آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در کارنکردن فن کولر گازی پنجره ای تراست

fafam

کاربر
2014-03-10
8
7
دوستان محافظ کولر گازی 2 تیکه من مشکل داشت ومدام کولر هنگامی که میخواستم روشن کنم خاموش میشد ومحافظ کولر پنجره ای را بروی ان بستم ومشکل حل شد ولی ان محافظ که مشکل داشت بروی پنجره ای 24 تراست بستم ولی هنگام استارت محافط اول که تست کردم فن روشن میشد وکولر را خاموش کردم ولی دوساعت بعد هر کاری کردم فن کولر کار نمیکنه ولی کمپرستور عالی کار میکنه در ضمن کولر را مستقیم هم به برق زدم ولی فن هم روشن نشد وسیمها هم چک کردم ولی سیمی که جدا شده باشد هم ندیدم دوستان مشکل چیست؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omid-m22

fafam

کاربر
2014-03-10
8
7
ماشاله به این همه استاد واساتید :blue:::zvezdichki_bunny:::greedy_dollars:

• Like

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
دوستان محافظ کولر گازی 2 تیکه من مشکل داشت ومدام کولر هنگامی که میخواستم روشن کنم خاموش میشد ومحافظ کولر پنجره ای را بروی ان بستم ومشکل حل شد ولی ان محافظ که مشکل داشت بروی پنجره ای 24 تراست بستم ولی هنگام استارت محافط اول که تست کردم فن روشن میشد وکولر را خاموش کردم ولی دوساعت بعد هر کاری کردم فن کولر کار نمیکنه ولی کمپرستور عالی کار میکنه در ضمن کولر را مستقیم هم به برق زدم ولی فن هم روشن نشد وسیمها هم چک کردم ولی سیمی که جدا شده باشد هم ندیدم دوستان مشکل چیست؟

خازن فن رو چک کن

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام . کلید رو رو فن بزار بعد با دست پروانه رو حرکت بده اگه چرخید مشکل از خارن فنه .اگه نچرخید کلید سلکتورت رو چک کن

• Like

fafam

کاربر
2014-03-10
8
7
سلام . کلید رو رو فن بزار بعد با دست پروانه رو حرکت بده اگه چرخید مشکل از خارن فنه .اگه نچرخید کلید سلکتورت رو چک کن
وقتی دوشاخه را میزنم وروفن میزارام فن زوزه یواشی میکنه انگار میخواد بچرخه ولی نمیتونه این یعنی خازن فن مشکل داره میخوام دستم را بزارم وفن را حرکت بدم ولی اینها که باد را میچرخونه به اطراف جلومه دستم رد نمیشه میترسم درشون بیارم بشکن

• Like
بالا