آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با تاچ تبلت پیرگاردین pc7558

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوستان یه تبلت پیرگاردین pc7558 برام اومده که تاچش شکسته بود که تعویضش کردم ولی مشکل اینه که با تاچ جدید مشکل داره و هر چیزی که می خوای انتخاب کنی باید یکسانت پایینترشو لمس کرد می خواستم بدونم راه حلی داره ؟ بنظرتون با فلش حل میشه ؟ چون ریست فکتوری جواب نداده و الان دیگه هر چی دکمه ولوم - و پاور رو میزنم دیگه نمیتونم وارد منوی ریکاوری بشم . ممنون

rashidi235

مدیر تعمیرات پخش ماشین
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-16
1,949
24,952
ایران 63
سلام دوستان یه تبلت پیرگاردین pc7558 برام اومده که تاچش شکسته بود که تعویضش کردم ولی مشکل اینه که با تاچ جدید مشکل داره و هر چیزی که می خوای انتخاب کنی باید یکسانت پایینترشو لمس کرد می خواستم بدونم راه حلی داره ؟ بنظرتون با فلش حل میشه ؟ چون ریست فکتوری جواب نداده و الان دیگه هر چی دکمه ولوم - و پاور رو میزنم دیگه نمیتونم وارد منوی ریکاوری بشم . ممنون

درود
اگر بتوانید وارد منو شوید ببینید با کالیبراسیون کردن تاچ ببینید مشکل حل میشود
یکبار دیگر دستگاه را باز کنید و دوباره تاچ سوار کنید و تست کنید

single

کاربر vip
کاربر
2012-09-25
42
97
سلام
دوست عزیز متاسفانه تاچ یه سری از تبلت ها ورژنی هستش یعنی اون تاچی که شما زدید با این دستگاه سازگاری نداره و نمیشه کاریش کرد.

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوستان رفتم سراغ فروشنده ای که تاچ ازش خریده بودم و همه تاچ هاشو گذاشت جلوم و منم شروع کردم یکی یکی تست کردن تا رسیدم یه یه نمونه که ای سی اون با بقیه فرق می کرد. بالاخره جواب داد الان هم سوار کردم و خیلی خوب جواب میده

بالا