آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

موضوع ضمانت برگه گارانتی صوتی تصویری لوازم خانگی دستگاههای سرد کننده شرکت فرا سرویس

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
بسمه تعالی
شرکت فرا سرویس اولین شرکت شخصی به شماره ثبت 443184 در ایران میباشد که متاسفانه افراد سود جو با برگه گارانتیهای تقلبی و نمایندگانی که از این محصول بی اطلاع هستند با نامهای ...............محصولات خود را به عنوان یک محصول گارانتی دار و تحت پوشش به فروش میرسانند شرکت فرا سرویس هیچ گونه مسولیتی در قبال این نوع گارانتی ها ندارد و در صورتی دستگاه خود را تحت پوشش خدمات قرار میدهد که در موقع نصب دستگاه فوق یکی از نمایندگان مجاز این شرکت برای نصب اقدامات لازم را انجام دهد و طبق قوانین این شرکت نماینده موظف میباشد دستگاه را بصورت نصب صحیح و اموزشهای لازم در مورد محصول فوق به مشتری ارجاع کند و برگه گارانتی که دارای سه قبضه کپن میباشد را پر نماید
کپن اول مخصوص فروشنده میباشدکه بعد از فروش محصول با مشخصات ذکر شده به دفتر مرکزی ارسال میشود
کپن دوم مخصوص سرویس کار که در موقع نصب دستگاه مربوطه مشخصات کامل مشتری در ان ذکر شده و به شرکت ارسال خواهد کرد
کپن سوم مربوط به مشتری بوده که مشخصات شرکت--نوع محصول و اسامی نمایندگان در ان ذکر شده بعد از نصب دستگاه توسط نصاب و با ذکر مشخصات کامل صاحب دستگاه به ان تحویل داده خواهد شد
این برگه های گارانتی دارای شماره کارت میباشد که تمامی این سریالها در موقع فروش به شرکت ارسال میشود و هیچ گونه سو استفاده ای نخواهد داشت
هر شماره کپن مخصوص یک دستگاه میباشد
واردات محصولات این شرکت از شهرهای مرزی بانه--قشم--بندر عباس--گناوه--وارد میشود این شرکت اولین و بزرگترین شرکت محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی در نوبه خود میباشدکه در حال حاظر
محصولات وارد شده صوتی تصویری انواع led---lcd--plasma panasonic--samsong-sharp--lg--sony--dlc--toshiba 32--37--39--40--42-46--47--50-55-60--74--اینچ واردات این شرکت میباشد

لوازم خانگی انواع کولر گازی------ظرفشویی-----یخچال----لباسشویی----فریزر----

شرکت فرا سرویس در حال حاضر 496 نماینده در سراسر ایران را تحت پوشش دارد

نوع خدمات پس از فروش محصولات این شرکت
محصولات lcd--led--pelasma
دارای 18 ماه ضمانت خدمات پس از فروش
60 ماه تعهد انجام خدمات در مورد کلیه دستگاهها
قطعات شامل گارانتی
1-مین برد
2-مازور
3-تغذیه
4-درام
5-فلات داخل دستگاه و اتصالات داخلی سوکتها
6-فایل فلاش
موارد فوق شامل گارانتی در دستگاههای صوتی و تصویری نخواهد شد
1--ابدیدگی دستگاه
2--شکستگی و ضرب خوردگی
3--اتصالات شدید برق انهم به تشخیص تکنسینهای مجاز شرکت
4--استفاده نادرست از دستگاه انهم به تشخیص نماینده خدمات
5- خرابی پنل و شکستگی
6-انواع لوازم جانبی--سیم --کنترل--فیش
7-این موارد در تمامی محصولات led--lcd یکسان خواهد بود

نوع خدمات پس از فروش محصولات خانگی و سرد کننده

انواع کولر گازی 24 ماه کمپرسور 18 ماه کلیه قطعات بجز بدنه
انواع ظرفشویی 18 ماه برای کلیه قطعات بجز بدنه
انواع لباسشویی 18 ماه برای کلیه قطعات بجز بدنه
انواع یخچال فریزرهای دیفراست و نوفراست 12 ماه کلیه قطعات بجز بدنه
تحت گارانتی این شرکت میباشد

در دستگاههای خانگی شکستگی--ضرب دیدگی اب خوردگی شامل گارانتی نمیباشد

آخرین ویرایش:

MaSouD2167

کاربر
2015-09-27
33
44
سلام دوست عزیز
من فروشگاه دارم و لوازم وارداتی خودم رو خودم گارانتی میکنم
مدت 24 ماه برای کمپرسور کولر گازی خیلی کم و باعث از چشم مشتر ی افتادن میشه
من کولرگازی های فروشگاهم رو 5 سال کمپرسور ضمانت میدم .
در این خصوص تجدید نظر کنید بد نیست
با تشکر

با سلام و ارادت

محصولاتی که شخص شما گارانتی مینمایید بصورت شخصی میباشد و مسیولیت این خدمات به عهده شخص شما میباشد ولی خدمات گارانتی و پشتیبانی به این گونه نمیباشد

