آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قرمز بودن تصویر لپ تاپ Toshiba مدل Tecra M2

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان عزیز.
دوستان یه لپ تاپ Toshiba مدل Tecra M2 برام اومده که ال سی دی نورش قرمز شده، در واقع به جای رنگ مشکی رنگ قرمز داره!
وقتی روشن میکنم تصویر قرمزه وقتی ویندوزش که xp هست بالا میاد رو بک گراند ویندوز رنگ آبی رو خوب دارم ولی انگار تصویر برفکی هست و نقطه های قرمز رو تصویر هست و جای هاشیه های مشکی رنگ قرمز به چشم میخوره، جدا از اینا با خروجی vga تصویر کاملا سالم هست و هیچ مشکلی نداره!!!
به نظرتون مشکل از ال سی دی هست یا فلت یا چیپ گرافیک؟
خواستم قبل اینکه ال سی دی سفارش بدم مطمئن شم تا ضرر نکنم سر این لپ تاپ آخه خیلی قدیمیه ارزش نداره روش ضرر کنم.
ممنون میشم دوستان و اساتید راهنمایی بفرمائید.
فعلا نتونستم عکس بذارم.

bamdad61

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-16
41
102
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان عزیز.
دوستان یه لپ تاپ Toshiba مدل Tecra M2 برام اومده که ال سی دی نورش قرمز شده، در واقع به جای رنگ مشکی رنگ قرمز داره!
وقتی روشن میکنم تصویر قرمزه وقتی ویندوزش که xp هست بالا میاد رو بک گراند ویندوز رنگ آبی رو خوب دارم ولی انگار تصویر برفکی هست و نقطه های قرمز رو تصویر هست و جای هاشیه های مشکی رنگ قرمز به چشم میخوره، جدا از اینا با خروجی vga تصویر کاملا سالم هست و هیچ مشکلی نداره!!!
به نظرتون مشکل از ال سی دی هست یا فلت یا چیپ گرافیک؟
خواستم قبل اینکه ال سی دی سفارش بدم مطمئن شم تا ضرر نکنم سر این لپ تاپ آخه خیلی قدیمیه ارزش نداره روش ضرر کنم.
ممنون میشم دوستان و اساتید راهنمایی بفرمائید.
فعلا نتونستم عکس بذارم.

دوست عزیز اگه خروجی vga اوکی باشه دلیل نمیشه که LVDS یا HDMI هم اوکی باشن، احتمالا چیپ گرافیکه یه ریوورک بزن جواب نگرفتی مرجوع کن ارزش وقت گذاشتن و هزینه کردن نداره. ممکنه مربوط به ال سی دی هم باشه که دیگه بدتر.

بالا