آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل درست نشان ندادن شارژ تبلت لنوو مدل A3000-H

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام دو عدد لنوو مدل A3000 که کابل شارژر قبلی خراب شده . الان که با شارژر جدید شارژ میکنی باطری گرم میشه و تو صفحه ال سی دی شارژ شدن را نشان میده ولی درصد شارژ تغییری نمیکنه یعنی یکی 12 درصد است و دیگری 25 درصد هرکدوم را حدود 3 ساعت برای شارژ گذاشتم . تغییری نمیکنه . تبلت کار میکنه و بازی ها و برنامه ها مشکلی ندارند . منتظر راهنمایی های شما اساتید هستم . با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام
آیا شارژر جدید دارای همان مشخصات شارژر اصلی است
باتری ها را چک کردی؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دو عدد لنوو مدل A3000 که کابل شارژر قبلی خراب شده . الان که با شارژر جدید شارژ میکنی باطری گرم میشه و تو صفحه ال سی دی شارژ شدن را نشان میده ولی درصد شارژ تغییری نمیکنه یعنی یکی 12 درصد است و دیگری 25 درصد هرکدوم را حدود 3 ساعت برای شارژ گذاشتم . تغییری نمیکنه . تبلت کار میکنه و بازی ها و برنامه ها مشکلی ندارند . منتظر راهنمایی های شما اساتید هستم . با تشکر

[hide] دوست عزیز ابتدا تبلت را با باتری و شارژر نو امتحان کنید و اگر مشکل حل نشد ایسی شارژ را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

با تشکر

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
باسلام
آیا شارژر جدید دارای همان مشخصات شارژر اصلی است
باتری ها را چک کردی؟

سلام
شارژر قبلی فقط فیش طرف موبایل کابلش شکسته بوده و با کابل جدید شارژ میکرده . منبع همون قبلی است . بعد من با شارژر دیگه با همون مشخصات . امتحان کردم . درصد شارژ بالا نمیره .شارژر را بیرون اوردم صبح که دیدم درصدش پایین اومده . ( منظورم اینه که اگه شارژ نشه هم درصدش ثابت میمونه یا نه ) جای تعجب اینه که این دو تبلت مال یه خانواده است ( پسرای دو قلو ) که هردو یه مشکل همزمان پیدا کردند. باطری جدید ندارم . با تشکر

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
این مشکل از برنامه نیست . یعنی با فلش یا ریست فکتوری درست نمیشه ؟
قیمت این نوع باطری ها چنده ؟
آیا مال همه تبلت ها یک مدل هستند . بعد از تعویض باطری نتیجه را اعلام میکنم.با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسط arstan

سلام
شارژر قبلی فقط فیش طرف موبایل کابلش شکسته بوده و با کابل جدید شارژ میکرده . منبع همون قبلی است . بعد من با شارژر دیگه با همون مشخصات . امتحان کردم . درصد شارژ بالا نمیره .شارژر را بیرون اوردم صبح که دیدم درصدش پایین اومده . ( منظورم اینه که اگه شارژ نشه هم درصدش ثابت میمونه یا نه ) جای تعجب اینه که این دو تبلت مال یه خانواده است ( پسرای دو قلو ) که هردو یه مشکل همزمان پیدا کردند. باطری جدید ندارم . با تشکر

پس چرا از شارژر قبلی خودش با کابل جدید شارژ نمیکنی؟
[hide]
مهمترین مسئله جنس خود باتری است که فرصت طلبها برای سود بیشتر باتری ها نامرغوب با قیمت ارزانتر وارد میکند حتی همراه دستگاه وارد میکنند
که این باتریها توان لازم را برای کشیدن برنامه ها و بازی ها و ... را ندارد ما هم یک نوع از همین ها داریم که تا به حال این سومین باتری است تعویض شده و من همان مارک را در اینترنت سرچ کردم دیدم باتری آمپر بالاتر نیز برای کشورهای دیگر وجود دارد این هم به همین صورت است
[/hide]

آخرین ویرایش:

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
باسلام

پس چرا از شارژر قبلی خودش با کابل جدید شارژ نمیکنی؟
hidden content may not be quoted

سلام
یکی از مواردی که امتحان کردم همینی بود که شما فرمودین شارژر قبلی با کابل جدید. بازم چند نوع شارژر رو امتحان میکنم . شهرستان ما به علت کوچکی قطعات زیاد نیست . باید بریم مرکز استان . برای گرفتن باطری اگه مارک باطری یا اطلاعاتی درمورد باطری یا نکاتی که هنگام خرید باطری دقت کنیم را بفرمایید . ممنون میشم
با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

فقط میدانم از نمایندگی ها باید سراغش را بگیری آنها هم بازی میدهند شماره تلفنت را بده زنگ بزنیم و ....

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arstan

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
با شارژ یکی از شارژر های تبلت همون مارک لنوو حدود 10 ساعت گذاشتم . درصد شارژ به 75 رسیده . ( با شارژر خودش از 25 بالا نمیرفت . پس شارژر خودش خراب شده ) در این مدت 10 ساعت به 75 درصد رسیده طبیعی است ؟یا باید شارژ کامل 100 میشد ؟ با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

یک برنامه ای است برای اندروئید 2.2 به بالاست که سیستم شارژ باتری را مدیریت میکند و نمودارهای مختلف نشان میدهد :

[hide]
رمز 220
[/hide]

پیوست‌ها

بالا