آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: آیا میتوان صفحه نمایش های لپ تاپ را که با هم یک سایز هستند را جابجا کرد

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
همونطور که گفتم چطور میشه مشخص کرد چه صفحه نمایشی را میتوان به لپ تاپ مشابه زد
بیشتر مواقع برای تست میخوام صفحه نمایشیو چک کنم که متاسفانه صفحه نمایشی نو هم مدل دستگاه رو ندارم که واسه همین میخوام اونو رو لپ تاپ سالمی دیگر چک کنم که مثلاً هر 2 تاشونم led و هر 2 تاشونم 15.6
آیا میشه همچین کاری کرد و اگرم نمیشه پس چه راهی داره که بشه صفحه نمایش ها رو چک کرد که ببینیم سالمه یا نه ؟
آیا مثلا نوشته ای هست که مدلهای لپ تاپی که صفحه نمایششون با هم یکی هست رو توش نوشته باشه

ممنون

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
بله می شود
معولا پشت led شماره است . با آن شماره یکی می کنند وبیشتر اینچ مهم است

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
من یه دل xps رو صفحه را گذاشتم رو دل 5010 که متاسفانه اتصالی داد و دستگاه چار شورتی شد هر 2 از یک مدل ال سی دی بودند اما به شماره توجه نکرده بودم

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
من خودم به شخصه ال اي دي ها رو كه سوكت به هم ميخورده براي تست سلامت به همديگه وصل كردم مثلا 15.6 رو به 14 و 11 وصل كردم ولي در حد تست چند ثانيه اي نه بيشتر.اگه اشتباه نكنم اين دو تا كه گفتين هردوتاش 15.6 هست و نبايد با هم تفاوت داشته باشن.فقط فلت ها با هم فرق ميكنن.دقيقا چجوري اتصال پيدا كرد.موقع تعويض بايد باتري و اداپتور هر دو قطع باشن.

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
من خودم به شخصه ال اي دي ها رو كه سوكت به هم ميخورده براي تست سلامت به همديگه وصل كردم مثلا 15.6 رو به 14 و 11 وصل كردم ولي در حد تست چند ثانيه اي نه بيشتر.اگه اشتباه نكنم اين دو تا كه گفتين هردوتاش 15.6 هست و نبايد با هم تفاوت داشته باشن.فقط فلت ها با هم فرق ميكنن.دقيقا چجوري اتصال پيدا كرد.موقع تعويض بايد باتري و اداپتور هر دو قطع باشن.

درسته سوکت ها یکی بود اما فلت رو جابجا نکرده بودم
تو هر 2 دستگاه شورتی ایجاد شد و بعد از پاور کردن 1 ثانیه روشن میشدن و مجدد خاموشی کامل
ممنون از پاسخ پس اگه سوکت ها با هم یکی باشد میتوان با هم برای لحظه ای جابجا کرد ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mavaramat

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
بیشتر حالات جواب میده. اما بعضی دستگاه ها روی پارت های خاصی جواب میدن. مثل سونی های cw , f12 ها. بعضی از لپ تاپ ها هم هستن رزولوشن بالا پایین دارن. مثل 6400 های دل.

بالا