آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی جهت فراگیری نصب، سرویس و نگهداری UPS

justfree

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-31
867
3,137
ایران
با سلام خدمت همکاران عزیزم . . .
دوستان من تخصصم تعمیرات ماشینهای اداری هستش و برای توسعه کارم نیاز به یادگیری ups دارم
برای یادگیری سر دوراهی که چه عرض کنم، سر چند راهی موندم
نمی دونم آموزشگاه برم یا پیش یکی از همکاران
تجربه آموزشگاه رو دارم، که واقعا وحشتناکه
از همکاران و دسوتان عزیزی که در این حوزه تخصص دارند، کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه که برای یادگیری چیکار کنم؟؟؟
خدا خیرتون بده . . .

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام دوست عزیز
چون شما اطاعات خوبی دارد و فنی هستید آموزشگاه خوب نیست . بهتر است پیش یک همکار بروید

دوست عزیز . یادگیری کار ساده ای است . مخصوصا برای شما که اهل فن هستید . اصلا احتیاجی به استاد ندارید . اگر در همین سایت عضو ویژه شوید و حداکثر در یک سایت مشابه همین سایت هم عضو شوید حداکثر پنجاه هزار تومان برای یک سال پرداخت کرده اید و اطلاعاتی که دریافت می کنید مثل گنجینه ای است که کارایی چندین استاد را دارد . من با همین روش حدود نود در صد کار تابلوهای روان و ال ای دی را یاد گرفتم . بدون آنکه حتی یک تابلو ساخته باشم و یا جایی طرز ساخت آن را دیده باشم . حالا فقط سرمایه ای برای شروع کار می خواهم که حدود یک میلیون تومان است . این گیر بدی است .

justfree

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-31
867
3,137
ایران
ممنونم از شما . . .
بله عضو ویژه هستم
اما مشکل اینجاست که تا حال حتی ups رو از نزدیک هم ندیدم
هر کدوم از اساتید بتونن منابع یادگیری توی همین سایت رو بهم معرفی کنن سپاسگزار و دعاگوشون هستم

لازم به دیدن نیست . این وسیله کاری که انجام می دهد این است که در زمانی که برق در شبکه هست تعدادی باطری را شارژ می کند و به محض قطع برق سیستمهایی را که به آن متصل است از طریق باطری روشن نگه می دارد . البته این قطع و وصل به حدی سریع است که کامپیوتر متوجه نمی شود . و در نتیجه مثلا کامپیوتر شما در صورتی که UPS داشته باشد هرگز به خاطر قطع ناگهانی برق اطلاعاتی را از دست نخواهد داد .
بخش تعميرات يو پي اس | Uninterruptible Power Supplies (UPS) Repair Guide
این صفحات هم راهنمایی هایی برای این دستگاه است .
اساتیدی که مدیریت این بخشها را دارند بهترین استاد و راهنما خواهند بود . انشاالله
مخصوصا قدر استاد بزرگ جناب آقای gadraj را بدانید . ایشان در رشته الکترونیک چندین کاپشن چرم اصلی پاره کرده اند نه فقط یکی دو تا پیراهن .

آخرین ویرایش:

emos

کاربر vip
کاربر
2013-02-20
46
384
با عرض سلام و خسته نباشید
از اونجایی که کار ups هنوز اشباع نشده کمتر اموزشگاهی پیدا می شه که این دستگاهو به صورت تخصصی بهتون اموزش بده اگرم اموزش بده همون نکات عمومی ups روش مانور میده
بهتره با یکی از شرکتهای تولید کننده ups تماس بگیرین و وارد کارخونشون بشینو و ........
یه چیز دیگه هم تو ذهنت باشه که این کار ریسکش بالاس - بعضی وقت ها با کوچیکترین خطا ضرر میلیونی میزنی و حتی ضرر جبران ناپذیر (مثل پاک شدن دیتا یک شرکت)
علاوه بر استرسش کار شیرینیه
موفق باشین

justfree

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-31
867
3,137
ایران
ترسوندین منو . . .
شوخی کردم :D
باید ریسک کرد
هیجانشو دوست دارم
حتی ضررشو
چون ضررشم تجربست . . .

