آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: منبع تغذیه سویچینگ از 12 ولت باتری خودرو به+ - 35 ولت 3 ~6 امپر TL494 2X35 VOLT CAR AMPLI

zizu.zmr

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-09-30
225
464
قم
سلام استاد بزرگوار ضمن تشکر از پستهای زیبا برای علاقمندان به الکترونیک و با علم به اینکه بنده این پست را میخوام بسازم ایا راهی برای باز کردن ترانسهای چاپر کامپیوتر که به چسب محکم کاری شده بدون اسیب زدن به انها وجود دارد متاسفانه من نتونستم باز کنم و هسته شکست لطفا راهنمایی کنید

درود. ترانس مد نظر رو درون یک ظرف آب بندازید و روی اجاق قرار بدید. به مدت 20 دقیقه تا نیم ساعت بگذارید از زمان جوش سپری بشه سپس ترانس رو از آب خارج کنید و به آرامی دو طرف هسته را از هم جدا کنید. ترجیحا با دستمال و یا حوله جهت جدا کردن استفاده کنید.

پیش از قرار دادن در آب جوش چسب های روی سطوح ترانس رو با کاتر به آرامی جدا کنید. من همیشه از این روش استفاده میکنم و به خوبی هسته بدون آسیب دیدن خارج میشه. برخی با حرارت مستقیم مثل استفاده از هیتر این کار رو میکنند که باعث میشه خیلی زود هسته شکننده بشه.

موفق باشید.

Saberjbl

کاربر
2019-12-12
34
13
33
سلام به اساتید بزرگوار انجمن... از این مدار سوئیچینگ میشه دوتا 85 مثبت و منفی گرفت.... برای راه اندازی آمپلیفایر مونو، کلاسD میخوام... البته بسته به نوع قدرت خروجی و توان آمپلی ولتاژ فرق میکنه... الان یه آمپلی مونو 3000وات تو مغازم اومده کلا قسمت تغذیه سوخته و شکسته هستش... خواستم اساتید راهنمایی کنن برای ساخت سوئیچینگ با ولتاژ و جریان بالاتر چیکار باید بکنم

Saberjbl

کاربر
2019-12-12
34
13
33
اساتید بزرگوار میشه نقشه ساخت یه سوئیچینگ برای تبدیل ولتاژ 12 باطری اتومبیل به دو ولتاژ متقارن حداقل 70ولت تا حداکثر 95 ولت برای راه اندازی آمپلی های کلاس AB یا کلاسD, مونو یا استریوی اتومبیل با جریان (آمپر) و وات بالاتر در سایت قرار بدین... ممنونم از راهنمایی که میکنید

zizu.zmr

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-09-30
225
464
قم
اساتید بزرگوار میشه نقشه ساخت یه سوئیچینگ برای تبدیل ولتاژ 12 باطری اتومبیل به دو ولتاژ متقارن حداقل 70ولت تا حداکثر 95 ولت برای راه اندازی آمپلی های کلاس AB یا کلاسD, مونو یا استریوی اتومبیل با جریان (آمپر) و وات بالاتر در سایت قرار بدین... ممنونم از راهنمایی که میکنید

درود

ولتاژ دوبل شده 70 تا 95 باشه یا ولتاژ تک هر قسمت از مثبت و منفی این مقدار باشه؟

بالا