هر شرکت قوانین خود را دارا میباشد و کلیه خدمات و پشتیبانی نمایندگان در کلیه شهرستانها باید منظور گردد

کلیه شرکتهای انحصاری طبق قوانین و پشتیبانی اداره بازرگانی و خدماتی پیگیری میشوند

با تشکر از لطف شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

هدفن

کاربر vip
vip
کاربر
2011-10-20
103
503
متاسفانه شرکت شمافقط باعث سواستفاده نمایندگیهای تقلبیتان شده است وفقط 30 هزارتومان ازمشتری بابت نصب میگیرندواکثراحتی مغازه هم ندارن وفقط نمایندگی موقع سالمی دستگاه هستن ووقتی دستگاه ایرادپیدامیکند به ریش مشتری میخندن ومتاسفانه شرکت فراسرویس فقط هدفش فروش دستگاههای قاچاق به عنوان ضمانت دار است وقراردادن تعدادی اسم دردفترچه ای به عنوان نماینده جهت فریب مشتری وخیلی ازاین نماینده هایتان حتی نصب دستگاه راهم بلدنیستن چه رسدبه تعمیرات-شمادربرگه ای که به مشتری میدهید نوشته ایدپنل درهیچ دستگاهی شامل گارانتی نمیباشد ومشتری ازهمه جابیخبرنمیداند پنل 90 درصددستگاه است وشامل صفحه نمایش-بکلایت-بردتیکان-بردادرس وفلت میباشدونصب دستگاه هم که رایگان نیست وهمه تعمیرکاران میدانند خرابی 95 درصد ال ای دیها همین اجزا پنل میباشنداگراین کلاهبرداری نیست اسمش چی هست پول دراوردن خوب هست ولی نه به هرقیمتی

آخرین ویرایش:

mmf2006

کاربر
2013-04-07
3
0
سلام.من یک کولر پرتابل دفورلی خریدم با گارانتی فرا سرویس که پس از یک هفته حتی یک قطره آب ازش نیومده و آب تولید نمیکند.سرویس کارش هم نمیداند.
لطفا راهنمایی کنید.آدرس نمایندگی هم نمیدانم اگر کسی میدونه آدرس نمایندگی تهران فرا سویس را بگوید.با تشکر.

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
متاسفانه شرکت شمافقط باعث سواستفاده نمایندگیهای تقلبیتان شده است وفقط 30 هزارتومان ازمشتری بابت نصب میگیرندواکثراحتی مغازه هم ندارن وفقط نمایندگی موقع سالمی دستگاه هستن ووقتی دستگاه ایرادپیدامیکند به ریش مشتری میخندن ومتاسفانه شرکت فراسرویس فقط هدفش فروش دستگاههای قاچاق به عنوان ضمانت دار است وقراردادن تعدادی اسم دردفترچه ای به عنوان نماینده جهت فریب مشتری وخیلی ازاین نماینده هایتان حتی نصب دستگاه راهم بلدنیستن چه رسدبه تعمیرات-شمادربرگه ای که به مشتری میدهید نوشته ایدپنل درهیچ دستگاهی شامل گارانتی نمیباشد ومشتری ازهمه جابیخبرنمیداند پنل 90 درصددستگاه است وشامل صفحه نمایش-بکلایت-بردتیکان-بردادرس وفلت میباشدونصب دستگاه هم که رایگان نیست وهمه تعمیرکاران میدانند خرابی 95 درصد ال ای دیها همین اجزا پنل میباشنداگراین کلاهبرداری نیست اسمش چی هست پول دراوردن خوب هست ولی نه به هرقیمتی

در تکمیل صحبت های اثر گذار دوست عزیزمون جا داره بلائی که سر بنده در مورد گارانتی یک عدد دریل برقی( که مدت دو هفته از خریدش میگذشت)اومده رو به اطلاع دوستان برسونم تا در مورد کالاهایی که اسم گارانتی رو یدک میکشن بسیار مواظب باشن
دریل برقی ای خریداری کرده بودم که دارای برگه گارانتی به ظاهر معتبر بود و تو صفحه آخر دفترچه ش شاید بیش از 50 تا نمایندگی فروش و تعمیر در سر تا سر کشور قید شده بود، در برگه گارانتی مذکور قید شده بود تمام قطعات وسیله ای که خریداری کرده اید بدون هیچ قید و شرطی در مورد هر گونه خرابی و عدم کارائی ضمانت میگردد و در صورت بروز هر گونه اشکال وسیله مذکور بدون پرداخت هیچ هزینه ای تعمیر و تحویل خواهد شد،دریل کلید چپ گرد راستگرد داشت این کلید بعد دو هفته حالت چپ گردش از کار افتاد وقتی به فروشنده مراجعه گردم و موضوع رو بازگو کردم در کمال پرروئی اول گفت که حتما درست استفاده نکردی!!وبعدا گفت وظیفه ما فقط در همین حد است که مهر فروشگاه رو به پای برگه ضمانت بزنیم و هیچ گونه مسولیتی در قبال گارانتی محصول به اون صورت که شما فکر میکنین نداریم!!! اگه قطعه ای تعویض کردیم یا تعمیر کردیم پولش رو خواهیم گرفت! و اگه خراب شده هزینه ش رو بده برات تعمیرش کنیم!! این شخص محترم نمایندگی فروش و تعمیر این برند در شهر ما بودش،وقتی با دفتر مرکزی تهران تماس گرفتم اونا هم گفتن آقای فلانی نمایندگی شرکت ماست وسیله ت رو بده برات تعمیر کنه یا اگه نمیخوای بفرست برای ما تعمیرش کنیم ،در مورد گارانتی سوال کردم گفتن کلید و سه نظام و آرمیچر و بالشتک و زغال و چرخدنده ها شامل گارانتی نمیشه !!!!یه دریل معمولی مگه دیگه چی داره که شامل گارانتی بشه؟؟؟؟دریل یعنی همین سه چهار تا چیز دیگه!یعنی گارانتی کشک!
به نظر بنده گارانتی در ایران فقط یه چیزی هستش که تبلیغات محصول رو خوشگل تر میکنه! و در عمل به هیچ دردی نمیخوره
مراقب گارانتی های الکی باشین و بدون تحقیق دنبال خرید هیچ چیزی نرین بعضی موقع اون برند بی پدر مادر چینی که تو دست دست فروش ها هستش کیفیت ش خیلی بهتر از اون جنس به اصطلاح با پدر مادری هستش که زیر چراغ های led ویترین فروشگاه های به ظاهر معتبر برق میخوره و عقل و هوش از سر آدم میپرونه

