آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کند شدن هارد اکسترنال western

haghshenas

کاربر
2011-10-21
18
19
سلام دوستان
من یه هارد اکسترنال وسترن usb3 دارم مدتیه که حسابی کند شده.البته فقط با usb2 کند شده .رایتش حدود 1میگ گاهی هم در حد کیلو .ولی با usb 3 مشکل نداره من چندین بار فرمت کردم و حتی فریمورش رو هم اپدیت کردم با کابل دیگه تست کردم با چند تا سیستم مختلف تست کردم .کلا با usb 2 مشکل داره . لازمه بگم لحظه ای که وصل سیستم می کنم یه بوق کوچیک میزنه هارد . واینکه من با HDD Regenerator استفاده کردم بد سکتور پیدا نکرد فقط 19 Delay پیدا کرد.این عکس هم از وضعیتش
لطفا راهنمایی کنید .

18976292181296381947.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kh@sh

mg_omidy

کاربر
2014-09-16
33
156
کاشان
سلام دوستان
من یه هارد اکسترنال وسترن usb3 دارم مدتیه که حسابی کند شده.البته فقط با usb2 کند شده .رایتش حدود 1میگ گاهی هم در حد کیلو .ولی با usb 3 مشکل نداره من چندین بار فرمت کردم و حتی فریمورش رو هم اپدیت کردم با کابل دیگه تست کردم با چند تا سیستم مختلف تست کردم .کلا با usb 2 مشکل داره . لازمه بگم لحظه ای که وصل سیستم می کنم یه بوق کوچیک میزنه هارد . واینکه من با HDD Regenerator استفاده کردم بد سکتور پیدا نکرد فقط 19 Delay پیدا کرد.این عکس هم از وضعیتش
لطفا راهنمایی کنید .

سلام
اگر هارد گارانتی نداره بازش کنید و با کابل ساتا وصل کنید ببینید مشکلی داره؟
در اون حالت هم یک گزارش وضعیت بگیرید و در اینجا قرار دهید.

• Like

haghshenas

کاربر
2011-10-21
18
19
دوست عزیز بازش کردم . ولی این ساتا نداره و مستقیم هاردش usb3 هست . منظورم اینه که برد هارد usb3 هستش . گارانتی هم نداره .

• Like

haghshenas

کاربر
2011-10-21
18
19
دوستان من با نرم افزار WinDlg.exe که از سایت خود سایت وسترن دانلود کردم و گذاشتم سکتورها رو صفر کنه . اون وارنینگ از بین رفت ولی متاسفانه هنوز با usb2 مشکل داره . با usb3 هیچ گونه مشکلی نداره . دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم

• Like
بالا