آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریستارت شدن کامپیوتر حین بالا آمدن ویندوز

mohammad2938

کاربر
2013-10-09
36
29
دوست عزیز پست های قبلی اشاره کردم لطفاً مراجعه کنید.ری استارت موقع نمایش لوگوی ویندوز انجام میشه. مجددا میگم با تعویض هارد و پاور و گرافیک و رم و سی پی یو هم مشکل حل نشد

دوست عزیز پاسخ های قبلی اشاره کردم لطفاً مراجعه کنید.ری استارت موقع نمایش لوگوی ویندوز انجام میشه. مجددا میگم با تعویض هارد و پاور و گرافیک و رم و سی پی یو هم مشکل حل نشد

آخرین ویرایش:

mohammad2938

کاربر
2013-10-09
36
29
دوست عزیز شما مادربورد رو با تینر و مسواک شستشو داده زیر چیپ ها هم با سرنگ تینر بریزید و باد بگیرید اگه از کارت گرافیک استفاده میکنید ایراد از دیسکانکتی چیپ کارت گرافیک هم میتونه باشه
با کارت گرافیک Pci هم آزمایش کردم مشکل حل نشد

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
خدمت شما همکار گرامی باید بگم حداقل مدل مادربرد رو برامون بنویسید و جدیدا تاپیک ها همه کلی شده و بدون اسم مادربرد مشکل مطرح میشه.وقتی شما کلی مطرح میکند باید منتظر پاسخهایی نظیر ایراد پل ایراد بایوس و.....................بصورت کلی باشید.نام بردن مدل مادربرد این حسن رو داره که اگر کسی قبلا با این مشکل مواجه شده باشه بتونه تجربش رو در اختیار شما قرار بده.در ضمن نفرمودید با ویندوز live هم این مشکل رو دارید یا نه.در ضمن ایا فن سی پی یو کاملا فیکس هست ؟(دمای سی پی یو)
با تشکر

آخرین ویرایش:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
بهتره اینجوری به مشکل نگاه کنیم
چه عواملی باعث ری استارت مادر برد میشه
1-مشکل ای سی I/O
2-بالا رفتن دمای سی پی یو
3-مشکل در پاور
4-خرابی ای سی های جانبی مثل ای سی صوت
5-مشکل نرم افزار یا ویندوز
6-مشکلات مربوط به پل
7-مشکلات مربوط به رم و یا اسلت و مدار رم
اساتید اگر مورد دیگه ای هست لطف کنن بیان کنند.
با تشکر

mohammad2938

کاربر
2013-10-09
36
29
سلام وادب
بهتره اینجوری به مشکل نگاه کنیم

چه عواملی باعث ری استارت مادر برد میشه
1-مشکل ای سی I/O
2-بالا رفتن دمای سی پی یو
3-مشکل در پاور
4-خرابی ای سی های جانبی مثل ای سی صوت
5-مشکل نرم افزار یا ویندوز
6-مشکلات مربوط به پل
7-مشکلات مربوط به رم و یا اسلت و مدار رم
اساتید اگر مورد دیگه ای هست لطف کنن بیان کنند.
با تشکر

آقا مدلو همون اول گفتم دیگه.شما همه بحث رو بخون گزینه های میرسند به مادربورد. دوستان در خصوص اجزای مادربورد اگه نظری دارند بگن. مرحله به مرحله چی رو چک کنم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
آقا مدلو همون اول گفتم دیگه.شما همه بحث رو بخون گزینه های میرسند به مادربورد. دوستان در خصوص اجزای مادربورد اگه نظری دارند بگن. مرحله به مرحله چی رو چک کنم

دوست عزیز کارهایی که در چند پست قبل به شما گفتم انجام دادید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj_blue

mohammad2938

کاربر
2013-10-09
36
29
دوست عزیز کارهایی که در چند پست قبل به شما گفتم انجام دادید؟

1- مشکل از دمای سی پی یو نیست به علت ریستارت شدن کامپیوتر در یک زمان ثابت ، در هر صورت تعویض سی پی یو و فنش هم تاثیری نداشت.
2-عرض کردم که پاور رو هم عوض کردم.
3-مشکل نرم افزاری و ویندوز هم نیست چون کلا هارد رو تعویض کردم و مشکل پابرجا بود
4-رم هم سالمه
میمونه سایر مشکلات مربوط به آی سی ها و مدارات جانبی که ترتیب و روش تست اونها رو لطفا بگین تا انجام بدم.
با تشکر

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
با سلام بی چون چرا یا ویندوز یا پاور من هم رو سیستمی این مشکل داشتم یشتر این مشکلات با سیستم های AMD

اگر مادربورد مشکل داشته باشه زمانی که داری ویندوز نصب می کنی صفحه آبی یا Blue Screen و یا سیستم هنگ می کنه ویندوز نصب نمیشه.

به این دلیل مشکل از پاور که احتمالا پاور شما ضعیف شده باشه یعنی وات اون پایین اومده باشه و پاوری هم که داری تست می کنی وات پائینی داره.

1- نصب ویندوز یا win XP یا wiin 7
2-شما برق های 24 پین و 4 پین سی پی یو با هارد فقط وصل کن و الباقی جدا کن حتی رم ریدر و USB های جلو ای پنل کیس.

((یا کربلا))

بالا