آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا نیامدن هارد سامسونگ H161HJ بعد از نصب ویندوز 7

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام سیستم واسه تعویض ویندوز آوردن برام ویندوز 7 نصب کنم ویندوز 7 زدم واسه نصب یه بار ریست مشه و دوباره ادامه نصب نرفت دیگه بالا نمیاد صفحه اول بوت که مشخصات هارد و دی وی دی نوشته همینجا جلو تر نمیره، هنگ نکرده و در انتها این عبارت نوشته ultra DMA mode-5 S.M.A.R.T capabled but disabled حتی به ستاپ هم وارد نمیشه کلیر سیوس انجام دادم هارد روی سیستم دیگه امتحان کردم باز بالا نیامد ولی وقتی تو محیط ویندوز هارد وصل میکنم هارد بالا میاد بدون مشکل کار میکنه.
با تشکر

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست عزیز از طریق این نرم افزاری که براتون گذاشتم اسمارت هاردتون رو چک کنید ببینید میزنه good یا bad نرم افزار احتیاجی به نصب نداره فایل victoria.exe

اجرا کن از قسمت standard هارد مربوطه رو انتخاب کنید بعد بیاید تب smart و روی Get smart کلیک کنید

اگه اسمارت هارتون bad زد باید هارد روببرید مراکز جراحی هارد و یا با دستگاههای pc3000 یا سالویشن اسمارت رو خالی کنند

پیوست‌ها

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
وقتی شما در سکتور های ابتدایی هارد مشکل داشته باشین در هنگام بالا اومدن سیستم دچار وقفه یا حتی هنگ کردن میشه ولی وقتی بعنوان هارد دوم در محیط ویندوز به سیستم وصلش میکنید راحت تر بالا میاد.اگر امکانش هست طبق توصیه دوستان فرمت آهسته توسط نرم افزار مخصوص هارد سامسونگ انجام بدید و بعد با نرم افزار های موجود اقدام به بد سکتور گیری نمایید.
با تشکر

بالا