آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست کمک در موردPC3000 چینی که قفل های سخت افزار ی اون (فلش ) گم شده

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
دوستان و اساتید محترم من یک PC3000 چینی دارم که خیلی وقته قفل های اون رو که به صورت دو عدد فلش مموری هستند گم کردم. و تا حالا دستگاه بدون استفاده مونده .
اساتید محترم ، دوستان و همکاران گرامی اگه کسی میتونه کمکی بکنه یا کسی یا جایی رو رو میشناسه دریغ نکنه راهنمایی بفرمایید لطفا ، ممنون میشم.!
چکار میتونم بکنم؟
جایی که ازش خریدم میگه هیچ کاریش نمیتونی بکنی . یک جای دیگه ای صحبت کردم گفت فلش هارو دارم منتها قیمت خیلی بالای داد (800 هزار تومن )و پاین تر هم نمی اومد.
راهنمایی میفرمایید لطفا!!

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
سلام
دوستان و اساتید محترم من یک PC3000 چینی دارم که خیلی وقته قفل های اون رو که به صورت دو عدد فلش مموری هستند گم کردم. و تا حالا دستگاه بدون استفاده مونده .
اساتید محترم ، دوستان و همکاران گرامی اگه کسی میتونه کمکی بکنه یا کسی یا جایی رو رو میشناسه دریغ نکنه راهنمایی بفرمایید لطفا ، ممنون میشم.!
چکار میتونم بکنم؟
جایی که ازش خریدم میگه هیچ کاریش نمیتونی بکنی . یک جای دیگه ای صحبت کردم گفت فلش هارو دارم منتها قیمت خیلی بالای داد (800 هزار تومن )و پاین تر هم نمی اومد.
راهنمایی میفرمایید لطفا!!

سلام

حجم نرم افزارش چقدر هست ؟

به غير از فلش هايي که مي فرماييد بايد به سيستم متصل بشه ، خود دستگاه هم چيزي داره که به سيستم وصل بشه ؟

کامل توضيح بديد ......

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سپاس
اگه حجم نرم افزاری فلش ها منظورتون هست که من نمی دونم . در مورد PC3000 هم یک تصویر کامل از کل قطعات گذاشتم امیدورام گویا باشه.
تشکر از توجه اساتید! IMG_0315.jpg

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
سلام

PC 3000 يک نرم افزار داره که شما اونو روي سيستم اجرا مي کنيد تا بتونه هارد خراب رو تعمير کنه ، درسته ؟

منظورم حجم اون نرم افزار هست ، حجمش چقدر هست ؟

الان که کارت رو متصل مي کنيد و نرم افزار رو اجرا مي کنيد چه خطايي صادر ميشه ؟

احتمالا اگر کارت رو برام بفرستيد همراه با نرم افزارش بتونم نرم افزارشو براتون کرک کنم ، البته قولي نميدم .... که بشه .....

ممکن هست فايل اصلي برنامه با يک پروتکتور قوي حفاظت شده باشه يا اينکه قسمتي از کدهاي اسمبلي برنامه داخل اون فلش ها باشه و براي کرک کردنش حتما بايد فلش ها همراه دستگاه باشه .....

اگر حجم نرم افزارش زياد نيست يک جايي آپلودش کن تا نگاهي بهش بندازم ......

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
DVD نصب PC3000 به حجم تقریبی 4.3 گیگ هست.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
DVD نصب PC3000 به حجم تقریبی 4.3 گیگ هست.

سلام

خوب ديگه اگر اينطوري هست بايد برام پستش کني ، البته فکر مي کنم خود کارت هم بايد باشه ، شما يک تست براي من قرار بديد با اين نرم افزار تست کنيد ببينيد فايل اصلي ExE برنامه به چه زباني نوشته شده ؟ خبرشو بديد ببينم کامپايلرش چيه ؟

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سپاس
بعداز نصب نرم افزار روی هارد سیستم دو ویندوز یکی 98 و یکی 2000 ساخته میشود و موقع اجرای برنامه در هر دو سیستم عامل ، کلید های یواس بی رو درخواست میکند. البته از اخرین باری که نصب کرده بودم حدود 3 سال میگذره و از اون موقع تا حالا گذاشته بودمش کنار و DVD نصبش هم حسابی خش برداشته و نمیدونم الان اصلا نصب خواهد شد یا خیر.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
سپاس
بعداز نصب نرم افزار روی هارد سیستم دو ویندوز یکی 98 و یکی 2000 ساخته میشود و موقع اجرای برنامه در هر دو سیستم عامل ، کلید های یواس بی رو درخواست میکند. البته از اخرین باری که نصب کرده بودم حدود 3 سال میگذره و از اون موقع تا حالا گذاشته بودمش کنار و DVD نصبش هم حسابی خش برداشته و نمیدونم الان اصلا نصب خواهد شد یا خیر.

سلام

شما باید برنامه را نصب کنید و بعد از نصب فایل اجرایی برنامه را اسکن کرده و نتیجه را قرار دهید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: atorpat
بالا