آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد MSI K9A2 Platinume ver 2

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
طبق راهنمایی استاد گرامی ،یک بوق بلند و دو بوق پشت سر هم بیانگر ایراد در قسمت گرافیک هست .شما ابتدا موقع روشن کردن سیستم با انگشت روی چیپ کارت گرافیک فشار بیارید و اگه جواب نداد با یه کارت گرافیک دیگه تست کنید و اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
با سلام.
دوستان من کار گرافیک رو هم برمیدارم سیستم بدون گرافیک هم یک بوق بلند دو بوق کوتاه میزنه!!!
روی هر 4 اسلات pci ex تست کردم همین مشکل پابرجاست.
الان بدون گرافیک چرا دیگه این بوق رو میزنه ؟!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
مادربرد و گرافیک و رم هارو با تینر 20000 شستم کامل ولی بازم مشکل پا برجاست.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
شما با یه گرافیک دیگه تست کردین؟وقتی کارت گرافیک روی سیستم نباشه طبیعیه که بوق خطا بزنه .اگه با کارت گرافیک دیگه هم این مشکل رو داشت روی پل شمالی تمرکز کنید ولی احتمال زیاد مشکل از خود کارت هست و با تعویض اون حل بشه .

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
دوست خوبم
شما با یه گرافیک دیگه تست کردین؟وقتی کارت گرافیک روی سیستم نباشه طبیعیه که بوق خطا بزنه .اگه با کارت گرافیک دیگه هم این مشکل رو داشت روی پل شمالی تمرکز کنید ولی احتمال زیاد مشکل از خود کارت هست و با تعویض اون حل بشه .

مرسی .
من چک میکنم اطلاع میدم

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
دوستان من برد رو یبار دیگه با تینر 20000 شستم و دوباره که با گرافیک خودش تست کردم سیستم بالا اومد و تصویر داد . ولی یه نوشته قرمز رنگ نوشته که الان دقیقا یادم نیست چون من اف 1 زدم و رفتم داخل بایوس و همه چی رو دیفالت کردم و بعد اف 10 زدم ولی بازم بالا نیومد!!!

این مشکل از چیه ؟ تا حالا برخورد نکرده بودم باش!

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز اگر مادربرد تون آنبرد است گرافیک رو در بیارین و زا آنبرد امتحان کنین که آیا همون بوق وجود دارد؟
طبق گفته دوستمون 1 بوق بلند و دوق بوق کوتاه به گرافیک مربوط میشه

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
دوست عزیز اگر مادربرد تون آنبرد است گرافیک رو در بیارین و زا آنبرد امتحان کنین که آیا همون بوق وجود دارد؟
طبق گفته دوستمون 1 بوق بلند و دوق بوق کوتاه به گرافیک مربوط میشه

انبرد نداره.
من با گرافیک دیگه هم تست کردم ولی همین مشکل رو داره.حتی تصویر داد رفتم تو بایوس دیفالت کردم ولی باز دوباره تصویر نداد

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
دوستان من برد رو یبار دیگه با تینر 20000 شستم و دوباره که با گرافیک خودش تست کردم سیستم بالا اومد و تصویر داد . ولی یه نوشته قرمز رنگ نوشته که الان دقیقا یادم نیست چون من اف 1 زدم و رفتم داخل بایوس و همه چی رو دیفالت کردم و بعد اف 10 زدم ولی بازم بالا نیومد!!!

سلام وادب
دوست عزیز وقتی مادر برد به اینصورت رندوم بالا میاد شما مشکل لحیم سردی دارید که بیشتر در پل هست .شما ناخواسته فشار روی برد و قطعات وارد میکنید و گاهی اتصال برقرار میشه.
تجربه من میگه که اگر گاهی مادر برد بدون هیچ مشکلی بالا میاد و دوباره بوت نمیشه مشکل مربوط به لحیم سرد مدار هستش.

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021

درود
باطری سیموس و آیسی بایوس را تعویض و سپس پروگرام کنید
نتیجه را اطلاع رسانی کنید
سپاس

بالا