آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل مودم tp-link td-w8951nd

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pandasofr

کاربر
2014-08-06
4
18
با سلام خدمت اساتید

من مودم تی پی لینک مودم ذکر شده دارم که بریک شده (فقط چراغ پاور روشن میشه احتمال زیاد بریک شده ) از روشهای مختلف برای آنبریک نتونستم کاری انجام بدم رفتم سراغ پروگرم اما متاسفانه آیسی لاک شده راهی برای تعمیر وجود نداره؟

niki172

کاربر
2014-05-05
58
109
دوست عزیز منظورتون از بریک چی هست؟!
اینکه آی سی لاک شده یعنی چی؟ یعنی پروگرم میکنید read only هست و نمیزاره فایل رایت بشه؟!
من اگر متوجه منظورتون بشم شاید بتونم کمک کنم.

pandasofr

کاربر
2014-08-06
4
18
دوست عزیز منظورتون از بریک چی هست؟!
اینکه آی سی لاک شده یعنی چی؟ یعنی پروگرم میکنید read only هست و نمیزاره فایل رایت بشه؟!
من اگر متوجه منظورتون بشم شاید بتونم کمک کنم.

مرسی از اساتید که جواب دادن
منظورم اینه که فقط چراغ پاور روشن میشه هیچ کاره دیگه ای نمیشه کرد فقط میشه کلید ریست رو‌نگه داشت و‌روشن کرد که در این صورت باید به حالت tftp بره و بشه فریمور رو برگردوند که متاسفانه فایلی رو درخواست نمیکنه!

منظورم از لاک‌رو هم شما درست گفتید ایسی رو میشناسه اما اجازه پروگرم نداره!

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام براي آپ گريد كردن فرم ويرمودم هاي تي پي لينك بايد حتماً به ترتيب از پايين ترين ورژن فرم وير در سايت شروع كنيد و مرحله به مرحله ورژن هاي جديدتر را آپ گريد كنيد ، ضمناً ختما از مومل كروم يا فايرفاكس براي آپ گريد استفاده كنيد و از اينترنت اكسپلورر استفاده نكنيد . موفق باشيد .

سلام براي آپ گريد كردن فرم ويرمودم هاي تي پي لينك بايد حتماً به ترتيب از پايين ترين ورژن فرم وير در سايت شروع كنيد و مرحله به مرحله ورژن هاي جديدتر را آپ گريد كنيد ، ضمناً ختما از مومل كروم يا فايرفاكس براي آپ گريد استفاده كنيد و از اينترنت اكسپلورر استفاده نكنيد . موفق باشيد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا