آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: دیگه ساده تر از این نمیشه ( تحلیل سوئیچینگ )

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
چی شد جواب ندادین

درود

عزیزم کم لطفی مضاعف میکنی ؟
زیرا علیرغم تکرار و تاکید مکرر سوالات جواب ندادید و لذا همانطور که آخرین بار در پایان پست ۳۱۵ تاکید کردم نمیتونم با تکرار بیشتر و خواهش و التماس گزارش بگیرم .
لذا عذرخواهی میکنم که پیگیری بیش از این ، مقدورم نیست.

سپاس

آخرین ویرایش:

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
درود

عزیزم کم لطفی مضاعف میکنی ؟
زیرا علیرغم تکرار و تاکید مکرر سوالات جواب ندادید و لذا همانطور که آخرین بار در پایان پست ۳۱۵ تاکید کردم نمیتونم با تکرار بیشتر و خواهش و التماس گزارش بگیرم .
لذا عذرخواهی میکنم که پیگیری بیش از این ، مقدورم نیست.

سپاس
عزیز اگه میخوای کمک کنی دیگه کلاس نزار ما خنگ شما باهوش خیلی سریع خازن ها داغ میشه ولی شماتیک برد به این صورته پایه اول از پایه شمارسه اپتوکوپلر میاد پایه دوم ولتاژ نوسان دار 2تا14ولت پایه سوم به پایه4 اپتوکوپلر وصل میشه پایه چهارم ایسی به گراند پنچم به ترانس پایه ششم ایسی به ترانزیستور میره ولتاژم داره همش نوسان میکنه عدد ثابتی نیست تایذره روشن بمونه خازن 470میترکه خوب من چیکار کنم اذیت میکنه جای ولتاژ ثابت ندارم اقایه غزال دیتا این ایسیم پیدا نکردم شمام محبت کردین کمک کردین اگه نمیشه نهایت یه شارژر مگیرم

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
عزیز اگه میخوای کمک کنی دیگه کلاس نزار ما خنگ شما باهوش
با سلام
جناب behi0021 محترم، احتمالاً شما تازه فعالیت خود را در این انجمن آغاز کردید و شناخت درست و کافی از استاد غزال ندارید. با این حال و بر همین فرض هم، باز ادب حکم میکرد با کسی که بی منت براتون وقت گذاشته و چندین مرتبه از شما خواهش کرده که از وضعیت مدارتون گزارش درستی ارسال کنین تا بتونه کمکتون کنه بهتر از این صحبت کنین. حالا مدیر بودن ایشون و سن و سالشون و بقیه موارد هم به کنار.
لطفاً به ادبیات خودتون دوباره نظر بیفکنید.

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
با سلام
جناب behi0021 محترم، احتمالاً شما تازه فعالیت خود را در این انجمن آغاز کردید و شناخت درست و کافی از استاد غزال ندارید. با این حال و بر همین فرض هم، باز ادب حکم میکرد با کسی که بی منت براتون وقت گذاشته و چندین مرتبه از شما خواهش کرده که از وضعیت مدارتون گزارش درستی ارسال کنین تا بتونه کمکتون کنه بهتر از این صحبت کنین. حالا مدیر بودن ایشون و سن و سالشون و بقیه موارد هم به کنار.
لطفاً به ادبیات خودتون دوباره نظر بیفکنید.

دوست عزیز چرا جو میدی من چیزی نگفتم چندین بارم تشکر وعذر خواهی از اول کردم از ایشون بابت اینکه منظورشونو نفهمیدن بازم ممنون وقت گذاشتن من درک میکنم. ولی من یه شماره ایسی دادم دیتاشو میخواستم کسی نداد. بیخیال این برد شدم کلا دم استاد گرم که فقط ایشون جواب دادن

