آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست طراحی مدارچاپی

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
386
2,861
بادرود خدمت تمامی اساتید- دوستان لطفا اگه کسی میتونه یه مدار چاپی جمع جور طراحی کنه که بشه مدار پاور پارس اکو دو را روی آن ریخت ویک مدار پاور برای تی وی طراحی نمود با سپاس . بدرود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NASERE

atmega88

کاربر
2014-02-06
110
244
با شبیه ساز پرو تیوس میشه اما اگه بحث قدرت پیش مییاد بهتره که روش اتو رو اجرا نکنید.
در کل به صرفه نیس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
بادرود خدمت تمامی اساتید- دوستان لطفا اگه کسی میتونه یه مدار چاپی جمع جور طراحی کنه که بشه مدار پاور پارس اکو دو را روی آن ریخت ویک مدار پاور برای تی وی طراحی نمود با سپاس . بدرود

سلام
میشه ولی هزینه زیاد داره .
شما می تونید براحتی از تغذیه های جایگزین موجود در بازار استفاده کنید.
خیلی بصرفه است.

NASERE

کاربر
2012-10-06
25
40
با سلام حضور مدیران گرامی. و تمامی کاربران عزیز. من بار اول هستش که بخوام وارد PCB شوم علاقه بسیار زیادی به این کار دارم.مطا لب مفید سایت را خواندم .اما باور کنید گیج شدم .....از کجا شروع کنم ،چگونه شروع کنم ،چه وسایلی تهیه کنم،و......؟ اما امیدوارم با همکاری شما دوستان مشکلاتم را به اقلیت بررسانم. چون تازه اول کار هستم .برام مهم نیست چقدر زمان برای یادگیری لازم دارم .یاد گرفتنش مهمه .ممنونم .:11685:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام حضور مدیران گرامی. و تمامی کاربران عزیز. من بار اول هستش که بخوام وارد PCB شوم علاقه بسیار زیادی به این کار دارم.مطا لب مفید سایت را خواندم .اما باور کنید گیج شدم .....از کجا شروع کنم ،چگونه شروع کنم ،چه وسایلی تهیه کنم،و......؟ اما امیدوارم با همکاری شما دوستان مشکلاتم را به اقلیت بررسانم. چون تازه اول کار هستم .برام مهم نیست چقدر زمان برای یادگیری لازم دارم .یاد گرفتنش مهمه .ممنونم .:11685:

سلام
به این پست یه سری بزنید.
http://www.irantk.ir/irantk19420/

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
با سلام وخسته نباشید از مدیران وکارشناسان محترم نمی دانم سئوال من در این بخش است یا خیر سئوال من این است که ایا نرم افزار یا روشی وجود دارد که با اسکن

نمودن از قسمت مسی برد ایا میتوان نقشه مداری بدست آورد یا خیر با تشکر

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
پاسخ : رد: درخواست طراحی مدارچاپی

با سلام وخسته نباشید از مدیران وکارشناسان محترم نمی دانم سئوال من در این بخش است یا خیر سئوال من این است که ایا نرم افزار یا روشی وجود دارد که با اسکن

نمودن از قسمت مسی برد ایا میتوان نقشه مداری بدست آورد یا خیر با تشکر

سلام
دوست عزیز چنین چیزی ممکن نیست !!
در همچنین مواردی طراح با زحمت فراوان و با خلاقیت شروع به طراحی می کند.​

بالا