آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اداپتور كپي كننده ايسي هاي ايپرام

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام :
مدار پيشنهادي اين پست يك پروگرامر كپي كننده ورژن جديد كه محتواي ايپرام هاي سري 24xx را بدون نياز به كامپيوتر و نرم افزارهاي جانبي ديگر ميباشد كافيست ايپرام خام خود را در سوكت مربوطه قرار داده و ايپرام پروگرام شده را در سوكت مربوط به خودش و با انتخاب و فشردن يك دگمه محتواي داخل ايپرام پر به ايپرام خام كپي خواهد شد .
ال ا ي دي ها در سه رنگ نمايش عمليات را به عهده دارند بدين صورت كه ابتداي چرخه كار كه شروع ميشود : قرمز و سبز خاموش و زرد رنگ در حال چشمك خواهد بود .چنانكه عمليات بدون وقفه و ايراد پيش رود در نهايت سبز روشن خواهد شد در صورت بروز ايراد و خطا رنگ قرمز روشن ميشود .
تمام جزييات در فايل ضميمه موجود و گويا ميباشند .
  • موفق باشيد .
  • [hide]
    سلام :
    عده ای از دوستان در دانلود لینک ضمیمه کپی کننده ... ابراز مشکل کردند بدینوسیله در این پست مجددا اپلود میکنم .
    مقداری از پست شما مخفی شده استدانلود کنید .
    پسورد : gadraj

موفق باشید .
    2.png
    فایل های پیوست شده

[/hide]0 نمایش)

پیوست‌ها

sharokni

کاربر
2009-05-20
75
323
با سلام
با عرض سلام و خسته نباشيد به شما جناب استاد عزيز جناب رجبي واقعا كه مدار جالبي است اما آقاي رجبي در فايل ضميمه، فايل هگز آي سي ميكرو كنترل (PIC16c84) آنرا نبود آنرا بگذاريد البته ممكن است هم نداشته باشد و در مورد چهار كليد روي برد كمي توضيح بدهيد
كمال تشكر را دارم
با آرزوي سلامتي براي شما
موفق باشيد
:)

آخرین ویرایش:

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام

با عرض سلام و خسته نباشيد به شما جناب استاد عزيز جناب رجبي واقعا كه مدار جالبي است اما آقاي رجبي در فايل ضميمه، فايل هگز آي سي ميكرو كنترل (PIC16c84) آنرا نبود آنرا بگذاريد البته ممكن است هم نداشته باشد و در مورد چهار كليد روي برد كمي توضيح بدهيد
كمال تشكر را دارم
با آرزوي سلامتي براي شما
موفق باشيد

من که در تصویر پنج کلید (شستی ) میبینم !!!!!!!!!!:smilie_help::confused:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام
با عرض سلام و خسته نباشيد به شما جناب استاد عزيز جناب رجبي واقعا كه مدار جالبي است اما آقاي رجبي در فايل ضميمه، فايل هگز آي سي ميكرو كنترل (pic16c84) آنرا نبود آنرا بگذاريد البته ممكن است هم نداشته باشد و در مورد چهار كليد روي برد كمي توضيح بدهيد
كمال تشكر را دارم
با آرزوي سلامتي براي شما
موفق باشيد
با سلام :
دوستان اتفاقا هفت عدد سويچ ميكرو دارد كه نقش هر كدام در بغل خودش درج شده {توي همين عكسي كه در پست مشاهده ميكنيد يكي حذف كردم كه نياز نبود } با اين حال :
5 عدد بغل هم براي انتخاب نوع ايپرام از سري 2401 الي 2416 {2401و2402و2404و2408و2416 } و يكي در وسط عكس براي انجام عمل كپي گرفتن {استارت } و اخري هم براي ريست كردن بعد از انجام عمليات يا انصراف ميباشد .
البته اين مدار را يكي از دوستان بصورت اماده {تجارتي } و به قيمت 19 هزار تومن خريده كه با كلي صرف وقت شماتيك و كپي از انرا دراورده و در سايت قرار دادم .
براي فايل هگز بايد دوباره يك مطالعه كنم با توجه به اينكه روي برد شماره چند نوع ميكروكنترل براي مدار درج كرده بود وهمين شماره روي برد موجود بود فكر كنم نياز نداره و اگر داشت حتما به طرح اضافه ميكنم .
با تشكر .
موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
105
414
بندر انزلی
با سلام

متاسفانه مدار من کار نمیکنه . احتمالا میکرو نیاز به فایل هگز داره .

امیدوارم که فیوز بیت میکروی اصلی رو لاک نکرده باشن. با تشکر

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام. فايل پيوست خراب هست. بنده دو نوبت دانلود كردم در ساعتهاي مختلف لطفا پيگيري بفرماييد با سپاس

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام. فايل پيوست خراب هست. بنده دو نوبت دانلود كردم در ساعتهاي مختلف لطفا پيگيري بفرماييد با سپاس
سلام :
پدرام عزیز همین الان تست کردم مشکلی ندارد شما بعد از دانلود باید پسورد فایل را تایپ و ایکستراکت کرده و استفاده کنید .
[hide]پسورد : gadraj[/hide]
موفق باشید .

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,044
19,246
تهران - ساوه
تاييد خراب بودن فايل پس از باز كردن توسط پسورد

سلام :
پدرام عزیز همین الان تست کردم مشکلی ندارد شما بعد از دانلود باید پسورد فایل را تایپ و ایکستراکت کرده و استفاده کنید .
hidden content may not be quoted
موفق باشید .
تاييد خراب بودن فايل پس از باز كردن توسط پسورد

بالا