آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آدرس ناخواسته در مرورگر

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,667
دوستان چند روزی یه ادرس (http://www.irposter.com/)اعصابمو بهم ریخته و هرجوری پاکش میکنم باز همین که سیستم رو ریستار میکنم یه دونه مثل عکسی که گذاشتم رو دستاپ ظاهر میشه و تو ادرس بار مرورگر اکسپلور هم میاد و تو درایو c تو پروگرامر فایل یه پوشه بهمین نام ساخته میشه . خیلی راهها رو رفتم کامل اسکن کردم و شیفت دلیت و بلاک کردن تو ستینگ مرورگر و پاک کردن کوکی و هیستوری و ریست کردن مرورگر ولی هیچ فایده نداره regedit هم سرچ و پاک کردم فایده نداشت دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم بکلی اعصاب مون

پیوست‌ها

• 16.9 کیلوبایت بازدیدها: 129
  • 15.1 کیلوبایت بازدیدها: 123

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,667
پاسخ : ادرس نواخاسته در مرورگر

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,271
ایران

باسلام

توضیح بده که چطوری این آدرس آمد چکار کردی؟
احتمالا ویروس است باید آنتی ویروسهای مختلفی را امتحان کنی

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران

دوستان چند روزی یه ادرس (http://www.irposter.com/)اعصابمو بهم ریخته و هرجوری پاکش میکنم باز همین که سیستم رو ریستار میکنم یه دونه مثل عکسی که گذاشتم رو دستاپ ظاهر میشه و تو ادرس بار مرورگر اکسپلور هم میاد و تو درایو c تو پروگرامر فایل یه پوشه بهمین نام ساخته میشه . خیلی راهها رو رفتم کامل اسکن کردم و شیفت دلیت و بلاک کردن تو ستینگ مرورگر و پاک کردن کوکی و هیستوری و ریست کردن مرورگر ولی هیچ فایده نداره regedit هم سرچ و پاک کردم فایده نداشت دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم بکلی اعصاب مون

سلام
این ویروس نیست بلکه نوعی کرم یا اسپم است که موقع باز کردن صفحات وب ناشناس
از این گونه سایت ها وارد سیستم میشود و نرم افزار هایی مانند فایر فاکس .کروم و اکسپلورر رو مختل می کنه .
این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید تا از آزار این گونه بد افزار ها راحت بشید.

[hide] SpyHunter.4.16 [/hide]

mina28

کاربر
2014-12-20
1
1

ممنوون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا