آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پریدن بوت Asus Memo Pad hd 7 me 175 kg K00S

codector

کاربر
2014-10-15
2
0
سلام به همه
دوستان من یه تبلت ایسوس که مدلش رو تو اسم تاپیک نوشتم دارم که ریست فکتوری یا همون بازگشت به تنظیمات کارخانه زدم بعد ریستارت دیگه تبلت بالا نمیاد تو صفحه Android upgrading میمونه و جلوتر نمیره.
بردم فلش هم زدم جواب نداد از طریق بوت لودر هم آپدیت اتوماتیک و اپدیت از رم رو زدم هم درست نشد میگن کلا گوشیت خام شده یعنی آندرویدش پریده.
گوشی هم بالا نمیاد تا یه اندروید جدید روش نصب کنن.
ممنون میشم کمک کنید راهی واسه درست شدنش هست?
اگه هست بگین مرسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پاسخ : Asus Memo Pad hd 7 me 175 kg K00S

سلام
دوست عزیز عنوانتون اشتباست!! باید مشکل را در عنوان مشخص کنید در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید.
در مورد مشکلتون اون رام که شما فلش می کنید و به دستگاه میزنید همان اندروئید هست ! من متوجه نشدم از اینکه گفتن اندروئید پریده یعنی چی. شما اگر گوشیتون در کامپیوتر با برنامه های مخصوص فلش زدن شناسایی میشه که از داخل کامپیوتر باید یک رام مختص خودش بهش بزنید در غیر این صورت باید به وسیله دستگاه جیتگ بشه و رام بهش داده بشه که دستگاهش رو تعمیرات موبایلی دارند.
البته اگر مشکل سخت افزاری نداشته باشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: codector

codector

کاربر
2014-10-15
2
0
ممنون که جواب دادید و ببخشید نمیدونستم مشکل رو چجوری مطرح کنم
خب من گوشی روبردم فلش اندروید زدم درست نشد . وقتی گوشی رو روشن میکنم تو صفحه بوت میمونه بالا نمیاددیشب هم از خود ساپورت ایسوس پرسیدم ۲ ساعت حرف زد آخرش هم به جایی نرسید گفت بفرستش گارانتی!
اگه میشه در مورد جیتگ بیشتر توضیح بدین که چیه و کارش چیه? باعث ابطال گارانتی که نمیشه?

بالا