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
دوست عزیز چرا جو میدی من چیزی نگفتم چندین بارم تشکر وعذر خواهی از اول کردم از ایشون بابت اینکه منظورشونو نفهمیدن بازم ممنون وقت گذاشتن من درک میکنم. ولی من یه شماره ایسی دادم دیتاشو میخواستم کسی نداد. بیخیال این برد شدم کلا دم استاد گرم که فقط ایشون جواب دادن
درود . همکار گرامی .
جناب behi0021 عزیز .
یکی از اهداف مهم این سایت آموزش و پرسش و پاسخ بین همکاران الکترونیک در هر سطح و هر رده ای است و نتیجه این گفتمانها استفاده دیگر همکاران و دوستان عرصه الکترونیک این آب و خاک است .
لازم دانستم مواردی رادر خصوص این پست و سایت اعلام نمایم .
هر گاه سوال کننده ای موردی را اعلام می کند علاوه بر اینکه طرح درس یا طرح مشگلی می نماید اساتید و دیگر اعضا که بدون هیچ چشم داشت مالی و رده ای اجتماعی آن هم به دلیل عدم اعلام اسامی واقعی خود در جهت این موضوع خالصانه اطلاعات گرانبهای خود را که با گذشت عمر و مطالعه و بقول قدیمیها دود چراغ خوردن و شب بیداری آموخته اند را بی ادعا در اختیار بقیه عزیزان قرار می دهند .
که این مورد در فضای مجازی فقط با پرسش و پاسخ و تستهایی که شخص سوال کننده انجام میدهد به نتیجه مطلوب می رسد .
در این خصوص رعایت ادب و احترام و تشکر از این اساتید عزیز و پی گیری سوالات آنان موجب دلگرمی و ادامه جوابگویی خالصانه به بقیه عزیزان است .
در این خصوص استاد غزال یک مهندس عالی و استادی بی نظیر با کلامی شیوا و دوست داشتنی هستند و ایشان نعمتی هستند که همیشه در این سایت وزین پاسخگوی عزیزان می باشند .
البته بقیه اساتید و عزیزان نیز پی گیری پستها را دیده و پی گیری می نمایند و لیکن شخصا هنگامی که استادی چون مهندس غزال جوابگوی یک پست است نظاره کرده و از پستهای رد و بدل شده درس می آموزم .
حال جناب behi0021
کاش سوال و جوابها به نتیجه تعمیر برد شما می رسید .
مطمئن بودم که اگر پستها با استاد دنبال می شد به نتیجه خوبی می رسید .
از شما و بقیه عزیزان متشکرم

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

درود

عزیز اگه میخوای کمک کنی دیگه کلاس نزار
.

ما خنگ شما باهوش

در ابتدا تشکر میکنم از کاربر گرامی با نام کاربری مجید ۶۹
بابت ارشاد ارزنده که کاملا درست و بجا بود اتفاقا بنده نیز خیلی ناراحت شدم و خواستم پاسخی اعلام نمایم ولی تا به این لحضه شدیدا گرفتار بودم

دوست گرامی سوال کننده اولا شما قبل از طرح سوال در ابتدا باید قوانین رو مطالعه فرمایید و در هر جایی پست قرار ندهید ، در چندین جا نیز پستی ارسال نفرمایید
از واژه های کمک و کمک فوری نیز استفاده نفرمایید
دوما اینجا انجمن تعمیرکاران میباشد و باید از حداقل اطلاعات در مورد تعمیرات و مدارها نیز مطلع باشید تا بتونید مفهوم سوال کاربران مبنی بر تست هایی که باید انجام دهید رو درک نمایید و بتونید پاسخ دهید
نه اینکه مدام از زیر پپاسخها و آزمایشات شونه خالی نمایید و در انتظار معجزه ای باشید که مستقیما با تعویض قطعه ای دستگاه روشن شود
ضمن اینکه اصولا بابت درخواستی که از شخص ناشناسی داریم باید کاملا محترمانه به همراه خواهش باشد در غیر این صورت با سربلندی و آقایی تمام تشریف میبرید نزد نمایندگیهای محترم و یا تعمیرکاران خبره دیگر و در کمال احترام مشکلتون رو حل میکنید
نه اینکه با زور و لحن بد و تشر بخواهید شخصی رو به زور مجاب به پاسخ گویی نمایید و کاملا نیز حق به جانب پاسخ دهید گویی جملگی موظف به پاسخگویی میباشند
لحنتون بد بود
قبول نمایید در کمال بی احترامی برخورد نمودید
طوری که چندین نفر متفق القول برخورد شما رو نادرست شمردند
جا داشت در پاسخ کاربر مجید۶۹ با عذر خواهی به تاپیک ادامه میدادید نه ابنکه عذری بدتر از گناه بیاورید

پایدار باشید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
درود و تقدیر فراوان

باوجودیکه قصد ورود به موضوع را نداشتم
اما با توجه به اظهار لطف دوستان بسیار عزیز و سرور و استاد ارجمندم sonysony عزیز ناگزیر به اجرای حکم ادب و احترام و تشکر و تقدیرشایسته گردیدم.

من معتقدم احدی از موجودات زنده اعم از انسان و حیوان و نباتات برای رفتار خود مقصر نیستند و همگی بواسطه شرایط محیطی و تحمیلی صاحب شخصیت و رفتار و ویژگی های خاصی شده ایم بطوریکه هر یک از ما در شرایط صدام بودیم بدون کمترین دخل و تصرف دقیقا مرتکب همان اعمال و رفتار میشدیم .

بهمین سبب شخصیت کلیه جنایتکاران حکایتگر شرایط جبری و تحمیلی بسیار سختی است که تحمل نموده اند و لذا بیش از دیگران محتاج دلسوزی و ترحم هستند .

