آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

موضوع ضمانت برگه گارانتی صوتی تصویری لوازم خانگی دستگاههای سرد کننده شرکت فرا سرویس

کـیهان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
2,527
26,612
مشهد
همچنین بطور کلی حالا که وضع اینچنین (ورود کالاهای قاچاق)است به نظر من اگر ارائه خدمات در این شرکتها به نحو مطلوب و رقابتی ارائه شود و به تعهدات داده شده پایبند باشند با توجه به دریافت مبلغ بسیار کم دریافت شده به نفع مشتری است که کالای خریداری شده را بدینصورت ضمانت و بقول شما بیمه کند.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,783
25,718
با درود //با درود //دوست گرامی جناب کیهان شما درست میفرمایید اینکه گمرکی و ...کاملا درسته ولی فکر میکنید همین تلویزیون که در صحفه قبل گفتم چقدر گمرکیش میشه من خودم حدود 2 هفته پیش رفتم قشم و همین تلویزیون را برای خودم اونجا خریدم 3000 تومن حدود 270 تومن هم گمرکی دادم وکلا واسم 3270 افتاد حالا این برای گمرکی ولی در عمل باز هم حدود 1500 با بازار اختلاف قیمت داره تازه فکر میکنید اون کسانی که بصورت عمده این تلویزیون را وارد کشور میکنن چقدر پول میدن ؟بهتون قول میدم با هزینه گمرکی حتی 2800 هم کمتر واسشون اب میخوره /میتونید توی علی بابا قیمت بگیرید البته قیمت تعداد /اون وقت روی هر تلویزیون حدود بیش از 100 در 100 سود میبرن /حالا یک چند وقتیه این مردم مناطق محروم مثل بانه /گناوه ودیگر شهر های مرزی چندتا تلویزیون وارد کنن به تولید ملی ضربه میخوره ؟بله در صورتی که این مدل و مارک که این شرکتها گارانتی میکنن داخل ایران مونتاز میشد و قیمتهاشون هم معقول بود درست بود ولی............

هدفن

کاربر vip
vip
کاربر
2011-10-20
103
503
باسلام دوست عزیز اولا نصب دستگاه درگلدیران وسام سرویس رایگان است دوماخرابی پنل فقط شکستگی وابخوردگی نیست شایدشماتاحالا بکلایت یابردتیکان یا فلت ویاخط عمودی یاافقی روی تصویرراندیده اید که همه مربوط به ایرادپنل است وشامل گارانتی میباشد سوما ازنظرکیفیت هم جنسهای قاچاق ازنظرمونتاژونحوه حمل ونقل وتست وبازرسی باجنسهای قاچاق که باخرواسب جابجامیشن وبعضی مدلهاشون توسلیمانیه عراق بسته میشن واقعافرق دارن چهارما شماازجنس قاچاق فقط به خاطر ارزانی حمایت میکنید میدونی که تمام شرکتهای داخلی دارن ورشکست میشن فکرمیکنی فقط خریدارهاجز مردم ایران هستن واونهایی که تواین شرکتهاهستن ادم نیستن وبایدبمیرن قاچاق کالا داره امار60 درصدی بیکاری رورغم میزنه وتاچندسال دیگه ایران هم مثل کشورهای عربی میشه فقط مصرف کننده لطفاکمی به مساله عمقی ترنگاه کن درکوتاه مدت به نفع خریداره ولی همین خریدارفردابچه اش بایدبره توهمین شرکتهایی که دارن ورشکست میشن دنبال شغل شمادوست داری یه تعمیرکارسیاربدون هزینه اجاره مغازه -مالیات- عوارض شهرداری -حق صنف -پول اب وبرق وکارگروخیلی چیزهای دیگه مشتریهاتوببره هرچندبه مردم خدمات ارزانتری بده فکرمیکنی اینکاردرسته چون ارزونتره

آخرین ویرایش:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
بنده یک اتو فیلیپس داشتم پس از 2 سال خواستم که رگلاژ کنم تا پس از گارانتی به مشکل برنخورم .
بردم گارانتی و آنها در اوج ناباوری بنده ، کفه اتو را تعویض کردند و به من گفتند که چجوری کار میکردی .
خوب چه بهتر . می خواستم رگلاژ کنم ، ولی کفه نو گذاشتند .
مدل دستگاه هم 4919 فیلیپس بود .
در حالی که من مشکلی نداشتم .
کیف کردم .

mohsen++

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-27
140
633
سلام
ظاهرا قضیه گارانتی یا همون ضمانت کلا بد جا افتاده .
شما میگی من فلان چیز یا فلان کس رو ضمانت میکنم .
یعنی من به اون چیز یا فرد اطمینان دارم که خراب نمیشه یا ناجور درنمیاد .مثلا تا دو سال
اما اینکه تا دوسال خرابی رو مجانی درست میکنم معنی درست گارانتی نیست
اینکه ضمانت معنی این بده که اگه خراب شد من مجانی درستش میکنم .به این شرط و شروط ،مثل اینه که یکی یه شاگرد برای مغازش بگیره و یکی ضمانتش کنه و بگه این شاگرده ممکنه هم دزدی کنه اگه دزدید من تاوانشو میدم بشرطی که .....

aliazar

کاربر
2015-09-04
32
105
گرگان
با سلام به همه همکاران و دوستان
من خودم هم نصاب فراسرویس هستم وهم تعمیر گاه دارم و تعمیر پنل و تعویض پنل هم انجام می دهم تمام برند ها
و به جز فرا سرویس نمایندگی برند های معروف دیگر رو هم دارم
برای گارانتی فرا سرویس هم نصب رایگان هست و هم تعمیر دستگاه در مدت 18 ماه
و من با تعهدی که به کارم و شرکت دارم نصب وراه اندازی و تعمیر در زمان گارانتی رایگان است
ولی حتی شرکت های ابرقدرت صوتی وتصویری هم از بحث گارانتی پنل شانه خالی میکنند
ومن خودم مشتری داشتم 55 اینچ شرکت معروف بازار الان رو گرفت وزمانی که روشن کردم منزل مشتری
وسط صفحه پیکسل سوخته داشت وهرچی به شرکت زنگ زد و تماس گرفت زیر بار تعویض پنل نه رفتند
گفتند تا پایان 18 ماه اگر تعداد پیکسل های سوخته به 5 عدد رسید انوقت تعویض میکنیم
وبه در کل گارانتی شرکت های فرا سرویس و چند شرکت دیگر که در زمینه صوتی وتصویری و خانگی کار میکنند از بقیه شرکت ها سر است
و دوستمان در باره فیلیپس فرمودند بهترین برند صوتی وتصویری از نظر بنده است به همراه مارک مارشال و پاناسونیک از خیلی از برند های معروف بهتر کار میکنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arya0098
بالا