آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: نرم افزار قفل شکسته Visualizer 3D

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,677
176,823
iRanTK.iR
باسلام

دوست گرامی Service Manual

کلیک راست روی فایل اجرایی مربوطه زدم و گزینه Run as administrator را انتخاب و برنامه اجرا شد

سلام

ممنون دوست عزيز ، فايل هاي پست قبلي رو پاک مي کنم و با فايل جديد جايگزين مي کنم / يا حق

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
دوست عزیز Service Manual شما که این نرم افزار داشتی بهتر نبود زود تر رو سایت قرار می دادی من کلیییییییییییییییی کشتم تا نرم افزار پیدا کردم رو چی درست حسابی کار نمی کنه راستی درمود فلزیاب های دلتا پالس اطلاعاتی داری پست جدید بزنم و یک سوال دیگه این نرم افزار با فلز یاب های دلتا پالس هم کار میکنه
با تشکر از لطفتون

nezam.pama

کاربر
2009-10-20
3
3
iran
با سلام استاد کار بسیار با ارزشی کردین منم نرم افزارو نصب کردم اجرا میشه اما بعضی قسمتهاش مانند معرفی نوع خاک ونوع سیستم ومحاسبه عمق کار نمیکنه یا درست نصب نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید یا یه بررسی مجدد کنین با تشکر :thumbsup:

eng_hamedani

کاربر
2008-06-14
3
0
با سلام استاد کار بسیار با ارزشی کردین منم نرم افزارو نصب کردم اجرا میشه اما بعضی قسمتهاش مانند معرفی نوع خاک ونوع سیستم ومحاسبه عمق کار نمیکنه یا درست نصب نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید یا یه بررسی مجدد کنین با تشکر :thumbsup:

سلام دوست عزیز
برای من هم همین مشکل وجود دارد.
در قسمت new project نوع سیستم و ... موجود نیست

با درود فراوان

s_majid2005

کاربر vip
کاربر
2010-01-13
2
0
سلام من این نرم افزار نتونستم دانلود کنم لظف می کنید یه باره دیگه ویرایش کنید ( Visualizer 3D )

sajadborji

کاربر
2015-01-04
2
0
سلام دوستان . خسته نباشید . از بابت نرم افزار ممنونم واقعا . ولی چرا قسمت هایی از نرم افزار کار نمیکنه ؟؟؟؟ میتونید کمکمون کنید ؟ ممنون میشم .

Ramin9203

کاربر
2016-05-11
1
1
سلام دوستان .من که لینک دانلود visulazer 3d رو ندیدم میشه راهنماییم کنین؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir reza
بالا