آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: این قطعات چیه ؟

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
با سلام خدمت استادان عزیز وارجمند نمیدونم در جای مناسبی پست زدم یا نه میبخشید.بنده یه مدار دارم که بازش کردم و جهت کنجکاوی میخوام بدونم قطعات زرد رنگ که با فلاش مشخص شده چیه وکاراییش تو مدار چیه.ای سی بزرگه شمارش pic18f2420-i/sp هست وشماره ای که روی قطعات زرد رنگه اینه8x-2-33 ilf حالا از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم کمک کنه.ویه سوال دیگه اینکه میشه از روی این pic بوسیله tnm2000 یک بک آپ گرفت؟ و آیا روش بک اپ گیری مثل بک اپ گیری از روی آی سی های فلاش هست یا روش خاصی داره؟ اگر کیفیت عکس خوب نیست به بزرگی خودتون ببخشید.با تشکر

پیوست‌ها

• 38.3 کیلوبایت بازدیدها: 120
آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
مدار را کامل توضیح بده که مربوط به چیست
یک عکس از بغل از سمتی که نوشته کاملا مشخص شود بگذار
نوشته را درست ننوشتی احتمالا 8 عدد مقاومت یا خازن است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
با سلام خدمت استادان عزیز وارجمند نمیدونم در جای مناسبی پست زدم یا نه میبخشید.بنده یه مدار دارم که بازش کردم و جهت کنجکاوی میخوام بدونم قطعات زرد رنگ که با فلاش مشخص شده چیه وکاراییش تو مدار چیه.ای سی بزرگه شمارش pic18f2420-i/sp هست وشماره ای که روی قطعات زرد رنگه اینه8x-2-33 ilf حالا از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم کمک کنه.ویه سوال دیگه اینکه میشه از روی این pic بوسیله tnm2000 یک بک آپ گرفت؟ و آیا روش بک اپ گیری مثل بک اپ گیری از روی آی سی های فلاش هست یا روش خاصی داره؟ اگر کیفیت عکس خوب نیست به بزرگی خودتون ببخشید.با تشکر
سلام دوست عزیز
با تشکر از اقای reza_476
معمولا برای جمع و جور شدن مدار از مقاومت یا خازن های مجتمع استفاده می شود .یکی از نوشته های
مشخات قطعه نشون میده 8 تایی دو به دو 33 اهمی یا 33 نانو هستند . با اهم متر میتونید بفهمید چیه.
اصطلاحا به این مقاومت یا خازن ارایه ای می گویند.
مواظب باش احتمالا ای سی قفل شده است . ممکنه زیاد تلاش کنی ای سی اسیب ببینه .
و مدارت بدرد نخوره.

آخرین ویرایش:
بالا