آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن لبتاب ایسر مدل sspire5742

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با مانیتور دیگه ای تست کردین ؟منظورم خروجی VGA هست .باتری بکاپ رو تست و در صورت نیاز تعویض فرمائید .اگه مقدور هست آی سی بایوس رو تعویض و مجددا پروگرام و تست بفرمائید .بنده هم با نظر استاد عزیزمون در مورد ریسولد کردن در آخرین مرحله موافقم .
موفق باشید .

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
دوست خوبم
با مانیتور دیگه ای تست کردین ؟منظورم خروجی VGA هست .باتری بکاپ رو تست و در صورت نیاز تعویض فرمائید .اگه مقدور هست آی سی بایوس رو تعویض و مجددا پروگرام و تست بفرمائید .بنده هم با نظر استاد عزیزمون در مورد ریسولد کردن در آخرین مرحله موافقم .
موفق باشید .
سلام دوست گلم با مانیتور هم همون اول کار تست کردم و کلا دستگاه به مانیتور بیرونی وصله ولتاژ کنار سی پی یو 1.5 ولت هست ولتاز بایوس 3.3 ولت ولتاز کنار ای او هم هست 3.3 ولت کنا چیپ هم ولتاژ 3.3 و 1.5 ولت و بقیه ولتاژ ها 5ولت هم توی مین داره کنار چیپ یک جای مقاومت smd هست که به نطرم کنده شده توی عکس هم مشخص کردم
ا

پیوست‌ها

• 90.5 کیلوبایت بازدیدها: 93

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
سلام دوست گلم با مانیتور هم همون اول کار تست کردم و کلا دستگاه به مانیتور بیرونی وصله ولتاژ کنار سی پی یو 1.5 ولت هست ولتاز بایوس 3.3 ولت ولتاز کنار ای او هم هست 3.3 ولت کنا چیپ هم ولتاژ 3.3 و 1.5 ولت و بقیه ولتاژ ها 5ولت هم توی مین داره کنار چیپ یک جای مقاومت smd هست که به نطرم کنده شده توی عکس هم مشخص کردم
ا
دوست من سلام
شما تصویر نداری درسته
قاعدتا در اینجور مواقع باید بری سراغ قطعاتی که به این امر مربوط هستند مثل بایوس - چیپ ها - و سی پی یو و همینطور رم ها
ولی قل از هر کاری یک وبتاژ گیری کلی بکن ببین ایا در ولتاژها نوسان یا کمبود ولتاژ نداری - باطری بکاپ و همینطور i/o رو از یاد نبر
چه بسا این دومورد باعث اختلال در مدار میشوند موقعی که ولتاژ کمی دارند نمیتوانند درست عمل کنند و در کار ای سی های دیگر
اختلال به وجود میارند
در پایان امیدوارم موفق باشید و از گفته های اساتید بهر ببرید

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
دوست من سلام
شما تصویر نداری درسته
قاعدتا در اینجور مواقع باید بری سراغ قطعاتی که به این امر مربوط هستند مثل بایوس - چیپ ها - و سی پی یو و همینطور رم ها
ولی قل از هر کاری یک وبتاژ گیری کلی بکن ببین ایا در ولتاژها نوسان یا کمبود ولتاژ نداری - باطری بکاپ و همینطور i/o رو از یاد نبر
چه بسا این دومورد باعث اختلال در مدار میشوند موقعی که ولتاژ کمی دارند نمیتوانند درست عمل کنند و در کار ای سی های دیگر
اختلال به وجود میارند
در پایان امیدوارم موفق باشید و از گفته های اساتید بهر ببرید

تشکر از شما ولتاژ ها نوسان نداره قبلاهم گفتم ولتاژ در مادربرد هست از بایوس همین دوستان انجمن برام گداشتن زدم سی پی یو و رم سالمن و تعویض شدن سی پی یو هم گرم میشه دوستان اگه نطری دارید که ممنون میشم راهنمایی کنید

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
باسلام
دوست من دستگاه رو روشن کن بزار یکم کار کنه' دستت روی آیسی PCH_ BDHM55 بزار ببین داغیش به چه صورتیه' اگه بیش از حد داغ میشه که معیوبه

Gpu رو هم ریسولد کنین، شماره ایسی رو هم بنویسین
نتیجه اعلام شود
باتشکر

بالا