آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در مودم tp-link 8817

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
با سلام
من یک مودم tp- link مدل td-8817 دارم که وقتی از طریق کابل شبکه به سیستم وصل میکنم هر 3 -4 ثانیه plug , unpluged مینویسه یعنی همون خطایی که هنگام قطع کردن کابل شبکه میده یعنی مثل اینکه کابل شبکه را هی قطع و وصل کنید.
من فکر کردم شاید از کارت شبکه انبورد سیستم باشه برای همین یدونه کارت شبکه d-link اکبند گرفتم و با اونم تست کردم و اینجوری بود و همچنین یک کارت شبکه دست دوم d-link گرفتم البته مدل هاش فرق میکنه ولی بازهم همون خطای میده و عملا قابل استفده نیست.

مشکل از چی میتونه باشه . خیلی اذیتم کرده

با تشکر

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
یه نکته ای هم بگم که وقتی که مودم را به کابل شبکه وصل میکنم چراغ کارت شبکه مدام بصورت چشمک زن میمونه و ثابت نمیمونه

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام

نرم افزار مودمت را پاک کن و از نو نصب کن

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
من از سایتیش فریمورش را دانلود و اپگرید کردم ولی فرقی نکرد.

همچنین منظور از نرم افزار فریمورک هستش؟ ایا سایت خاصی برای دانلود داره به غیر از سیت اصلی . چون تو سایت اصلی همون فریمورکی بود که روی دستگاه نصب بود
فکر میکنید که از مودم هستش

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
مشکل مودم از نرم افزار نبود سخت افزاری بود. یعنی یدونه از خازن هاش خراب شده بود که با تعویض خازن درست شد.
شما هم که اینجا الکی میگید تعمیرکاریم. یا همش میگید نرم افزار اپگرید کن یا میگید که پروگرمر بخرید یعنی یه نوع تبلیغات راه انداختید

altec

کاربر
2010-08-05
2
2
درود

چراغ ADLS مودم من پس از چندبار چشمک ثابت نمی شود و دوباره شروع به چشمک زدن می کند
با مودمهای دیگران تست کردم مشکلی نداشتند و مطمئن هستم مشکل سخت افزاری است
کدام قسمت مدار به ثابث شدن ADSL مربوط است ؟
مودم من TP Link 8817

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
با سلام
من یک مودم tp- link مدل td-8817 دارم که وقتی از طریق کابل شبکه به سیستم وصل میکنم هر 3 -4 ثانیه plug , unpluged مینویسه یعنی همون خطایی که هنگام قطع کردن کابل شبکه میده یعنی مثل اینکه کابل شبکه را هی قطع و وصل کنید.
من فکر کردم شاید از کارت شبکه انبورد سیستم باشه برای همین یدونه کارت شبکه d-link اکبند گرفتم و با اونم تست کردم و اینجوری بود و همچنین یک کارت شبکه دست دوم d-link گرفتم البته مدل هاش فرق میکنه ولی بازهم همون خطای میده و عملا قابل استفده نیست.

مشکل از چی میتونه باشه . خیلی اذیتم کرده

با تشکر

فریم ویر مودم رو اپدیت کن . درست نشد سوکت lan مودم رو ریسولد کنید /

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
درود

چراغ ADLS مودم من پس از چندبار چشمک ثابت نمی شود و دوباره شروع به چشمک زدن می کند
با مودمهای دیگران تست کردم مشکلی نداشتند و مطمئن هستم مشکل سخت افزاری است
کدام قسمت مدار به ثابث شدن ADSL مربوط است ؟
مودم من TP Link 8817

فریم ویر رو از سایت tp-link دریافت و اپدیت کن مشکل حل میشه .

altec

کاربر
2010-08-05
2
2
فریم ویر رو از سایت tp-link دریافت و اپدیت کن مشکل حل میشه .

آپدیت شد و مشکل همچنان باقیست!!!
مطمئنا از سخت افزار است اما مشکل اینجاست که نمیدانم از کدام آی سی یا خازن می تواند باشد ؟!
به حالتی که روی ADLS ثابت نمی شود ؟! مانند نمیسوز شدن یک قطعه الکترونیکی از مودم که قابلیت شناسایی ADSL را دارد ؟!

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
آپدیت شد و مشکل همچنان باقیست!!!
مطمئنا از سخت افزار است اما مشکل اینجاست که نمیدانم از کدام آی سی یا خازن می تواند باشد ؟!
به حالتی که روی ADLS ثابت نمی شود ؟! مانند نمیسوز شدن یک قطعه الکترونیکی از مودم که قابلیت شناسایی ADSL را دارد ؟!

شما خازن ها رو عوض کن . احتمالا مشکل حل میشه .

بالا