آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: صفحه آبی دادن لپ تاپ hp pavilion dv5 تحت فشار

mazmazmaz

کاربر
2013-04-26
18
8
سلام دوستان
این لپ تاپ خیلی گرمای زیادی تولید میکنه در زمان کارکرد، زمانی که لپ تاپ رو واسم آوردن، مشکلش این بود که زمانی که چن دقیقه تو محیط ویندوز میموند تصویرش میرفت، یا بعضی اوقات با تصویر شطرنجی بالا میومد، تو safe mode امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت با اینکه دو ساعتی روشن بود عادی کار میکرد
ویندوز رو عوض کردم، بعد از نصب درایور، در حین نصب برنامه صفحه آبی میداد، نصب برنامه ها رو تموم کردم، در حالت عادی هیچ مشکلی نداشت، ولی زمانی که مثلا یه بازی رو اجرا میکردم، بعد 7 8 دقیقه صفحه آبی میداد
گفتم شاید مشکل از ویندوز باشه، با یه دیسک دیگه ویندوز ریختم یازم همینطور شد، درایور ها رو از سایت خود hp دانلود کردم بازم همینطور بود، رم رو عوض کردم بازم همین مشکل رو داره. چیپ رو هیت گرفتم بازم درست نشد، مشکل از چی میتونه باشه دوستان
ارور صفحه آبی که میده هم اینه 0x00000124

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

mazmazmaz

کاربر
2013-04-26
18
8
یه چیز جدید متوجه شدم که هارد لپ تاپ هم به شدت داغ میکنه به صورتی که دست نمیشه روش گذاشت هارد رو عوض هم کردم بازم همین مشکل رو داره، دیگه نمیدونم باید چیو چک کنم، خواهشا یه کمکی بکنین دوستان تا قضیه این ل تاپ تموم شه

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با یه شارژر دیگه امتحان کنید و بفرمائید در هر دو حالت استفاده از باتری و شارژر هم داغ می شن قطعات؟فن سیستم رو چک کنید و از سالم بودنش مطمئن شوید .این برنامه رو دانلود و اجرا کنید .کلیه باگ های سیستم که باعث نشان دادن صفحه آبی می شه رو با جزئیات نشون می ده .
موفق باشید

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام،
برای نصب درایورها از driver pack استفاده کردید؟ اگه اینطوره درایورها رو از سایت hp دانلود و نصب کنید
موفق باشید

• Like

bh06

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-25
45
81
کردستان
سلام دوست عزیز با رم دیگری که از سلامت آن مطمئن هستید دستگاه رو تست کنید ولی چون در حین بازی مشکل داره احتمال زیاد چیپ گرافیک است (از کنده شدن یا لقی پایه های سوکت هارد اطمینان حاصل فر مائید با توجه به فرمایش شما در مورد تعویض هارد داغ کردن ان می تواند به دلیل لقی سوکت باشد )

• Like

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست عزیز میتونی برید توی خود سایت microsoft اونجا متن کد خطات رو بنویسی اگر به نتیجه ای نرسیدی به گفته دوست خوبمون bh06 عمل کن

Look up an error message

microsoft.jpg

موفق باشید

بالا