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692

با درود ///دوست گرامی خدا شکر اینجا 99 درصد همه تعمیرکارن و خودشون همه این چیزها را میدونن و میدونن پنل یا در اثر ضربه خراب میشه و یا در اثر نفوذ اب و مایعات دیگه و چه فراسرویس و چه سایر گارانتی ها این مورد را بعنوان گارانتی قبول نمیکنن/در مورد دیگر قسمتها هم من خودم یکی از نمایندگان هستم و حدود 10 الی 15 مورد در این چند وقت بوده که از مین برد و پاور و تیکون که ظرف مدت 48 ساعت حد اکثر برام قطعه را فرستادن و دستگاه تحویل مشتری شده /در مورد نصب هم همه شرکتها برای نصب هزینه دریافت میکنن من الان نماینده چند تا شرکت هستم که همه هزینه ایاب و ذهاب را از مشتری میگیرن /در مورد اینکه میفرمایید پول در اوردن به هر قیمت شما فکر میکنید گلد ایران و سام و ایرانکو که قیمتشون حدود 40 درصد گرانتر از محصولات بدون گارانتی هستش خیلی رعایت حق مصرفکننده را میکنن /مثلا سونی 55w800cبا گارانتی ایرانکو الان توی بازار حدود 5 میلیون تومنه ولی با گارنتی فراسرویس 3300 هستش و 50 تومن این هزینه برای گارانتی هستش و به اصطلاح یک نوع بیمه هم هستش /حالا شما حاضرید خودتون یک تلویزیون را حدود 1700 گرونتر بخرید فقط بخاطر اینکه گارنتی ایرانکو هستش ؟در صورتی حرف شما درسته که اختلاف قیمت در حد 5 درصد باشه نه اینقدر

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
این دو تا لینک را ببینید تا به اختلاف قیمت پی ببرید و ببیند فراسرویس متقلبه که حدود 50 واسه گارانتی میگیره و یا اونی که بالای 1500 واسه گارانتی میگیره البته این قیمت دیجی هستش که حدود 10 درصد ارزونتر از همه هست و با هزینه ارسال تقریبا قیمت فروشگاهای دیگه در میادSony KDL-55W8C BRAVIA Series Smart LED TV - 55 Inch | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
http://www.banehmarket.com/البته این قیمت بانه هم نیست این قیمت شرکتهای اینترنتی بانه ای هست که حدود 10 الی 15 درصد از قیمت بازار بانه گرونتره

کـیهان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
2,527
26,612
مشهد
این دو تا لینک را ببینید تا به اختلاف قیمت پی ببرید و ببیند فراسرویس متقلبه که حدود 50 واسه گارانتی میگیره و یا اونی که بالای 1500 واسه گارانتی میگیره
درود
دوست عزیز جناب بردیا ،این اختلاف قیمت زیاد بخش عظیمش مربوط به حقوق گمرکی و ورود کالا از مبادی رسمی است و یا حمایت از مونتاژ و تولید در کارخانجات داخلی است و کالاهای بانه ای و غیره ، فارغ از همه اینها بصورت قاچاق وارد می شوند که شاید رضایت خریداران را به همراه داشته باشد ولی ضربه ای دیگر بر پیکر اقتصاد بیمار کشورمان است.
ضمن اینکه نمایندگان رسمی خرابی خود پنل که مربوط به ضربه و نفوذ رطوبت نباشد را پوشش می دهند که البته امری معقول و طبیعی است.
البته توضیح من دفاع از نمایندگی های رسمی و یا در ارتباط با کم و کیف ارائه خدمات شرکتهای متعددی نظیر فرا سرویس نیست و این را باید مصرف کنندگان و مشتریان نظر بدهند.

بالا