آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن موتور تردمیل

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
با سلام من یه دستکاه تردمیل دارم که موتورش کار نمی کنه مدار ش تست کردم برای رله برق نمیاد
میشه راهنمایی کنید از کجاش میشه باسپاس
تردمیل مدل fit club IMG_7351.jpg

abolfazlz

کاربر
2010-11-11
3
0
سلام - من تردمیل پروفشونال دارم که مثل دوستان دیگه که فرمودند فقط موتور روشن نمیشود و پنل روشن و فرمان صادر میکند و همچنین فیوز شیشه ای روی برد هم سوخته که تعویضش کردم که بعد از روشن کردن و استارت دستگاه یکدفعه موتور با حد اکثر سرعت شروع به کار می کند . ضمنا برروی ترانزیستور و آیسی های برد سنگ زده شده و از شما درخواست کمک دارم. عکس برد و قطعات رو براتون میگذارم.

abolfazlz

کاربر
2010-11-11
3
0
ضمنا بعد از اینکه برای بار دوم دستگاه رو روشن کردم . شروع به کار کردن یکباره
موتور با حد اکثر سرعت باعث شد که فکر میکنم یک vdr و یک مقاومت smd هم بسوزن که عکسشونو میزارم.

آخرین ویرایش:

abolfazlz

کاربر
2010-11-11
3
0
چطوری عکس بزارم

البته عکسارو آپلود کردم و لینکشونو اینجا نتونستم بزارم و ارور داد ولی برای آقای پراید توی خصوصی فرستادم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

سپهرآریا

کاربر
2019-01-29
29
18
39
یاسوج
باسلام من تعمیرات تخصصی تجهیزات ورزشی دارم بردمتعلق به دستگاه تن آرامیباشدایراد برد سوختگیigbutمیباشدوعلت خرابی برد تاریخ انقضای نوارتسمه تردمیل شمامیباشد

سپهرآریا

کاربر
2019-01-29
29
18
39
یاسوج
سلام دستگاه پرفشنال دستگاه فوق العاده حساس میباشدکه درحال حاضر درایو روی بردتردمیل شماازبین رفته علت خرابی دستگاه شماهم خراب بودن نوارتسمه تردمیل میباشد

سپهرآریا

کاربر
2019-01-29
29
18
39
یاسوج
دوستانی که مشکلات تردمیل وتجهیزات ورزشی دارن میتونن باشماره \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ تماس حاصل کنند تامشکلشان راحل کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad9431

کاربر vip
vip
کاربر
2014-10-31
3
0
سلام،یک برد تردمیل دارم که IGBT وقطعه کناری آن که درخروجی برداست راندارم .اگرمی توانید نوع قطعات وشماره آنرا بفرستید.تصویر برد را خدمتتان می فرستم.

پیوست‌ها

بالا