آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: یخچال فریزر بدون برفک یعد از 20 روز دمای فریزر کم میشود7بار تعمیرکاه رفته ولی مشکلش حل نشده امکان داره ک با تعویض نوع تایمر درست بشه

sawer

کاربر
2014-09-18
2
0
یخچال بدون برفک 7 بار ب تعمیرگاه رفته ولی بازم بعد 20روز دمای فریزرش کم میشه میشه نوع تایمر دیفراست رو عوض کرد

tamizkar

کاربر
2013-07-21
31
33
یخچال بدون برفک 7 بار ب تعمیرگاه رفته ولی بازم بعد 20روز دمای فریزرش کم میشه میشه نوع تایمر دیفراست رو عوض کرد
پاسخ دوست عزیزی که سئوال کردند یخچال بدون برفک 7 بار تعمیرگاه رفته ولی مجددا دما کم می شود.
هماطور که سیستمهای بدون برفک دارای مزایای و محاسن زیادی است از طرفی دارای یک همچون ایراد های هم میباشد.
لذا موارد زیر کاملا چک شود.
1-کار کردن درست فنها2-ترمو دیسک3-ترمو فیوز4-باز بودن مسیر تخلیه5-سالم بودن هیترهای یخدان6-سالم بودن هیتر دور لوله تخلیه7-اگر سیستم مکانیکی است تایمر اما اگر الکترونیکی می باشد سیستم برد و سنسورها8- لاستیک دربها9-سیستم و مشگل گازی 10-اگر سیستم قدیمی هست خراب شدن عایقها11-سیستم چک شود ایا مدت زمان کار و استراحت نرمال می باشد اگر گاز زیاد-کم یا مشگل گردش گاز مختل یا خوب انجام نشود این ایراد یخ زدن و عدم برودت را در پی خواهد داشت. واسلام تمیزکار

sawer

کاربر
2014-09-18
2
0
با تشکر از راهنمایی هاتون. قبلا همه چیزش عوض شده الا تایمرش ولی چک کردم سالم بود تایمر قبلی هر 12 ساعت یبار دیفراست میکرد عوض کردم بجاش ی 6 ساعته گذاشتم 3 هفته دیگ خبرشو میدم .نظری از گرگان

خضیر

کاربر
2014-09-21
1
0
با سلام: فریزری دارم برودت ان خوب اسث اما بجای اینکه دمای منفی نشان بدهد 29 را نشان می دهد یکسره کار می کند خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید

5419882612

کاربر
2014-10-26
2
2
سلام.بورد حذف بشه.بجاش تایمر و ترموستات ببند.یه المنت ناودانی هم در محل خروجی آب نصب بشه تا حل بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fakoor86
بالا