آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

220 ولت ورودي و +35و+12 و -35 و -12 خروجي

Blacksound

کاربر
2016-01-24
3
6
با سلام و خسته نباشید و تشکر از نقشه مدار سوییچینگ.اگه میشه نقشه یه سوییچینگ با ولتاژ متقارن هفتاد و متقارن پانزده و یک پنج ولتی با توان۲۵۰۰وات برامون بزارید برا راه اندازی امپلی های بالای هفتصد وات حرفه ای میخوام میتونید نقشه بزارید با تشکر

Smead

کاربر
2016-04-20
9
9
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
بنده درقسمت الکترونیک تخصص ندارم و تازه وارد سایت سایت شدم، ولی چند هفته ای هست که دنبال یک منبع تغذیه مناسب با چند خروجی مختلف میگردم و خیلی جاها سر زدم و از خیلیا سوال پرسیدم ولی به نتیجه چندانی نرسیدم تا اینکه از دوستان این سایتو معرفی کردن و گفتن که اینجا متخصص منبع تغذیه زیاده... لطفا راهنمایی بفرمایین تا مشکل من حل شه زودتر خیلی ممنون میشم
یک منبع تغذیه سبک و کم حجم میخوام برای یک دستگاه کوچیکی که توش پمپ آب و فن و چراغ و رطوبت سنج و مه ساز داره.
از اونجا که فضا محدوده نمیتونم برای هرکدوم یک ترانس بگیرم و هزینه میره بالا! هم اینکه کلی سیم و ترانس بیرون میمونه و زیاد جالب نمیشه
ولتاژ هایی که لازم دارم 24 الی 30 ولت، 1 امپر برای مه ساز
12 ولت برای پمپ اب که توش ارمیچر کوچیک هست
12 ولت برای فن که از همون فن های کامپیوتر 5x5 هستش
و 9 ولت هم برای برد اردیونو که رطوبت سنج بهش وصل هستش
چراغ هم میتونم بصورت مجزا به پریز وصل کنم، مشکلم فقط تو همین چهار مورده که جمعا میشه 57-62 ولت و حدودا 2 امپر.
میشه سوئیچینگ برای این طراحی کرد با خروجی های مختلف برای هر دستگاه؟ یا یک سوئیچینگ 60 ولت ساخت و رگولاتور های 24 ولتی و 12 ولتی و 9 ولتی تو خروجیش گذاشت و چند خروجی ثابت بزاریم برای هر قطعه؟
خیلی ممنون میشم بهترین راه حلو بگین و اگرم سوئیچینگ بشه چندخروجی مجزا و ثابت داشت که چه بهتر... شماتیک و pcb اون رو بفرستین ممنون میشم.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با سلام خدمت Smead عزیز.
برای همچین منبع تغذیه ای، نیازی به جمع کردن ولتاژها نداری بلکه بیشترین ولتاژ مورد نیاز رو در نظر بگیر و بقیه ولتاژها را از آن استخراج کن. اما جریان همه مصرف کننده ها باید با هم جمع شود تا بتوانی جریانی که منبع باید تأمین کند محاسبه کنی. در لینک زیر یک نمونه منبع تغذیه 0 تا 30 ولت وجود دارد که خودم هم آنرا مونتاژ کرده ام و از آن راضی ام.
[hide][/hide]
[hide]http://www.irantk.ir/irantk1075/[/hide]

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.اق من دنبال یه همچین مدار تغذیه ی سوییچینگ هستم البته با ولتاژ متقارن ۷۰ومتقارن۱۵ویه ولتاژ ۵ولتی که بشه باهاش امپلی فایر با توان ۱۰۰۰وات یا بیشتر را را انداخت امپر کار باید خیلی بالا باشه.البته میشه فریت همین مدارودستکاری کرد و ولتاژ را تغییر داد ولی جریان و امپرش خیلی ضعیفه تو فشار کم میاره لطفا راهنماییم کنید.نا گفته نماند چند بار پست گذاشتم ولی جوابی دریافت نکردم.لطفا کمکم کنید به این مدار خیلی نیاز دارم واسه کار..منتظرم.با تشکر.

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
اقا چرا کسی به پستای من جواب نمیده واله ما هر سوالی پرسیدیم کسی جواب نداد.پس واسه چی اشتراک پرداخت میکنیم.خواهشا جواب بدین.ممنونم.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
اقا چرا کسی به پستای من جواب نمیده واله ما هر سوالی پرسیدیم کسی جواب نداد.پس واسه چی اشتراک پرداخت میکنیم.خواهشا جواب بدین.ممنونم.
دوست عزیز سلام
شما نباید در تایپیک کاربران دیگر که مشکل آن چیز دیگری است مشکل و یا درخواست خودتان را مطرح کنید
چونکه تایپیک منحرف میشه به 2 مشکل!!!
بنابر این خوب کاری کردید که تایپیک جداگانه ای ایجاد کردید وگرنه اساتید به شما اخطار میدادند
و بنده هم در تایپیک زیر راهنمایی کردم اما ببنید به درستی متوجه شدم یا خیر
http://www.irantk.ir/irantk84940/#post490719

موفق و پیروز باشید

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
با سلام و درود خدمت اساتید محترم و دوستان.جناب گادراج بنده نقشه و مدار یه همچین سوییچینگی برای راه انداری یه امبلی فایر کلاس d با توان 3000وات را میخوام.که ولتاز دوبل 110 ولتی میخواد برای امبلی و دوبل 15 ولتی و یک 5ولتی برای راه اندازی قسمت بری امبلی فایر و افکتش.من هر جا بست گزاشتم یا جواب ندادن یا گفتن اشتباه بست گزاشتم.لطفا شما راهنمایی کنید.با سباس و تشکر فراوان.

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان
12v2a.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407
بالا