اما بدیهی است که حمایت و تشویق و ترغیب ناهنجاری موجب شیوع و گسترش رفتار و تشدید ناهنجاری ها میگردد و علاوه بر خیانت به جامعه بزیان ناهنجار نیز هست و لذا بهترین شیوه دلسوزی و ترحم نسبت به ناهنجار ، تنبیه و مجازات شایسته است که موجب کاهش و بهبود ناهنجاری میگردد و بیش از هر گس بسود بزهکار است .

لذا اگرچه کم لطفی ایشان قابل قیاس با بزه و ناهنجاری های مورد اشاره نیست اما قابل اعطاء اجر و پاداش هم نیست و بهمین علت کم لطفی و توهین ایشان را مستحق عدم پیگیری دانستم تا سهم ناچیزی در بهبود رفتار اجتماعی داشته باشم.

بخاطر دارم اوایل عضویت در انجمن یکی از اساتید محترم و بزرگ ، سوء برداشتی از سوال محترمانه من داشت و موجب رنجش گردید که ضمن شفاف سازی سوال با قویترین الفاظ عذرخواهی به دلجویی ایشان پرداختم و تاکید کردم اگر چه با نحوه پرسش خود ، قصد بی احترامی و کوچکترین جسارتی نداشتم اما شیوه پرسشم دیگه تکرار نمیشه .

زیرا اگر قراره از اطلاعات و تجربیاتی استفاده کنم و مستحق نیکی متقابل نباشه بهیچ عنوان مستحق توهین هم نیست .

البته توهین ممکنه لفظی باشه و یا رفتاری باشه
بعنوان مثال درحالیکه یکی از متقاضیان تقاضای مساعدت داشت و پاسخ سوالات را نمیداد مکررا میفرمود بابا صد دفعه گفتم باید به یک یک سوالاتم پاسخ بدی تا بفهمم چرا گوش نمیکنی !

و یا ایشان که نه تنها به سوالات مکرر و تاکید مکررم که چرا پاسخ سوالات را نمیدی کوچکترین توجهی نکرد و جفا و توهین رفتاری محسوب میشه که بی جهت منو برای حل مشکل خودش ناگزیر به تایپ مکرر سوالات کرد ضمنا به توهین کلامی هم پرداخته و میگه چرا کلاس میذاری و درواقع میگه تو کی هستی که جواب منو ندی و بی جهت کلاس نذار تو همچنان غلام و برده من هستی یالا اینو برام درست کن.

بنابمراتب عدم پاسخگویی من بجهت دلسوزی در راستای اصلاح رفتار غیراخلاقی بوده زیرا با شرایط یاد شده اجابت خواسته منجر به تشویق اینگونه رفتارها میشه .

مجددا بابت اظهار لطف اساتید محترم و دوستان عزیزم بینهایت سپاسگزارم .

آخرین ویرایش:

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
درود و تقدیر فراوان

باوجودیکه قصد ورود به موضوع را نداشتم
اما با توجه به اظهار لطف دوستان بسیار عزیز و سرور و استاد ارجمندم sonysony عزیز ناگزیر به اجرای حکم ادب و احترام و تشکر و تقدیرشایسته گردیدم.

من معتقدم احدی از موجودات زنده اعم از انسان و حیوان و نباتات برای رفتار خود مقصر نیستند و همگی بواسطه شرایط محیطی و تحمیلی صاحب شخصیت و رفتار و ویژگی های خاصی شده ایم بطوریکه هر یک از ما در شرایط صدام بودیم بدون کمترین دخل و تصرف دقیقا مرتکب همان اعمال و رفتار میشدیم .

بهمین سبب شخصیت کلیه جنایتکاران حکایتگر شرایط جبری و تحمیلی بسیار سختی است که تحمل نموده اند و لذا بیش از دیگران محتاج دلسوزی و ترحم هستند .

اما بدیهی است که حمایت و تشویق و ترغیب ناهنجاری موجب شیوع و گسترش رفتار و تشدید ناهنجاری ها میگردد و علاوه بر خیانت به جامعه بزیان ناهنجار نیز هست و لذا بهترین شیوه دلسوزی و ترحم نسبت به ناهنجار ، تنبیه و مجازات شایسته است که موجب کاهش و بهبود ناهنجاری میگردد و بیش از هر گس بسود بزهکار است .

لذا اگرچه کم لطفی ایشان قابل قیاس با بزه و ناهنجاری های مورد اشاره نیست اما قابل اعطاء اجر و پاداش هم نیست و بهمین علت کم لطفی و توهین ایشان را مستحق عدم پیگیری دانستم تا سهم ناچیزی در بهبود رفتار اجتماعی داشته باشم.

