آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: از چه نوع بلبرینگی در موتورهای جاروبرقی استفاده می کنید؟

hzzza

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-05-17
317
2,359
با سلام ، از دوستان و همکاران عزیز خواهش می کنم عنوان کنند که از چه نوع بلبرینگی در جارو برقی استفاده میکنند که هم کارائی بیشتری داشته باشد و هم صدای کمتر ؟ با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
انواع مختلف دارد باید موقع خرید همراهت ببری و به فروشنده نشان دهی بگی جنس خوب میخواهم و نسبت به جنس معمولی گرانتر است و از ساختمان آلومینیوم خیابان جمهوری میتوانی تهیه کنی

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام ، از دوستان و همکاران عزیز خواهش می کنم عنوان کنند که از چه نوع بلبرینگی در جارو برقی استفاده میکنند که هم کارائی بیشتری داشته باشد و هم صدای کمتر ؟ با تشکر

سلام دوست عزیز اگر بخوای موتور جاروبرقی عمر بیشتری کنه بلبرینگ skf c3 یعنی دور بالا واصلیش تو یک بسته بندی خاص هست برای عوض کردن هم از دستگاه پرس استفاده کنی چون با دست عوض که میشه به بلبرینگ ضربه میخوره ایجاد صدا میکند و بلبرینگ خراب میشه پروانه اش رو هم تمیز نی موفق باشی

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
به اطلاع برسانم که هیچ وهیچ بلبرینگ ژاپنی وانگلیسی وآمریکایی(ناچی،اس کی اف...)در بازار وجود ندارد!!!!!
به گفته اکثر توزیع کنندگان عمده به خاطر دل خوشی خریدار نام کشور های گوناگون روی بسته ها زده میشود وهمه چین اند.
البته چین امتیاز را خریداری کرده وبا همان تکنولوژی تولید می کند
نوعی بلبرنگ کمیاب در بازار هست که شرکت امیر بلبرینگ از دبی وارد میکند کیفییتی خاص دارد

arshad256

کاربر vip
vip
کاربر
2009-12-17
212
1,241
سلام دوستان بلبرینگ های سنگاپور خوب جواب میدن صدای موتور هم زیاد بستگی به کثیف بودن پروانه داره اگه بلبرینگ سالم باشه حتما گرد و غبار سفت شده روی پروانه ها رو تمیز کنید صدای موتور صد درصد کاهش پیدا میکنه

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
تمیز نکردن پروانه بهتر از تمیز کردن نصفه ونیمه آن است!!! چون گرد وخاک به صورت بالانس رو پروانه است وتمیزی نا درست باعث لرزش و صدا در موتور میشود

Javades

کاربر
2016-11-01
1
2
باسلام.به نظر من بلبرینگ حامد خوبه پی اف آی هم همینطور.من توی دوسال اخیر اکثرا پی اف انداختم راضی بودن برا سایز ۶۰۸.ضمنا wtoo هم جواب داده.به قول اساتید با دستگاه جا زدن و تمیزکردن تک تک پره های پروانه خیلی تاثیرداره درعمر بلبرینگ.

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز
بلبرینگ اندونزیایی برا مشتری سوار میکنم راضی بودن همه
پروانه هم باید با 2 پهلو تمیز کرد حتما

بالا