آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فروش دستگاه فلزیاب، دامی برای کلاهبرداری!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
با سلام
دوستان عزیز متاسفانه در زمینه فروش فلزیاب ها و گنج یابها وبسایت ها و وبلاگ هایی ایجاد شده که قصدشون فقط کلاه برداری و دوستان هیچ وقت فریب اینگونه افراد را نخورید و در صورتی که در پیام خصوصی کاربری پیام تبلیغاتی در مورد فروش تجهیزات گنج یابی و یا فلزیاب برای شما فرستاد سریع به مدیریت بخش اطلاع دهید تا با کاربر متخلف برخورد شود
. و مطلب دوم هم اینکه بعضی از دوستان وقتشون و هزینه هتگفتی صرف ساخت نقشه ها و مداراتی میکنند که هیچ اطلاعی از کاکرد انها ندارند باید خدمت این دوستان عرض کنم که از هیچ کدام از نقشه هایی که در اینترنت هست توقع گنج یابی نداشته باشید که هم وقت و هم پولتون هدر میرود و وجود این نقشه ها در انجمن فقط جنبه اشنایی با مدارات هست .
باز هم تاکید میشود خرید و فروش و تبلیغ هرگونه دستگاه و اموزش گنج یابی و حفاری غیر مجاز در انجمن ممنوع هست و دوستانی که علاقه مند به خرید این دستگاهها دارند میتوانند از فروشگاههای مجاز که محصولات دارای مجوز میفروشند و حتما حضوری و بعد از چک مجوز قانونی خرید کنند.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
در ادامه به دلیل اینکه طی دو سال اخیر پیام های خصوصی بسیار زیادی دریافت نمودم که از من خواسته شده بود فروشندگان خوب و بد را معرفی نمایم در اینجا برای اولین بار و با استفاده از گزارشات 2ساله و اطلاعاتی که به دست من رسیده تنها برخی سایت هایی که محصولات تقلبی و نامعتبر دارندو سیستم های آنها عملا غیر قابل استفاده است را معرفی می نمایم.خرید از این شرکت ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود:
1- فروشگاه اینترنتی فلزجو با آدرس های مختلف اینترنتی از جمله فروم و فروشگاه آنها با نام آذرکیت.
2-فلزیاب پرشین با آدرس اینترنتی kavoshgaran-persia.com
3-فلزیاب شرکت تیوا با آدرس اینترنتی tiwa.ir
4-فلزیاب ماورا با آدرس اینترنتی: mavarasco.com
5-فلزیاب آلکا با آدرس اینترنتی: alka-kavosh.com
6-شرکت تازه تاسیس فلزیاب روژ با ادرس اینترنتی: treasurenow.org
7-شرکت کاوشگران با آدرس اینترنتی: cavoshgar.org
8-شرکت دانشمند کیت (آدرس های اینترنتی این شرکت دائما در حال تغیییر است )
9-شرکت قدیمی کا ایکس اس با آدرس اینترنتی: kxsfelezyab.com
10-فروشگاه جدید آی آر دیتیکتور با آدرس اینترنتی: ir-detector.ir
11-شرکت tja777 با آدرس اینترنتی: tja777.com
12-سایت اینترنتی جدید فلزیاب تک با آدرس اینترنتی: felezyabtak4.com
13-فروشنده ای با نام مستعار آقای عزیزیان که دارای سایت های گوناگون هستند از جمله سایت ایران سرزمین گنج های گمشده.
14-فروشنده ای با نام اینترنتی مستعار آقای صفایی که دارای سایت های گوناگون هستند.
15-شرکت جدید فلزیاب نوین با آدرس اینترنتی felezyabnovin.ir
16-فروشنده ای با نام مستعار آقای شیر محمدی با وبسایت های متعدد از جمله: talayaab.com

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوستان
خرید دستگاههای دستساز اصلا توصیه نمیشه و مطمئنا کارایی برای خریدار نخواهد داشت
میگردم اگر شرکت با مجوز که کارشان در ایران قانونی باشه پیدا میکنم و به دوستان معرفی میکنم

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
دوست من از این سایت خرید کرد9-شرکت قدیمی کا ایکس اس با آدرس اینترنتی: kxsfelezyab.com وهر چی هم من اسرار کردم که اینا دارن کلاهبرداری میکنن گوش ندادن و دستگاه رو خریدن و وقتی برگشتیم بازش که کردم متوجه شدن برد دست سازه و هیچ کارایی نداره مواظب باشید تازه گارانتی هم داشت که دروغ بود .اما خدای چنان محکم و موزیانه صحبت میکرد همه رو فریب میداد بهش گفتم اخه مرد حصابی اینجا میشه ازمایش کرد بعد هم که دعوامون شد منم از اونجا زدم بیرون دوستان ساده منم که گول حرف های این شیادین رو خوردن و پولشونو انداختن دور

