آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب کردن درایور کارت گرافیک GT430 ومشکل تصویری ان

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست عزیز مراحل نصب رو از روی فایل setup که داری ادامه بده
اگه به ارور بر می خوری یه عکس بزار
در غیر این صورت در نصب
دوبره اقدام به نصب از طریق device manager کن

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام دوست عزیز،
به نظر من کارت گرافیک مشکل داره و احتمالا با یه ریسولد GPU مشکل برطرف میشه.
اگر گرافیک با مادربورد همخوانی نداشت مادربورد بوت نمیشد و تصویر نمیداد (البته این فقط تجربه بنده است و قطعیت نداره)
موفق باشید

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام دوست عزیز،
به نظر من کارت گرافیک مشکل داره و احتمالا با یه ریسولد GPU مشکل برطرف میشه.
اگر گرافیک با مادربورد همخوانی نداشت مادربورد بوت نمیشد و تصویر نمیداد (البته این فقط تجربه بنده است و قطعیت نداره)
موفق باشید
با سلام بنده بانظر شما موافق هستم لحیم سردی کارت احتمال خیلی قوی موجب این مشکل شده

habib_azadi

کاربر
2014-01-15
162
451
اینطور نیست لحیم سردی وجود نداره اگر تا حالا هزار درایور دانلود و روش تست کرد یهزارو یکمی هم دان کن.این مشکل فقط از اتیقه بودن دیوایسه.من لپ اپ اوردن مشتری با قطعیت گفت کارت صداش سوخته گفتم نه.حتی شرط بندی کرد.یادمه 39 فایل رو دان کردم تا بلاخره یکیش روش جواب داد جالبه اکثرا هم مشابه هم بود فایلها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaghob20

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
دوست عزیز یه باد زیر gpu بگیر بعد یه کم تینر 20000 بزن و بشورش ، یه باد گرم هم بگیر ببین مشکل حل میشه چون با این کارهایی که انجام دادی ظاهراً مشکل دیگه نرم افزاری نیست ، راستی اگه تونستی برنامه ایپرام رو هم پیدا کنی ایپرامشم یه بار پروگرام کن با تشکر

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
دوست عزیز؛کارت رو روی یه سیستم دیگه که مرتب کار میکنه امتحان کردی؟با توزیع های لایو لینوکس کار کردی؟مثل ubuntu? با اونم میتونی تا حدی تست کنی.
سربلند باشی

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
اقا ریسولدش کن نشد برو دنبال درایور

بالا