بخاطر دارم اوایل عضویت در انجمن یکی از اساتید محترم و بزرگ ، سوء برداشتی از سوال محترمانه من داشت و موجب رنجش گردید که ضمن شفاف سازی سوال با قویترین الفاظ عذرخواهی به دلجویی ایشان پرداختم و تاکید کردم اگر چه با نحوه پرسش خود ، قصد بی احترامی و کوچکترین جسارتی نداشتم اما شیوه پرسشم دیگه تکرار نمیشه .

زیرا اگر قراره از اطلاعات و تجربیاتی استفاده کنم و مستحق نیکی متقابل نباشه بهیچ عنوان مستحق توهین هم نیست .

البته توهین ممکنه لفظی باشه و یا رفتاری باشه
بعنوان مثال درحالیکه یکی از متقاضیان تقاضای مساعدت داشت و پاسخ سوالات را نمیداد مکررا میفرمود بابا صد دفعه گفتم باید به یک یک سوالاتم پاسخ بدی تا بفهمم چرا گوش نمیکنی !

و یا ایشان که نه تنها به سوالات مکرر و تاکید مکررم که چرا پاسخ سوالات را نمیدی کوچکترین توجهی نکرد و جفا و توهین رفتاری محسوب میشه که بی جهت منو برای حل مشکل خودش ناگزیر به تایپ مکرر سوالات کرد ضمنا به توهین کلامی هم پرداخته و میگه چرا کلاس میذاری و درواقع میگه تو کی هستی که جواب منو ندی و بی جهت کلاس نذار تو همچنان غلام و برده من هستی یالا اینو برام درست کن.

بنابمراتب عدم پاسخگویی من بجهت دلسوزی در راستای اصلاح رفتار غیراخلاقی بوده زیرا با شرایط یاد شده اجابت خواسته منجر به تشویق اینگونه رفتارها میشه .

مجددا بابت اظهار لطف اساتید محترم و دوستان عزیزم بینهایت سپاسگزارم .

اخ اخ مارو تا کجا بردن بالا صدامو هنجار شکنو نامحترمو بی ادبو... شما ادب دارین من یکلمه چون دوروز منتظر جواب بودم گفتم چرا کلاس میزاری جواب نمیدی برید پست ها رو از اول این بحث بخونید چندین جا آقای استاد غزال به من توهین کردن که شما اطلاعات نداری، مبتدی هستی اطلاعاتت ناقصه یا تهدیدی صحبت کردن اگه مقادیرو نمیگی من کمکی نمیکنم یا متاسفانه قادر به کمک به شما نیستم با این شرایط تورخدا برید بخونید از اول ببینید من جز تشکر و پوزش چی گفتم و ایشون چی جواب دادن از اول به استاد گفتم من هیچ کجای مدارم ولتاژ ثابتی ندارم روی ایسها یا قطعات ولی باز ایشون میگن شما اطلاعات نمیدی خوب چی بدم وقتی شرایط اینه یا مثلا بنده در مهمانی حضور داشتم و به برد دسترسی نداشتم ولی استاد مدام گفتن چرا جواب درست نمیدی چرا از جواب دادن شونه خالی میکنی البته من خودم قبول دارم درست حرف نزدم و معذرت خواستم ولی اگر اطلاعات کامل داشتم چرا دیگه وقت استادو بگیرم من چون مشکل داشتم امدم و از ایشون کمک خواستم اقای غزال گفتن عکس بده فرستادم گفت دیتا بده فرستادم مشخصات ایسی و قطعاتم دادم هر جا سوالی پرسید تا جای که متوجه‌ شدم جواب دادم ولی اخرم محکوم به لی ادبی و ندادن اطلاعات شدم، بشما دوستان هم حق میدهم یطرفه بقاضی برید و طرفداری کنید از دوستمون، استاد خیلی با مرام و معرفت هستن که فقط جواب دادن
خیلی ها هیچ کمکی نمیکنن، من بازم تشکر میکنم هرچند ایشان در پست اخر تا مقام قاتل هم داشتن منو بالا میبردن ولی اصلا درست نیست این رفتار شما هم یه زمان مبتدی بودین و الان از بالا به پایین صحبت میکنید بازم میگیم از اول زمان مطرح شدن سوال من تا جواب ختی اقای غزال را یه نگاه بیندازید اقای غزال تجربه مهارت و دانش بالای شما کاملا مشخصه و من بازم از وقتی که گذاشتین ممنونم اقای کردی ولی راهنمایی که گره کار منو باز کنه از شما ندیدم من زمینه کار تخصصی خودم تهویه مطبوع هستش ولی قطعا اگر تو این زمینه که خیلی گسترده است کسی ازم سوالی بکنه درست بجواب میرسونمش نه اینکه مدام بگم شما حالیت نیست مبتدی هستی، اطلاعات نداری دانشت کمه...

بازم بابت اون کلمه عذر میخوام شما کمک کردین به من، من نفهمیدم

بالا