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
البته همه دستسازها بد نیستند! و مشکلی که بقیه دستگاههای پالسی شرکتی دارند از قبیل حساسیت به سفال و ساروج دستسازها نیز از این قاعده مستثنی نیستند! اما شرکت KXS واقعا کلاهبرداره و منم از نزدیک برخورد داشتم و بارها و بارها درباره کلاهبرداری این شرکت اطلاع رسانی شده اما بعضی از دوستان بخاطر دسترسی نداشتن به اینترنت مطلع نیستند اما رفته رفته فروش این شرکت خیلی پایین اومده! وانشالله به زودی ورشکست خواهد کرد و شرش از سر ناآگاهان کوتاه خواهد شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

habib najm

کاربر
2015-02-10
2
21
با سلام این اولین پست من در این انجمن است من قبلا در انجمن فلزجو با همین نام کاربری عضو بودم ولی من رو بخاطر یک انتقاد از مدیر این انجمن اخراج کردند فقط بخاطر اینکه من گفتم

آقا این فلزیابی که گذاشتید برای ساخت و فروش میشه تفکیک گذاشت ولی شما که نمی توانید برای مدارش تفکیک بزارید دلیل نمیشه که اصلا نشه و همین پست

رو گذاشتم که ناسزا گفتن مدیران و کاربر نما ها یا چی بگم ..شروع شد میخوام بگم تو این انجمن فلزجو یه عده افرادی که همه سود میبرند از فروش دستگاها و ردیابها

فعالیت دارند که تا مدیر یه پستی میزاره اینا شروع میکنند به تعریف و تمجید از این مدار و دستگاه و ردیابی که ساختند و با القابی مثل استاد و مهندس و... افراد که تازه

به انجمن میان فریب میدهند تا دستگاهاشون رو بفروشند جالب اینجاس که کسی هم جرات نداره حرفی بزنه و اگر هم بزنه عاقبتش مثل من میشه یعنی اخراج اگر تو قسمت

فروش دستگاهای دست دوم برید میبینید که 90 درصد افرادی که ردیاب و دستگاهشون رو خریدند اون رو گذاشتن برای فروش و ناراضی هستند لطفا این پست من رو

در اینجا قرار بدید تا اطلاع رسانی بشه و افراد دیگه تو دامی که این افراد یا بهتره بگم تیم فلزجو پهن کرده گرفتار نشوند با سپاس از شما

ehsanajal

کاربر
2010-11-07
38
51
با سلام این اولین پست من در این انجمن است من قبلا در انجمن فلزجو با همین نام کاربری عضو بودم ولی من رو بخاطر یک انتقاد از مدیر این انجمن اخراج کردند فقط بخاطر اینکه من گفتم

آقا این فلزیابی که گذاشتید برای ساخت و فروش میشه تفکیک گذاشت ولی شما که نمی توانید برای مدارش تفکیک بزارید دلیل نمیشه که اصلا نشه و همین پست

رو گذاشتم که ناسزا گفتن مدیران و کاربر نما ها یا چی بگم ..شروع شد میخوام بگم تو این انجمن فلزجو یه عده افرادی که همه سود میبرند از فروش دستگاها و ردیابها

فعالیت دارند که تا مدیر یه پستی میزاره اینا شروع میکنند به تعریف و تمجید از این مدار و دستگاه و ردیابی که ساختند و با القابی مثل استاد و مهندس و... افراد که تازه

به انجمن میان فریب میدهند تا دستگاهاشون رو بفروشند جالب اینجاس که کسی هم جرات نداره حرفی بزنه و اگر هم بزنه عاقبتش مثل من میشه یعنی اخراج اگر تو قسمت

فروش دستگاهای دست دوم برید میبینید که 90 درصد افرادی که ردیاب و دستگاهشون رو خریدند اون رو گذاشتن برای فروش و ناراضی هستند لطفا این پست من رو

در اینجا قرار بدید تا اطلاع رسانی بشه و افراد دیگه تو دامی که این افراد یا بهتره بگم تیم فلزجو پهن کرده گرفتار نشوند با سپاس از شما

سلام
منم بیرون کردند چه بهتر اخه می دونی اینا مریضا تا ازشون انتقاد میشه دیگه هیچی مثل بچه ها محرومت میکنند .خداییش دارم میگم بعد چندتا سوال تحریمم کرد این حمید ن ف همه بعدش میگفت تو مشکوکی.
خدا رو شکر آپلو نساخته بی ش رف

