آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: علت نخواندن سی دی اموزش

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسط AMIR5
سلام دوست خوب
دراین روشی که فرمایش کردین ویندوز 8 هم وجود دارد

ممکن است ویندوز 8.1 که ورژن بالاتری نسبت به 8 میباشد پشتیبانی نکند و یا تا 32 بیت پاسخ دهد

AMIR5

کاربر
2009-05-18
9
18
سلام دوست عزیزم
انتی ویروس فعاله یا غیر فعال اگر هم انتی ویروس نداری فایر وال چی ایبنارو چک کن
چون من خودم تو ویندوز ایکس پی خیلی راحت نرم افزار اموزشی رو نگاه میکردم اما تو 7 نمیگذاشت سی دی لود کنه واسه همین یک مدت گیج میزدم تا اینکه یکروز
انتی ویروس رو واسه یک کار دیگه اف کرده بودم که دیدم این سی دی رو راحت باز کرد
موفق باشی

با سلام
انتی ویروس و فایرول را غیر فعال کردم بازم جواب نداد.

AMIR5

کاربر
2009-05-18
9
18
باسلام

ممکن است ویندوز 8.1 که ورژن بالاتری نسبت به 8 میباشد پشتیبانی نکند و یا تا 32 بیت پاسخ دهد
با سلام دوست عزیز شما دقیقا درست فرمایش کردید سی دی مربوطه ویندوز 8.1 را ساپورت نمیکرد
ویندوز را به 7 تغییر دادم مشکل بر طرف شد
ازکلیه دوستان که لطف کردن راهنمایی کردن بسیار سپاسگزام

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوست عزیزم
انتی ویروس فعاله یا غیر فعال اگر هم انتی ویروس نداری فایر وال چی ایبنارو چک کن
چون من خودم تو ویندوز ایکس پی خیلی راحت نرم افزار اموزشی رو نگاه میکردم اما تو 7 نمیگذاشت سی دی لود کنه واسه همین یک مدت گیج میزدم تا اینکه یکروز
انتی ویروس رو واسه یک کار دیگه اف کرده بودم که دیدم این سی دی رو راحت باز کرد
موفق باشی
سلام
مهندس ما خوب راهنمای کردهاند انتی ویروس های فایل exe همان فایل اجرا سی دی که به آنهای گفته می شود حذف می کنه و باعث باز شده ان برنامه آموزشی میشه فرض کنیم این برنامه آموزشی در ایران نوشته شده باشه فایل های ان و اجرای آن ضعیف هست و وقتی ویروش گش های قوی چون نات 32و اورا و دیگر ویروش گش قوی امروزی فایل اجرای را حذف می کنند باید بعد از اجرا ویروگش را غیر فعال وبعدباز کرد
حتی در نثب برنامه های هم ویروش گش باید غیر فعال شود با ز هم اساتید ببین چه می گویید متشکرم

بالا