آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در مورد میکروسکوپ

fzi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-02-11
312
588
آذربایجان
سلام

می خواستم در مورد مسیله ای ازتون راهنمایی بخوام
قصد خرید میکروسکوپ دارم
یکی هست مدل ZSM 1001
با صاحبش کلی چونه زدم دیگه آخرشو گفته 450
دوتا ایراد داره
یکیش اینه که تنظیمات زوم که تو دو طرفش هست یکیش کار نمی کنه یعنی فک کنم پیچش هرز شده و عدسی ها رو بالا پایین نمی کنه ولی اون یکیش سالمه و هر دوتا عدسی رو بالا پایین می کنه
و ایراد دومش اینه که داخل لنزا پر آت و آشغاله و نیاز به تمیز کردن داره
به نظرتون ارزش داره به اون قیمت بخرم یا نه؟

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

razavi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2014-05-18
262
2,049
دوست عزیز باید ببینی برای چه کاری احتیاج داری اگه برای تعمیر تلویزیون ال سی دی هستش باید دقت بیشتری داشته باشی اگه میتوانستی یه عکس ازش بزاری دوستان دقیق تر راهنمای میکردند

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام

می خواستم در مورد مسیله ای ازتون راهنمایی بخوام
قصد خرید میکروسکوپ دارم
یکی هست مدل ZSM 1001
با صاحبش کلی چونه زدم دیگه آخرشو گفته 450
دوتا ایراد داره
یکیش اینه که تنظیمات زوم که تو دو طرفش هست یکیش کار نمی کنه یعنی فک کنم پیچش هرز شده و عدسی ها رو بالا پایین نمی کنه ولی اون یکیش سالمه و هر دوتا عدسی رو بالا پایین می کنه
و ایراد دومش اینه که داخل لنزا پر آت و آشغاله و نیاز به تمیز کردن داره
به نظرتون ارزش داره به اون قیمت بخرم یا نه؟

سپاس

[hide] دوست عزیز وسیله مورد نظر میگروسکوپ نیست و به ان لوپ می گویند و لوپ فقط در تعمیرات موبایل و کمی هم در تعمیرات لب تاب کاربرد دارد در ضمن خرید این لوپ اصلا به صرفه نیست چون امکان دارد روی عدسی ان خراش افتاده باشد و چون یک طرفش کار نمی کنه چشم را خسته کرده و در دراز مدت به چشم اسیب می رساند سعی کنید یک لوپ سالم با بزرگنمایی 4x تهیه کنید [/hide]

با تشکر

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام خدمت دوستان و همکاران ،جسارتا این بخش برای خرید و فروش هست و مخفی کردن پست ها بخاطر تشکر کردن تو این بخش یه جورایی زیاده روی به نظر می رسه .ارزش و اعتبار نوشته ها و تجربیات دوستان و همکاران قابل قیاس با یه دکمه تشکر نیست و برای کسی که قدر تجربه همکاراشو بدونه یه دنیا می ارزه .قصد بی احترامی نداشتم ولی بقول معرف هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد .....

آخرین ویرایش:

aliazv

کاربر vip
کاربر
2008-07-13
88
184
سلام

به نظر من میکروسکوپ دیجیتال بخرید به لپ پاپ یا کامپیوتر وصل میشه و محدودیتهای لوپ و میکروسکوپها راهم ندارد.میکروسکوپ فقط در فضای زیر خودش قدرت مانور دارد ولی نوع دیجیتال که خیلی سبک و کوچک هستش براحتی ذر هر موقعیتی قابل استفاده هست.

بالا