آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن تصویر در مادربرد msi G41M-P26

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام دوتا از این مادربرد دارم از آموزش و پرورش دوتاشون msi با همین مدل و مشکلشون یکیه cpu که میزارم بوق رم میزنه رم که میزارم نه تصویر دارم نه بوق میزنه قبل از سویچ ماردبرد ولتاژ باتری 1 ولت ولتاژ usb و ps2 نداره . مادربرد با تینر سرویس کردم.
با تشکر

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام،
اینکه مادربورد بوق رم میزنه نشانه خوبیه،یعنی حداقل تا چک رم میاد،من متوجه این جملتون نمیشم که: "قبل از سوییچ مادربورد ولتاژ باطری 1 ولت" !!
شما ابتدا باطری رو تعویض کنید بعد کلیر سیموس کنید ،اگر دیباگر دارید ببینید چه کدی رو نشون میده
در ادامه درصورت امکان (یعنی اگر پروگرمر دارید) بایوس را پروگرم کنید و ولتاژها وسلامت مدار تغذیه رم رو چک کنید
این کارارو انجام بدید تا بعد ببینیم نداشتن ولتاژ روی پورتهای usb و ps2 دلیلش چیه
موفق باشید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,510
آذرشهـر
دوست خوبم
طبق راهنمائی دوستمون عمل کنید .باتری بکاپ رو حتما عوض کنید و ولتاژ قسمتهای مختلف و همچنین اسلات رم رو هم بنویسید .احتمال زیاد مشکل هر دو مادربرد یکی می باشد .پایه های قطعات رو از نظر سولفاته بودن چک و در صورت نیاز رفع نمائید .حرارت قطعات رو از نظر غیر طبیعی بودن بررسی کرده و اعلام نتیجه بفرمائید تا در صورت حل نشدن مشکل بریم مرحله بعد .
موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا