آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سیستم من نه دستور ریستارت میگیره نه خاموش شدن

d0sib_shalil

کاربر
2011-08-03
7
13
سلام دوستان سیسستم من نه دستور خاموشی میگیره و نه ریستارت و حتی زمان ویندوز عوض کردن هم هنگامی که ویندوز خودش میخواد ریستارت شه اونجا هم ریستارت نمیشه و در ویندوز به محض اینکه restart یا shotdown میزنی تصویر مانیتور میره و مینویسه power saving mode
یکی میگه از پاور یکی میگه بایوس یکی میگه رم بایوس رو با progeramer دادم عوض کردن اما درست نشد

نکته اینجاس که سالم بود اما بعد از اپدیت بایوس اینطوری شد و ویندوز 8.1 روش بود دیگه بالا نیومد و 7 روش ریختم و هنوز خاموش نمیشه.جالبی اینجاست که اول ویندوز 8.1 میشد روش ریخت الان تو همون اولای شناسایی نصب ویندوز 8.1 ریستارت میشه.
به نظر شما مشکل از چبه خیلی اذیتم میکنه

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام دوستان سیسستم من نه دستور خاموشی میگیره و نه ریستارت و حتی زمان ویندوز عوض کردن هم هنگامی که ویندوز خودش میخواد ریستارت شه اونجا هم ریستارت نمیشه و در ویندوز به محض اینکه restart یا shotdown میزنی تصویر مانیتور میره و مینویسه power saving mode
یکی میگه از پاور یکی میگه بایوس یکی میگه رم بایوس رو با progeramer دادم عوض کردن اما درست نشد

نکته اینجاس که سالم بود اما بعد از اپدیت بایوس اینطوری شد و ویندوز 8.1 روش بود دیگه بالا نیومد و 7 روش ریختم و هنوز خاموش نمیشه.جالبی اینجاست که اول ویندوز 8.1 میشد روش ریخت الان تو همون اولای شناسایی نصب ویندوز 8.1 ریستارت میشه.
به نظر شما مشکل از چبه خیلی اذیتم میکنه

به نام خدا
دوست عزیز ای سی بایوس
روباید پروگرم نمایید
یا اگر بتوانید ورژن قبلی بایوسی که روی سیستمتون کار میکرده را مجددا نصب نمایید

d0sib_shalil

کاربر
2011-08-03
7
13
به نام خدا
دوست عزیز ای سی بایوس
روباید پروگرم نمایید
یا اگر بتوانید ورژن قبلی بایوسی که روی سیستمتون کار میکرده را مجددا نصب نمایید
پروگرام کردم به یه ورژن دیگه اما بازم درست نشد.اون ورژن اول که روش بود رو پروگرام نکردم
به نظر شما مشکل از بایوس هست یا پاور؟

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
دوست عزیز شما تاپیک دیگه ای باز کرده بودید و ناقص ولش کردید و دریغ از یک تشکر..... و دوستان کلی وقت گذاشتن و اون رو حتی زحمت نکشیدید پاسخ بدید و اونجا به قطع میگفتید که مشکل از بایوس هستش.اینو بدون که ورژن جدید بایوس همون ورژن قبلی هست بعلاوه یکسری قابلیتهای جدید برای بر طرف کردن نواقص مادربرد.
شما دادی ای سی تو پروگرام کردن نشد الان باز میگی امکان داره از پاور باشه؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم بدونید که وقتی که دوستان میزارن براتون از سر راه پیدا نکردن و حداقل پاسخ به سوالاتی که ازتون میپرسن کمترین کاریه که شما میتونید در قبالشون انجام بدید.اینها برای خودم نبود و بنده توقع هیچ چیزی از شما ندارم.ولی باعث میشید در جواب دادن به کاربر عادی تجدید نظر کنم.البته بنده سواد درستی ندارم منظورم در حد بزاعت خودم بود
آدرس تاپیکی که ایجاد کردید و همینطور ولش کردید:http://www.irantk.ir/irantk58127-2/#post328685

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیز
همه همکاران و دوستان بی هیچ چشمداشتی در حد توان و سوادشون راهنمائی می کنن که هم مشکل حل بشه و هم تجربه ای بشه برای جستجوهای سایر اعضا تا بتونن در کمترین زمان به نتیجه مثبت برسن و حتما برای راهنمائی های دوستان باید احترام گذاشت و لااقل نتیجه راهنمائی های دوستان اعلام بشه تا تاپیک به نتیجه برسه .14 پست تاپیک قبلی چه مشکلی داشت که مجددا برای همون مشکل تاپیک ایجاد شده و متاسفانه اعلام نتیجه های شما هم با هم جور در نمیان.بعنوان مثال در پست شماره 7 تاپیک قبلیتون فرمودین با xp و 7 مشکلی نداره ولی اینجا می فرمائید با 7 هم مشکل داره .این روال ایجاد تاپیک تکراری و جواب های متفاوت نه تنها به نتیجه نمی رسد بلکه بقول استاد حیرانی باعث دلسردی دوستان هم خواهد شد .

بالا