شیدینگ مود

کاربر
2013-12-22
222
730
بندرعباس
با سلام خدمت عزیزان و اساتید
منم حدودا8-9 سال پیش طبق دعوت نامه چون نمایندگی فروش رو داشتیم رفتم پیش یکی از همین شرکتای تولید کننده یو پی اس ولی همونجا از کار کردن پشیمون شدم و عدم خدمات رسانی رو اعلام کردم
به چند دلیل
1- تعرفه دستمزدشون خیلی پایین بود در حد شوخی ( جالبیش این بود که میگفتن هم در زمان گارانتی هم بعد از گارانتی باید رعایت کنین در صورتی که نرخ نامه اتحادیه چند برابر اون بود ) و اینکه قیمت قطعات رو شما هرچقدر خریده باشین ما مشخص میکنیم که چقدر بهتون پرداخت میشه
2- یه جورایی تمام وقتت رو باید میزاشتی واسه تعمیر این کیس کاری و دستگاه وابزارهایی تقریبا گرون قیمت باید تهیه میکردین تا بتونی بصورت اساسی کار بکنی
3- بعضا کارایی به پستت میخوره که ممکنه ساعتها وقتت رو بگیره ولی دست مزدت به تناسب وقتی که گذاشتی بالانس نیست
4- بقول یکی از عزیزانی که همینجا نوشته بود ریسک کار بالاست
5- همیشه باید گوش بزنگ بود و سریعا اقدام کرد چون معمولا مشتری واسه این قلم جنس کار اوژانسی میخواد همیشه

البته خدایی نکرده قصدم دلسرد کردن شما و سایر دوستان که این متن رو میخونن نیست نظر شخصی خودم بود( ببخشید متن طولانی شد)
دست بوس همه اساتید
سپاس:iran::

justfree

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-31
867
3,137
ایران
با سلام خدمت عزیزان و اساتید
منم حدودا8-9 سال پیش طبق دعوت نامه چون نمایندگی فروش رو داشتیم رفتم پیش یکی از همین شرکتای تولید کننده یو پی اس ولی همونجا از کار کردن پشیمون شدم و عدم خدمات رسانی رو اعلام کردم
به چند دلیل
1- تعرفه دستمزدشون خیلی پایین بود در حد شوخی ( جالبیش این بود که میگفتن هم در زمان گارانتی هم بعد از گارانتی باید رعایت کنین در صورتی که نرخ نامه اتحادیه چند برابر اون بود ) و اینکه قیمت قطعات رو شما هرچقدر خریده باشین ما مشخص میکنیم که چقدر بهتون پرداخت میشه
2- یه جورایی تمام وقتت رو باید میزاشتی واسه تعمیر این کیس کاری و دستگاه وابزارهایی تقریبا گرون قیمت باید تهیه میکردین تا بتونی بصورت اساسی کار بکنی
3- بعضا کارایی به پستت میخوره که ممکنه ساعتها وقتت رو بگیره ولی دست مزدت به تناسب وقتی که گذاشتی بالانس نیست
4- بقول یکی از عزیزانی که همینجا نوشته بود ریسک کار بالاست
5- همیشه باید گوش بزنگ بود و سریعا اقدام کرد چون معمولا مشتری واسه این قلم جنس کار اوژانسی میخواد همیشه

البته خدایی نکرده قصدم دلسرد کردن شما و سایر دوستان که این متن رو میخونن نیست نظر شخصی خودم بود( ببخشید متن طولانی شد)
دست بوس همه اساتید
سپاس:iran::

دوست و همکار عزیزم . . .
جناب آقای شیدینگ مود . . .
شما از اون دسته آدماهایی هستین که جنستون طلاست
پاک و بی ریا
مث شیشه قلبتون صافه
ممنون از راهنمایی که کردین
در کل به نظرتون وارد شدن به حیطۀ ups کار عاقلانه ای هستش؟

بالا