آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: وارد آی پی نشدن مودم symphony با زدن ادرس 192.168.1.1

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام مودم symphony 5210s که دست دوم گرفته و برای وارد کردن اطلاعات جدید و با زدن آدرس 192.168.1.1 وارد ip دستگاه نمیشه . چند بار دکمه ریست را نگه داشتیم و با شروع مجدد روشن شدن چراغ های جلو دوباره آدرس را وارد کردیم ولی باز وارد IP دستگاه نمیشه . بعد از وصل کردن و روشن کردن دستگاه جراغ پاور به صورت سبز رنگ روشن و ثابت است . چراغ اینترنت قرمز و ثابت است . چراغ dsl سبز و چشمک میزنه . چراغ ethernet سبز و چشمک میزنه . چراغ usb خاموش است چون کابلش وصل نیست . اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکلش از کجاست . هنوز اپدیت نکردم . چون فایل آپدیت را ندارم . اگه فایل آپدیت هست با راهنمایی آپدیت بزارید . با تشکر

niki172

کاربر
2014-05-05
58
109
خب دوست عزیز اینکه کاری نداره شاید آی پی پیشفرض مودمت یه چیز دیگه باشه
برای اینکه بفهمی آی پی پیشفرض مودم چیه این راه حل رو انجام بده
روی نتورک کانکشن کلیک کن و به این قسمتی که من رفتم برو طبق عکس default gateway آی پی مودمه
به همین سادگی
Capture.jpg

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
بدترین حالت این هست که DHCP مودم خاموش کرده باشند و IP رو هم عوض کرده باشند. اینجوری باید بشینید دونه دونه IPها رو دستی بزنید تا IP مودم پیدا بشه !!
در غیر اینصورت باید مودم رو با کلید پشتش ریست کارخانه کنید تا IP به حالت پیشفرض برگرده.

سایر راهنمایی ها را هم که دوستان کردند. موفق باشید

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
با تشکر از همگی شما . با وارد کردن ای پی و تنظیمات . چراغ اینترنت قرمز رنگ است . با سرچ مشکل پیغام وقتی که سیم تلفن وصل نیست میاد . ( این مودم را جای مودمی که کار میکنه و سیستم وارد اینترنت میشه امتحان کردم که مشکلی از خط تلفن و سیستم نداشته باشه ) انگار مسیر خط تلفن روی مدار مشکل داره . عکس برد را میزارم اگه تستی باشه بفرمایید . باتشکرIMG_20140727_111343.jpg

بالا