آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: عدم نمایش نشانه گر موس در ویندوز 8

jerykotoleh

کاربر
2012-06-11
12
7
با سلام به همگی دوستان
خواهشمند است اگر در مورد مشکل ذیل اطلاعاتی دارند بیان فرمایند
من به تازگی ویندوز 8نصب کرده ام اما در بساری از اوقات نشانگر موس در صفحه یا ناپدید شده و یا به شکل I(نشانگر متنی ) و یا... نشان داده می شود
ضمنا یاد اور می شود1- من از انتی ویروس کاملا ابدیت نود نیز استفاده می کنم 2-تنظیمات موس را نیز به طرق مختلف امتحان کردم اما نتیجه ای نداشت
لطفا راهنمایی بفرمایید
با احترام:apologetic:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
پاسخ : کمک و راهنمایی

دوست عزیز سلام

چه ورژن ویندوز 8 رو نصب کرده اید؟

سعی کنید ویندوز 8 مربوط به شرکت های معتبر نصب کنید مثل نوین پندار یا گردو انتی ویروس نود هم آخرین ورژن 7 رو نصب کنید چون ورژن های پایینتر روی بعضی از ویندوز 8 سازگار نیست در پایان ویندوز رو از حالت اتوماتیک آپدیت بردارید که کرک ویندوز نپره

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,418
ایران
با سلام به همگی دوستان
خواهشمند است اگر در مورد مشکل ذیل اطلاعاتی دارند بیان فرمایند
من به تازگی ویندوز 8نصب کرده ام اما در بساری از اوقات نشانگر موس در صفحه یا ناپدید شده و یا به شکل I(نشانگر متنی ) و یا... نشان داده می شود
ضمنا یاد اور می شود1- من از انتی ویروس کاملا ابدیت نود نیز استفاده می کنم 2-تنظیمات موس را نیز به طرق مختلف امتحان کردم اما نتیجه ای نداشت
لطفا راهنمایی بفرمایید
با احترام:apologetic:
با درود
دوست بزرگوار
عنوان شما ناقص بود که اصلاح شد
لطفا همیشه عنوان را طبق قوانین مطرح کنید تا پست شما بسته نشه و اخطاری دریافت نکنید
با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
ممکن هست در اون لحظه ویندوز شما کاری انجام میده که آیکون موس میره و یا هنگ میکنه. همون موقع تاسک منیجر رو میتونید با شرت کات های کیبورد باز کنید ببینید پروسس روی چه عددی هست و کدوم پروسس ها دارند کار میکنن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
دوست عزیز این مشکل بیشتر به دلیل وجود ویروسه "
همیشه بعد نصب وین وقبل هر کاری ابتدا سیستمو فول اسکن کن
حالا اگه دقیق میخوای بدونی از ویروسه یا نه یه سیدی ویندوز بزار برو واسه نصب تا قبل از فرمت ، اگه موس تو مراحل اولیه درست بود ویندوز رو فرمت کن مجدد نصب کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

jerykotoleh

کاربر
2012-06-11
12
7
با سلام و سپاس مجدد از همه دوستان عزیز باید عرض کنم 1-ویندوز استفاده شده از ویندوز شرکت لرد می باشد2-ویندوز را مجدد ریپیر کردم اما نتیجه عوض نشد3-در نار ویندوز 8 از ویندوز 7 نیز استفاده می کنم و در این ویندوز این مشکل وجود ندارد .
با احترام

بالا