آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کمک در مورد دیفراست نکردن یخچال فریزر هیمالیا

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
با سلام و عرض خسته نباشید : برد را تعویض کردم - هیتر و فیوزی که با ان سری شده را تست کردم سالم بود - ولی باز هم دیفراست نمی کنه و بیش از حد برفک میزنه . این یخچال که من نگاه کردم دو تا هیتر داره یکی بالای سردخانه و دیگری پایین سردخانه را پوشش می دهد با یک سر این هیتر ها فیوزی سری شده که هر دو سالم بودند ولی با سر دیگر هیتر ها قطعه ای مربعی شکل سری شده که به سردخانه چسپ شده نمیدانم چیست فکر می کنم خازن باشه !!. این ترمو هیتر که می گویند احتمال داره خراب یاشه کدومه ؟ خواهشا راهنمایی کنید . ایا احتمال داره از (دو تا سنسور اندازه گیری دما باشد که سیم انها نیز روی برد وصل مشود )؟ چون یکی از انها را مقداری گرم کردم روی برد علامت H1 را نشان میداد .

bobardia

کاربر
2014-08-22
3
1
اهواز
باسلام اولا حتما موقع تست هیتر ها باید برق مستقیم رو به اونا وصل کرد و گرما رو حس کنید اینکه اهم متر راه میده ملاک بر سالم بودن نیست
دوم اینکه هیچ درزی از درب فریزر نباید وجود داشته باشه که هوارو به داخل بفرسته
سوما مسیر تخلیه آب بوسیله شیلنگ رو چک کنید که گرفته نباشه
به نظر من احتمال قوی هیتر گرمکن کف معیوب شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amiri630

تعمیرکار20

کاربر
2014-11-02
5
2
سلام دوست عزیز اولا هیترت رابابرق مستقیم امتحان کن باید داغ بشه دوما ترموفیوزبا اهم متر باید وصل باشه سوم ترمودیسک چهارم تایمر دوفیشی که برق وصل میشه به برق مستقیم که بزار یه دور کامل کار کنه بعد خروجی برای م وتور ودیفر هم بگیر که وصل باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amiri630

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
با سلام : مشکل از دیفراست ترموستات بود خیلی وقت پیش بود عوض کردم درست شد . یادم رفته بود جهت اطلاع دوستان بیان کنم . با تشکر

jamejam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-04
84
91
با سلام : مشکل از دیفراست ترموستات بود خیلی وقت پیش بود عوض کردم درست شد . یادم رفته بود جهت اطلاع دوستان بیان کنم . با تشکر

سلام دوست عزیز،مگر یخچال فریزر هیمالیا،جز برد کنترل،ترموستات دیگه ای داره؟ آیا منظورتون تعویض برد هست که فرمودین ترموستات عوض کردین؟

بالا