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009

سلام
منم بیرون کردند چه بهتر اخه می دونی اینا مریضا تا ازشون انتقاد میشه دیگه هیچی مثل بچه ها محرومت میکنند .خداییش دارم میگم بعد چندتا سوال تحریمم کرد این حمید ن ف همه بعدش میگفت تو مشکوکی.
خدا رو شکر آپلو نساخته بی ش رف

سلام
هیچ کاربری ویا مدیری در این انجمن تاکنون اقدام به خرید ویا فروش فلزیاب نکرده است
که بخاطر انتفاد شما منجر به اخراجتان شده باشد

هرگونه خرید وفروش فلزیاب دراین انجمن ممنوع بوده وبا خریدار ویا فروشنده حتما برخورد میشود

این انجمن فوانین به خود دارد که تخطی ازانها حتما منجر به برخورد ویا اخراج خواهد شد

ehsanajal

کاربر
2010-11-07
38
51
سلام
هیچ کاربری ویا مدیری در این انجمن تاکنون اقدام به خرید ویا فروش فلزیاب نکرده است
که بخاطر انتفاد شما منجر به اخراجتان شده باشد

هرگونه خرید وفروش فلزیاب دراین انجمن ممنوع بوده وبا خریدار ویا فروشنده حتما برخورد میشود

این انجمن فوانین به خود دارد که تخطی ازانها حتما منجر به برخورد ویا اخراج خواهد شد

مدیر عزیز دقت کنید نوشتیم سایت فلز جو و هیچ گونه خرید و فروشی اسمش به میون نیومده

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
در ادامه به دلیل اینکه طی دو سال اخیر پیام های خصوصی بسیار زیادی دریافت نمودم که از من خواسته شده بود فروشندگان خوب و بد را معرفی نمایم در اینجا برای اولین بار و با استفاده از گزارشات 2ساله و اطلاعاتی که به دست من رسیده تنها برخی سایت هایی که محصولات تقلبی و نامعتبر دارندو سیستم های آنها عملا غیر قابل استفاده است را معرفی می نمایم.خرید از این شرکت ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود:
1- فروشگاه اینترنتی فلزجو با آدرس های مختلف اینترنتی از جمله فروم و فروشگاه آنها با نام آذرکیت.
2-فلزیاب پرشین با آدرس اینترنتی kavoshgaran-persia.com
3-فلزیاب شرکت تیوا با آدرس اینترنتی tiwa.ir
4-فلزیاب ماورا با آدرس اینترنتی: mavarasco.com
5-فلزیاب آلکا با آدرس اینترنتی: alka-kavosh.com
6-شرکت تازه تاسیس فلزیاب روژ با ادرس اینترنتی: treasurenow.org
7-شرکت کاوشگران با آدرس اینترنتی: cavoshgar.org
8-شرکت دانشمند کیت (آدرس های اینترنتی این شرکت دائما در حال تغیییر است )
9-شرکت قدیمی کا ایکس اس با آدرس اینترنتی: kxsfelezyab.com
10-فروشگاه جدید آی آر دیتیکتور با آدرس اینترنتی: ir-detector.ir
11-شرکت tja777 با آدرس اینترنتی: tja777.com
12-سایت اینترنتی جدید فلزیاب تک با آدرس اینترنتی: felezyabtak4.com
13-فروشنده ای با نام مستعار آقای عزیزیان که دارای سایت های گوناگون هستند از جمله سایت ایران سرزمین گنج های گمشده.
14-فروشنده ای با نام اینترنتی مستعار آقای صفایی که دارای سایت های گوناگون هستند.
15-شرکت جدید فلزیاب نوین با آدرس اینترنتی felezyabnovin.ir
16-فروشنده ای با نام مستعار آقای شیر محمدی با وبسایت های متعدد از جمله: talayaab.com

دوست عزیز باز هم نکته ای ابهام آمیز که چرا با معرفی این همه سایت اسم معروفترین و کلاهبردارترین سایت و فروشنده رو اینجا نیاوردید....قصد توهین و تهمت ندارم اما با باز شدن تاپیک به اون بزرگی در این سایت و تبلیغات بی حد فکر میکنم واقعا ابهام برانگیز باشه
سایت://////////////////////////////
با فروشندگی مجتبی و حمید و گروه15 نفره ای که توی اون سایت دارن با هم به صورت زنجیره وار با هم کار میکنن .وحتی توی همین سایت ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا