آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

علت به هم ریختن عملکرد سیستم های 206 تیپ 2 بعداز نصب رادیو پخش

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام- خودرونامبرده بعدازنصب رادیوپخش جدید غیرکارخانه عیب های زیر راپیدا کرده مثل آنکه شبکه قطع شده است ازراهنمایی دوستان کمال تشکر رادارم.

1- کارنکردن عقربه های صفحه آمپر

2-کارکردن برف پاک کن

3-روشن ماندن دایمی چراغهای جلو

4-ازکارافتادن شیشه بالابرها

5-ازکارافتادن دسته راهنما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull
سلام کسی که سیسم جدید براتون نصب کرده سیم کشی اشتباه وصل کرده پیش یک نصاب حرفه ای برو که سیم کشی براتون درست کنه اگه سیستم که روی خودرو گذاشتی اون خارج کنی عیب بر طرف می شه

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام- خودرونامبرده بعدازنصب رادیوپخش جدید غیرکارخانه عیب های زیر راپیدا کرده مثل آنکه شبکه قطع شده است ازراهنمایی دوستان کمال تشکر رادارم.

1- کارنکردن عقربه های صفحه آمپر

2-کارکردن برف پاک کن

3-روشن ماندن دایمی چراغهای جلو

4-ازکارافتادن شیشه بالابرها

5-ازکارافتادن دسته راهنما
سلام دوست عزيز معمولا اين اتفاق در 206 هاي زير مدل تقريبا 87 رايج است چون در اين مدل سيم كشي تغذيه com2000 از سيم ولتاژ پخش انشعاب گرفته است كه زماني كه پخش جديد نصب ميشود نصاب به فرض اينكه اين سيم كاربردي ندارد ان را وصل نميكند در نتيجه com2000 از كار مي افتد و اين اتفاق رخ ميدهد

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام دوست عزيز معمولا اين اتفاق در 206 هاي زير مدل تقريبا 87 رايج است چون در اين مدل سيم كشي تغذيه com2000 از سيم ولتاژ پخش انشعاب گرفته است كه زماني كه پخش جديد نصب ميشود نصاب به فرض اينكه اين سيم كاربردي ندارد ان را وصل نميكند در نتيجه com2000 از كار مي افتد و اين اتفاق رخ ميدهد

سلام-رادیوپخشو من نصب نکردم ماشین این طوری پیش من آورده اند من کلا رادیو پخش را جدا کردم وچون سیمهای شبکه vanاز کار می افتند آنها را به هم وصل کردم برف پاک کن و شیشه بالابرها و آمپرهاودسته های com2000ازکارافتادند

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,695
بهارستان
با سلام دوست عزیز شما وقتی سیم کشی را دست زدید یکی از سیم های برق شبکه کان را را از مدار خارج کردید . شما کاری بکن اول سیم منفی -یاهمان بدنه را پیدا کنید و جدا کنید دوم سیم برق اصلی + را جدا کنید بعد سیم برق سویچ +را هم جدا کردید سه تا سیم را که جدا کردید می مونه 4 تا سیم که یکی از سیم ها از 3تا سیم دیگر کلفت تر است به این سیم یک ولتاژ 12 ولت بدید کارت راه می افتد سه تا سیم دیگر هم مربوط به شبکه کان و وان است این سیم را به برق 12ولت یا همان برق مستقیم در سو کت رادیو پخش بزنید موفق باشید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با عرض سلام

مطمئن ترین راه این است:
[hide]در بین سیم ها سیم قرمز را به سیم آبی اتصال دهید ، در صورت صحیح بودن کار ، بلندگوی داخل کام2000 ، دینگ میکند[/hide]

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
با سلام دوست عزیز شما وقتی سیم کشی را دست زدید یکی از سیم های برق شبکه کان را را از مدار خارج کردید . شما کاری بکن اول سیم منفی -یاهمان بدنه را پیدا کنید و جدا کنید دوم سیم برق اصلی + را جدا کنید بعد سیم برق سویچ +را هم جدا کردید سه تا سیم را که جدا کردید می مونه 4 تا سیم که یکی از سیم ها از 3تا سیم دیگر کلفت تر است به این سیم یک ولتاژ 12 ولت بدید کارت راه می افتد سه تا سیم دیگر هم مربوط به شبکه کان و وان است این سیم را به برق 12ولت یا همان برق مستقیم در سو کت رادیو پخش بزنید موفق باشید

سلام-با عرض ادب هرکاری کردم نشد-

پایه های کانکتورسیاه رنگ رادیو پخش به این قراراست

پایه 1-خالی

پایه 2 و3 سیمهای شبکه ون به پایه 18 و 20 کانکتورخاکستری رنگ 40پایه bsi

پایه 4 برق بعدازسویچ به پایه 3 کانکتورسیاه رنگ 16پایه bsi

پایه 5آنتن

پایه 6 به پایه 6 کانکتورخاکستری رنگ 16پایه bsiبرق مستقیم

پایه 7 به پایه 2 کانکتورخاکستری رنگ 16پایه bsiبرق مستقیم

پایه 8 بدنه

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
سلام- دربین کانکتورسیاه رنگ اصلا سیم قرمز وجود ندارد
با عرض سلام
عزیزم در بین سیم های ضبط ، حتما این رنگ وجود دارد به کانکتور سیاه اکتفا نکنیددر دسته سیم ضبط کنترل کنید
مورد بعدی :
[hide]اگر دو سیم مورد نظر به یکدیگر وصل بود 3 عدد فیوز بر روی بی اس آی که کوچک نیز هستند ، یکی از این فیوز ها سوخته است[/hide]

بالا