نکنید! اکثرشون بی خاصیت هستند که هیچ حتی ممکنه دردسرهای جدید درست کنند.
هر ایراد ممکنه مربوط به مسئله خاصی باشه. شما لطفا اول بفرمایید که چه ایرادهایی میگیرین اگر اسکرین شات هم از اونها بگذارید چه بهتر. بعد برای هر یک در صورت امکان راه حل ارائه خواهیم داد.
بعضی ایراد ها هم ممکن است برطرف نشوند و به قول دوستان نیاز به نصب مجدد ویندوز داشته باشید
موفق باشید

golden12

کاربر vip
کاربر
2009-03-24
12
18
با سلام خدمت دوستان و همکارن گرامی
به نظر من راه حل آقا غفور درسته ولی اول باید نوع پیغام خطا مشخص باشه. این خطا میتونه از نصب نادرست یک برنامه،حذف ناقص یک برنامه، پرشدن درایو ویندوز در بعضی اوقات، خرابی یا ویروسی شدن فایلهای ویندوز و موارد مشابه باشه.
اگر راه حل کلی میخواهید ابتدا نصب و ترمیم فایلهای ویندوز و رجیستری توسط نرم افزار های موجود در بازار مثلا :
Registry Mechanic
Windows Repair
[h=3]سپس در صورت عدم موفقیت، جستجو و حذف نرم افزار در زمان بالا آمدن سیستم از استارت اپ ویندوز که شامل موارد زیر می شود:[/h]منوی Startup
نرم افزار Msconfig

در صورت موفقیت نرم افزار مورد نظر Uninstall شود.
پس از این موارد و در صورت عدم موفقیت نصب مجدد ویندوز پیشنهاد می گردد.
این راه حل کلی بود و در موارد خاص میتونید پیغام خطا را نوشته تا راهنمایی موثرتری دریافت نمایید.
امیدوارم توانسته باشم کمکتون کرده باشم.
یاحق

MMJ

کاربر
2009-04-12
12
15
درود
شما مشکلی که دارین را بیشتر توضیح بدین. یا متن خطاها را بنویسید یا از خطاها عکس بگیرین. خطا داریم تا خطا . در بعضی مواقع با انجام تنظیمات مشکل برطرف میشه و در بعضی مواقع مشکل ویروسی بودن هست .

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
سلام دوستان خسته نباشید

دوستان نمیخوام بیخودی جو بدم یا بالا تر از سطح خودم حرف بزنم
ولی اگر در سایت قبل از اینکه پاسخی به مشکل یا ایراد پیش اومده بدید بهتر نیست به طرف مقابل هم توجه کنید چون من در حال دیدن پست های زده شده توسط
این اقای کاربر بودم که دیدم حتی در قبال راهنمایی دوستان حتی یک کلید تشکر رو هم نزده یا هر پستی که به نتیجه رسیده پست رها شده ایا این خورده شدن
حق دیگران نیست ایا این بی احترامی به اساتید سایت نیست ایشون در یک پست حتی به استاد طائر هم بی احترامی کردن البته سوءتفاهم نشه استاد خیلی
بیستر از اینها عزت نفس دارن و هر چی دارن همینجوری در طبق اخلاص قرار میدن ولی ایا زدن کلید تشکر سخته هرچند این کلید هم نمیتونه قدر زحمات اساتیدی
چون استاد امجدی و استاد طائر رو پاسخ بده درضمن ایا کاربر ساده این همه مشکل براش پیش میاد این اقای کاربر حتما یا مغازه دارن یا در یک جایی
مشغول کار هستند فقط نصیحتم اینه استاد - عزیز - برادر لطفا فضای سایت ایران تیکا رو خراب نکنید چون اساتیدی همچون اقای طائر و
استاد امجدی بزرگتر از این هستند که با این کارها خراب بشن و شما تنها خودت رو از بین میبری و بعد یک مدت هیچکس به پستهای
شما پاسخی نخواهد داد - ممنون میشم کمی فکر کنید
با امید موفقیت روز افزون

آخرین ویرایش:

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
جناب smaill
همکار محترم
با شما کاملا موافقم
درسته همکاران عزیز بدون منت راهنمایی می کنند
ولی آدم یک لیوان آب بهش می دن 20 دقیقه تشکر می کنه چه برسه کارش گیر باشه
هیچ کدوم از همکارا واسه راهنمایی کردن حقوق که نمی گیرن و لی خدایش آدم یک کیلو موز می خره تا دم در تشکر می کنه
ایشالا خدا هم در این دنیا و هم در اون دنیا ثواب زحمت هایی که دوستان می کشن و تجاربی که شاید به هزینه هایی سنگین بدست میارن و بدونه منت در اختیار دوستان قرار می دن عنایت بکنه

بالا