آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عیب در دور تند ماشین لباس شویی تمام اتوماتیک مهوان با تایمر الکترومکانیکی

talar1

کاربر
2011-12-05
14
12
سلام بر اساتید گرامی
لباسشویی مهوان تمام مراحل شستشو را بدرستی انجام می ده ولی در دور تند که بصورت ممتد حدود 5 دقیقه باید کار کند تا خیسی لباس را بطور مطلوب بگیرد، دو بار بمدت چند ثانیه متوقف شده و مجدد راه می افتد ، این امر باعث می شه آب لباس خوب گرفته نشه. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید اشکال از کدام قسمت می تونه باشه تا به تعمیر آن اقدام کنم.
با تشکر​

hiumid

کاربر
2013-12-09
48
225
سلام
احتمال داره که کنتاکتهای تایمر کثیف شده باشه . برنامه های دیگه رو امتحان کن ببین اونا هم در دور تند همچین مشگلی دارن .

talar1

کاربر
2011-12-05
14
12
سلام ، دوست عزیز
دو تا برنامه برای شتشو داره ، برنامه ای که از آن استفاده میکنیم برای لباسهای معمولی است و در دور تند همانطور که قبلا اشاره کردم مشکل دارد ولی برنامه دوم را امتحان کردم مشکلی نبود . اگر کنتاکتهای تایمر کثیف باشد بهترین راه تمیز کاری آن چیست؟ ضمنا مشکل زمانی بوجود آمد که سیم پیچ الکتروموتور پمپ تخلیه سوخته و ذوب شده بود و مجبور شدم پمپ سوخته را با پمپ نو ولی کمی متفاوت تعویض کنم.

hiumid

کاربر
2013-12-09
48
225
سلام

بیبن چون در بیشتر لباسشوییها شیر برقی و پمپ تخلیه ومیکروسویچ درب با هم سری هستند پس اگر یکی از این موارد که گفتم اتصال شل یا بخوبی برقرار نشه یا یکی از این قطعات ایراد داشته باشه باعث اخلال در کار سیستم میشه . می تونی از کنتاکت شور استفاده کنی

بالا